Pro rozvedené, vdaly jste se/byste se znovu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svetlana87
Kecalka 331 příspěvků 31.07.18 13:20
Pro rozvedené, vdaly jste se/byste se znovu?

Četla jsem tu názory, jak spoustu žen by podruhé do manželství nešlo. Zajímá mě, proč tomu tak je? Pokud jste rozvedená, šla byste do toho znovu? Pokud ne, proč ne?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49161 příspěvků 31.07.18 13:31
@Svetlana87 píše: Četla jsem tu názory, jak spoustu žen by podruhé do manželství nešlo. Zajímá mě, proč tomu tak je? Pokud jste rozvedená, šla byste do toho znovu? Pokud ne, proč ne?

Jo, jsem rozvedená a nejspíš bych se už nevdala. Spíš už není důvod proč jo, než že by byly důvody, proč ne. Měto dává smyslu při společných dětech, budování společného majetku.

Bethuska
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 31.07.18 13:40

Asi bych se ještě jednou vdala… Ale hodně opatrně a s rozmyslem vybírala za koho :D

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26445 příspěvků 31.07.18 13:45

Jsme teda vdaná a rozvod neplánuji… nicméně kdyby nastala taková situace - znovu bych se nevdávala.
Přijde mi to jako „mnoho povyku pro nic“ - ono je to taky jiné ve dvaceti a po třicítce. Já už bych se na to, s dovolením, vyprdla :mrgreen: Jednou už to za sebou mám, byla jsem princezna, tak nač znovu. Mám priority jinde.

Na druhou stranu nikdy neříkej nikdy, že? Ono je to asi jiné když je člověk zamilovaný. Dřív jsem taky odmítala svatbu, děti… pak přišel pan Božský a hup, a bylo to :mrgreen: A jak jsem se na obojí těšila! :mrgreen:

Samozřejmě pokud má někdo vyloženě právní důvody - ale to neni prostě „z lásky“, ale z rozumu. To je něco jiného. :nevim:

misle
Povídálka 35 příspěvků 31.07.18 13:50

Taky jsem říkala, že už nikdy. Manželství i rozvod byly dost psychicky náročný, člověka asi celkem logicky nenapadne předplatit si časopis Nevěsta :) Měla jsem malý dítě, žádnýho chlapa jsem domů nechtěla, bála jsem se, že by to mezi nima nefungovalo, že bych mu ještě víc zkomplikovala život, že si vyberu blbě. Postupně se tyhle hrany obrousily a nakonec, i když jsem sebe samu opravdu překvapila, jsem do toho šla podruhý a dobře jsem udělala :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 31.07.18 13:57

Jsem rozvedená skoro 4 roky ( rozejita 5 let) a teď 4 dny čerstvě podruhé vdaná. Takže já jsem na manželství nezanevřela,protože ten papír za krach vztahu nemůže.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 31.07.18 13:58

Jo a můj novomanžel je taky rozvedený a oběma je nám 35. Poprvé jsme do manželství vstupovali krátce po 20.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 31.07.18 14:03

Po rozvodu jsem říkala ze už se nikdy nevdam, ze je to zbytečnost, nevěřím tomu institutu, byly to vyhozené peníze, spousta nervu ohledně chystani svatby, ze mě akorát rozčilovani ohledně hledání kapely, kytek atd… neměli jsme děti a rozvedli nás za tři minuty a mě i stvalo, kolik energie jsem dala do svatby a jak rychle vás pak rozvedou…

Každopádně pointa je, ze člověk mini a život mění :) po 4 letech od rozvodu jsem potkala současného partnera… který ženatý nebyl… když jsme čekali miminko, tak mě požádal o ruku a mě přišlo strašně krasne, jak moc mu záleží na tom, abychom se jmenovali všichni stejně a byli rodina… a taky drzkoval, ze mám příjmení po ex manželovi a ze chce abych nosila to jeho… navíc to pojal cele tak hezky a tak rodinně, ze jsem vdaná podruhé, máme chlapečka a jsme opravdu rodina :) nervy z přípravy druhé svatby jsem vyřešila svatební koordinatorkou a byl klid ;)

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 31.07.18 14:16

Říkala jsem si, že podruhé už nikdy, že je to zbytečné, když už nebudou děti a v našem věku a bla bla bla … než přišel ten pravý, se kterým bych do toho ráda šla :srdce: - a najednou je všechno jinak :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 31.07.18 14:18

@Verurizeckova že jo,svatba nemusí být nervy,ani se nemusí rok plánovat.
My jsme měli malinkou,jen rodina, pohodová,super atmosféra, připraveno za 2,5 měsíce,vdávala jsem se ve 13 tt.

Svetlana87
Kecalka 331 příspěvků 31.07.18 14:20

Koukam, ze to tedy neni tak zle, jak jsem predpokladala. Staci, kdyz se objevi nekdo dalsi. :)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 31.07.18 14:26

@andelka83 tak manžel chtěl větší svatbu, on je takový společensky tvor a miluju ho tolik, ze jsem řekla, ze to bude podle nej. Byl tak šťastný, naopak pro mě to nebyl žádný stres a vdavala jsem se úplně v klidu :) já byla teda 30tt :lol:

@Svetlana87 no zas tak jednoduché to není :mrgreen: kdybych si měla vzit toho prvního blba kterého jsem po rozvodu potkala, tak jsem rozvedena už 2× :mrgreen: záleží spis koho potkas a hlavně já se vdala i kvůli malému… to v tom hrálo obrovskou roli…

andelka83
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 31.07.18 14:28
@Svetlana87 píše:
Koukam, ze to tedy neni tak zle, jak jsem predpokladala. Staci, kdyz se objevi nekdo dalsi. :)

Ten správný,ne kdokoli další.

kve-tinka
Závislačka 4393 příspěvků 7 inzerátů 31.07.18 14:35

Ano vdala,s nadsazkou trvdim,ze jsem vdavaci typ. Vdala bych se i popáté. :lol: Teď mě možná v budoucnosti čelá teprve druhá. :mrgreen: ;)

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 31.07.18 15:17
@kve-tinka píše:
Ano vdala,s nadsazkou trvdim,ze jsem vdavaci typ. Vdala bych se i popáté. :lol: Teď mě možná v budoucnosti čelá teprve druhá. :mrgreen: ;)

To je hezký - vdávací typ :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >