Pro TY, které už těhotné byly!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 02.12.18 12:54
Pro TY, které už těhotné byly!

Ahoj holky, jak jsem již psala několikrát, ale dnes mě to vyděsilo. Vím, že nejste vedmy nebo lékaři, ale zda to třeba neměla některá z vás, proto i ten nadpis! Na konci října jsem byla na vyvolávací injekci, doktorka nic nezjsitila, že je vše v pořádku a folikuly se tvoří, jen jsem měla sliznici vysoko, tak pichla injekci, říkala, ať se snažíme dále a dokonce jsem i četla, že ta injekce může napomoci k otěhotnění. Za 11.dní dorazila menstruace ea vše proběhlo v pořádku. Okolo 12.dne cyklu jsem slabě krvacela a pak špinila, ale byla to otázka půl dne, pak vše OK. Mé cykly před tím vyvoláním byly 24-26 den. Dnes jsem 28.den cyklu, snažili jsme se opravdu moc, takže dnes jsem 2.den zpoždění. Včera odpoledne a dnes ráno byl test negativní. Bolí mě podbřišek a od toho 24.dne slabě špiním, sem tam se mi již druhy den objeví takový řidší menší výtok. Dnes ráno mě vzbudila silná bolest podbřišku, ale opravdu silná, nikdy v životě jsem to nezazila, SLA jsem na WC s tím, že asi dorazila menses, ale nic, pak jsem se vycurala a vše OK. Bolí mě prsa, jak kdyby měla dostat menses a toho 23.dne jsem jm jměla úplně citlivé bradavky, že jsem nemanitrickem nebo tak, myslela jsem, že dorazí, ale opravdu nic. Už jsem z toho jak posedlý psychouš, i když se snažím na to nemyslet, ale člověk neví. Ale asi půjde o hormonální výkyv, protože ve většině případu holky už v den vynecháne menses mají // a u me nic!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 02.12.18 12:57

No musíš čekat, možná to máš tou vyvolávačkou šouplé. Víš kdy byla ovulace? Je to od ní aspoň 14 dni? Jinak jak píšeš třeba bolest prsou u mě vždy byla první známka těhotenství ještě před pozitivním testem. Snaž se na to nemyslet, možná už si nějaké ty příznaky sama způsobuješ tím jak moc to chceš.

miluver
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 02.12.18 12:58

Jsem popáté těhotná a nikdy jsem nic takového neměla :nevim: :nevim: v den vynechání mam uz vzdy dálnice.

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 02.12.18 13:02

Já měla dvě čárky až týden po vynechání menstruace. 5 dní po vynechání slabej duch.

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 02.12.18 13:05

@Kriss Tina ne, to opravdu byla velká bolest, ale pak to přešlo a prsa taky fakt bolí, ale jinak je mi fajn a nic mi není.

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 02.12.18 13:06

@skorotehotna a třeba dříve také sněhově bílo?

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 02.12.18 13:07

@Kriss Tina ovulaci nesleduji, už tak jsem z toho mimo :nevim:

lootseek
Stálice 78 příspěvků 02.12.18 13:07

Já neměla pozitivní test ani cca 8 dní po vynechaní, šla jsem rovnou na krev ;)

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 02.12.18 13:12

Testovala jsem až dva dny po vynechání, predtim mě to ani nenapadlo… a měla jsem už dálnice. Kdy jsem měla ovulaci jsem nevěděla. Žádné spineni jsem neměla, proste mi vynechala MS… prsa mě bolely až později… a břicho me bolelo jako na MS.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.12.18 13:17

Já měla pozitivní test už 6 dní před ms. V připadě těhotenství vždycky aspoň náznak ducha byl. :nevim:

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 02.12.18 13:21

@Anitramm vidíš a jiné ani osmý den. Kazda jsme jiná, ale taky jsem z toho taková v rozpacích.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 02.12.18 13:26

Klidně to ten 12.den mohla být menstruace a těch 12 dnů před ní mohl být anovulacni cyklus. Takže třeba vůbec nejsi 28. den cyklu, ale jen 16. a bolest ráno byla ovulace - prasknutí folikulu. Takže ti klidně může menstruace dorazit za 14 dnů ba bude to zcela v normě, i když ty už natesene testujes.
Pokud nedorazí ms, tak bych zase třeba za pár dnů testla, ale za zpoždění bych to prohlásila až za tři týdny a teprve pak bych to řešila na gynde, pokud by byl test negativní a ms nedorazila.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 02.12.18 13:28

U prvního jsem měla den v den,, očekávané MS" téměř neviditelnou čárku. Teď, 5 dní zpoždění a už je téměř stejná, jako kontrolní :palec:. Nateklá prsa jsem měla jen v prvním těhotenství, teď jen nechuť k jídlu a přecitlivělost.

KarolB
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 02.12.18 13:45

Mela jsem to same, ale byl to jen rozhazeny cyklus. Kdyz jsi byla uz predtim na vyvolavacce, tak je dost pravdepodobny, ze to budes mit rozhozeny zas. Ja treba 5 dni, nekdy i vic, pred ms slabe spinila a pak to prislo. Bolelo me bricho, prsa, vsechny priznaky, ale nic z toho nebylo, proste jsem to mela vsugerovany. Otehotnela jsem az po roce, kdy uz jsem byla ze vseho strasne otravena, znechucena, brala jsem posledni lahvicku clostilbegytu (protoze jsem cykly mela mnohdy bez ovulace a treba i 70 dni) a do toho silene jinejch problemu kolem. Je to blby, ale opravdu na tech recich typu vykasli se na to nekdy neco je. Ale tim si musi kazdy prolest sam, aby si na to prisel.. ;) Kdyz jsem otehotnela, tak me bricho bolelo taky silene, ale ne nejak extra jinak nez predtim (mozna jsem jen mela pocit „golfoveho“ micku na levym vajecniku, ale to klidne mohlo byt i cystou, ktera se mi na nem udelala) a i jsem silne spinila, takze jsme odjizdeli na dovcu na hory a ja byla vybavena vlozkama. Jenze spineni pak uplne prestalo, me to jednoho dne nedalo a poprve v zivote na me svitila slabe druha carka.. :andel: Ale ani jsem nevedela kolik jsem dni po ovulaci ani nic podobnyho. Ted jsem ve 24.tydnu a ta druha carka o sobe uz poradne dava vedet.. :lol:

Toma18
Kecalka 250 příspěvků 02.12.18 14:47

@KarolB děkuji, tohle pomohlo a upřímně jsem s tím smirena, že to bude ten hormonální výkyv, ale chtěla jsem jen ještě znát názor. Nebudu to už řešit, ani nic jiného, prostě to nechám tak.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >