Pro maminky, které potřebují občas pohlídat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lara8
Nováček 1 příspěvek 19.01.19 11:23
Pro maminky, ktere potrebuji občas pohlidat

Zdravim maminky, jsem zde nahodou, chtela jsem oslovit uzivatelku kvuli prispevku ohledne strihani vlasu a proto jsem se musela zaregistrovat. Zjistila jsem, ze se tu řeší mimo jine hlidani deticek :) Shodou okolnosti se hlidani profesionalne venuje moje sestra, hlídá pres agenturu i soukrome, ma zkušenosti, reference, potrebne dokumenty. Sama vychovala deti a ma vnoučata. Jedna se o Prahu. Tak kdyby nahodou nekdo potreboval,…pekny den vsem :lol:

Reakce:
Bozka007
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 17 inzerátů 19.01.19 11:48

Hm,škoda, ze jen Praha.

Verun83
Echt Kelišová 9243 příspěvků 33 inzerátů 19.01.19 13:37

@Lara8 jen praha? Co zhruba 20 min cesta nad prahu?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >