Pro manžela jsem naprostá samozřejmost

Anonymní
7.3.21 20:43

Pro manžela jsem naprostá samozřejmost

Ahoj všem, je mi jasné, že zde nebudu zdaleka jediná, ale začíná mi hodně vadit manželovo chování. Jsme spolu 6 let, máme jedno dítě, druhé na cestě. Ubližuje mi, jak se nyní chová a mluví se mnou. Vlastně stačí, abych se na cokoliv zeptala a jeho styl odpovědi, kdy se mnou mluví opravdu skoro jak s hadrem, je opravdu smutný, jako bych ho obtěžovala. Vtipné na tom je, že býval hodně žárlivý, máme za sebou různá období. Když jsem byla v práci mezi spoustou lidí, mohl se užárlit. Několik scén, prohlížení telefonu.. Pak jsem byla těhotná doma a naprostá otočka, téměř nezájem. Dítě odrostlo, já si několikrát vyšla s kamarádkou a znovu scény. Nyní jsem doma těhotná a chování znovu naprosto opačný, skoro žádný zájem, natož nějaká žárlivost. Ví, že mě má jistou. Většinou se snažím si dělat své a ignorovat to, jak se mnou mluví, nevím, jak bych ho rozhovorem přesvědčila, aby se ke mně choval alespoň trochu jako dřív, protože kdysi se ke mně choval opravdu jak k princezně. Čas s námi víceméně tráví, večery pak obvykle na počítači.

Příspěvek upraven 07.03.21 v 21:08

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9231
7.3.21 20:47

Nepřesvědčíš. Byl takový vždycky a věděla jsi to. Je to zarlivy manipulator. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10963
7.3.21 20:48
@Anonymní píše:
Ahoj všem, je mi jasné, že zde nebudu zdaleka jediná, ale začíná mi hodně vadit manželovo chování. Jsme spolu 6 let, máme jedno dítě, druhé na cestě. Ubližuje mi, jak se nyní chová a mluví se mnou. Vlastně stačí, abych se na cokoliv zeptala a jeho styl odpovědi, kdy se mnou mluví opravdu skoro jak s hadrem, je opravdu smutný. Vtipné na tom je, že je hodně žárlivý, máme za sebou různá období. Když jsem byla v práci mezi spoustu lidí, mohl se užárlit. Scény, prohlížení telefonu.. Pak jsem byla těhotná doma a naprostá otočka. Dítě odrostlo, já si několikrát vyšla s kamarádkou a znovu scény. Nyní jsem doma těhotná a chování šílený. Většinou se snažím si dělat své a ignorovat to, jak se mnou mluví, nevím, jak bych ho rozhovorem přesvědčila, aby se ke mně choval alespoň trochu jako dřív. Čas s námi víceméně tráví, večery pak obvykle na počítači.

Chová se jen tak, jak ty sama mu dovoluješ… Dělá ti žárlivé scény, kontroluje mobil a stejně si s ním pořídíš 2 děti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26444
7.3.21 20:48

No a co ti vadí, že teď nedělá žárlivý scény? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
7.3.21 20:49

Je mi to lito. Tady jsou jen dve moznosti. Sklapnes krovky a budes si zit vlastni zivot vedle nej nebo odejdes. Proc mas s tim blbem druhe dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
7.3.21 20:50

Nic ve zlém, ale povedla jsi ho někdy? Nemá k té žárlivosti nějaký pádný důvod?
Pokud ne, pak bych se ho narovinu zeptala, co se stalo, proč mi nevěří a chová se je mě takhle..
Pak je taky možnost, že je tvůj manžel chorobně žárlivý a s takovým se sakra blbě žije a asi ho nikdy nenapravíš.. Pokud by to byl tento případ, pak si musíš sama rozmyslet, jestli chceš takhke žít pořád.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3157
7.3.21 20:51

To taky nechápu to druhé dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10963
7.3.21 20:55
@Martina84 píše:
To taky nechápu to druhé dítě…

On jí projíźděl telefon i za bezdětna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21773
7.3.21 21:00

A proč sis vzala žárlivce? Teď už s tím moc nenaděláš, když je druhé dítě na cestě. A co ti poradit nevím. V současnosti má většina lidí nervy na pochodu, nemá třeba problémy v práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 21:01

Děti s ním mám, protože sice několikrát dost přehnaně žárlivě reagoval, ale jinak bylo mezi námi vždy vše v pořádku. A ne, k žárlivosti důvod neměl, ale vadilo mu, když si mě kolegové přidávali do přátel atd.. Jinak je zodpovědný, pracovitý, teď tedy zlenivěl u počítače, ale co se zaměstnání týče, fakt maká, je hodně mladý a i přesto je skvělý táta. Asi jsem ho očernila víc, než jsem chtěla, jde mi jen o jeho chování vůči mně. Jenže nevím, jestli je to ponorkou nebo čím, očekávala jsem, že je to jen nějaké divné období a pak to přejde. Už to ale trvá několik měsíců, kdy se doma opravdu cítím pouze jako služka, chůva, uklízečka a milenka. Slovo samozřejmost to naprosto vystihuje. Být spolu pár měsíců, tak se mnou nemluví, jako by ho obtěžovalo, že na něj vůbec mluvím.

• Citovat
  • Nahlásit
9261
7.3.21 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj všem, je mi jasné, že zde nebudu zdaleka jediná, ale začíná mi hodně vadit manželovo chování. Jsme spolu 6 let, máme jedno dítě, druhé na cestě. Ubližuje mi, jak se nyní chová a mluví se mnou. Vlastně stačí, abych se na cokoliv zeptala a jeho styl odpovědi, kdy se mnou mluví opravdu skoro jak s hadrem, je opravdu smutný. Vtipné na tom je, že je hodně žárlivý, máme za sebou různá období. Když jsem byla v práci mezi spoustu lidí, mohl se užárlit. Scény, prohlížení telefonu.. Pak jsem byla těhotná doma a naprostá otočka. Dítě odrostlo, já si několikrát vyšla s kamarádkou a znovu scény. Nyní jsem doma těhotná a chování znovu naprosto opačný, skoro žádný zájem, natož nějaká žárlivost. Většinou se snažím si dělat své a ignorovat to, jak se mnou mluví, nevím, jak bych ho rozhovorem přesvědčila, aby se ke mně choval alespoň trochu jako dřív. Čas s námi víceméně tráví, večery pak obvykle na počítači.Příspěvek upraven 07.03.21 v 21:05

Teď tě má jistou proto nežárlí a chová se jak chová… smutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11843
7.3.21 21:19
@Anonymní píše:
Ahoj všem, je mi jasné, že zde nebudu zdaleka jediná, ale začíná mi hodně vadit manželovo chování. Jsme spolu 6 let, máme jedno dítě, druhé na cestě. Ubližuje mi, jak se nyní chová a mluví se mnou. Vlastně stačí, abych se na cokoliv zeptala a jeho styl odpovědi, kdy se mnou mluví opravdu skoro jak s hadrem, je opravdu smutný, jako bych ho obtěžovala. Vtipné na tom je, že býval hodně žárlivý, máme za sebou různá období. Když jsem byla v práci mezi spoustou lidí, mohl se užárlit. Několik scén, prohlížení telefonu.. Pak jsem byla těhotná doma a naprostá otočka, téměř nezájem. Dítě odrostlo, já si několikrát vyšla s kamarádkou a znovu scény. Nyní jsem doma těhotná a chování znovu naprosto opačný, skoro žádný zájem, natož nějaká žárlivost. Ví, že mě má jistou. Většinou se snažím si dělat své a ignorovat to, jak se mnou mluví, nevím, jak bych ho rozhovorem přesvědčila, aby se ke mně choval alespoň trochu jako dřív, protože kdysi se ke mně choval opravdu jak k princezně. Čas s námi víceméně tráví, večery pak obvykle na počítači.Příspěvek upraven 07.03.21 v 21:08

přesně jak tu píše dole Iva…chová se jen tak a vždy bude, jen jak ty dovolíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
7.3.21 21:21
@Anonymní píše:
Děti s ním mám, protože sice několikrát dost přehnaně žárlivě reagoval, ale jinak bylo mezi námi vždy vše v pořádku. A ne, k žárlivosti důvod neměl, ale vadilo mu, když si mě kolegové přidávali do přátel atd.. Jinak je zodpovědný, pracovitý, teď tedy zlenivěl u počítače, ale co se zaměstnání týče, fakt maká, je hodně mladý a i přesto je skvělý táta. Asi jsem ho očernila víc, než jsem chtěla, jde mi jen o jeho chování vůči mně. Jenže nevím, jestli je to ponorkou nebo čím, očekávala jsem, že je to jen nějaké divné období a pak to přejde. Už to ale trvá několik měsíců, kdy se doma opravdu cítím pouze jako služka, chůva, uklízečka a milenka. Slovo samozřejmost to naprosto vystihuje. Být spolu pár měsíců, tak se mnou nemluví, jako by ho obtěžovalo, že na něj vůbec mluvím.

To je asi prostě ponorka. U nás to tak občas taky miváme. Že se máme už dost. Tak jak to přijde, tak to zase odejde. Chvíli žijeme prostě jen vedle sebe a necháváme se na pokoji, případně někdo někam odjede a postupně se to vše zase vrátí do pohody. Většinou to i spraví hezký společný zážitek, den, výlet, večeře, nebo nějaká zlomová blbost.
Jinak ale, já jsem si na to že jsem pečovatelka/uklízečka / kuchařka /milenka už zvykla. On živí rodinu, maká denně v práci a já se tady flakam s dětmi :jazyk: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11843
7.3.21 21:23
@Anonymní píše:

tak to změň, jinak jsi bohužel ztracená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
7.3.21 21:31
@Anonymní píše:

Skvělý táta a pracovitý být může, ale k tobě se vždycky choval hnusně. Asi jsi to přes zamilovanost neviděla a nechceš to vidět ani teď. Jeho nepredelas. Tohle může skončit jen tím, že to budeš tiše snášet a nebo se na něho vykasles, což s druhým dítětem na cestě půjde asi těžko. Ještě se mu můžeš zkusit vzepřít a nenechat si sr*t na hlavu. Ale to pochybuji, že zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat