Pro vdané-milujete manžela nebo už je vše jinak?

Anonymní
6.12.19 19:27

Pro vdané-milujete manžela nebo už je vše jinak?

Ahoj.Jsem teď pár dní bez manžela a dost mi chybí. Jsme spolu celkem 8 let a musím říct, že si bez něj nedovedu představit život. Miluju ho a on snad taky :) usínáme často v objetí, nehádáme se téměř vůbec. Nikd jme si nenadávali. Miluju ho :srdce: Jak to máte doma vy? jak dlouho jste vdané a v jaké fázi jste? zamilovaní, lhostejnost, nenávist :think: kolegyně v práci mi tu zamilovanost nevěří. Prý se chlapama hádají, nadávají si atd.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.12.19 19:35

Milujeme se moc, chovame se k sobe hezky. Okoli rika, ze jsme v tomhle trochu jini - hezky o sobe mluvime apod… Jsme spolu 9,5 let, z toho pres tri roky manzele. Ja jsem hodne emotivni clovek, takze po porodu se mnou neuveritelne lomcovaly hormony a byla jsem fakt desna - v tu dobu byla trochu krize (hadky apod.), nastesti byl muz poucen od kamaradu, a vydrzel to se mnou. Ted uz mame zpet ten laskyplny vztah… Doufam, ze nam to vydrzi co nejdele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21697
6.12.19 19:35

Milujem se :srdce:,13 let spolu, z toho 5 manzele, dve holky.Ale nerikam, ponorky byly.Ale za to muze on, kdyby me nes.ral,tak me nezacne vadit i jeho dychani :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 19:36

Spolu 15 let, manželé rok a půl. Milujeme se stále, samozřejmě jsme měli lepší a horis období. Máme 21 měsíční batole a teď se nam narodil druhý prcek, tak to ais bude trošku náročné.

Ale bez ohledu na dočasně potíže spolu počítáme do budoucna a nedovedu si vede sebe představit někoho jiného…

Jo a jsme oba pro toho druhého první partneři :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21697
6.12.19 19:39

@Lara Farseer
Libi se mi ta veta, co si napsala.Je to u nas taky tak, krize nekrize, zatim to nebyl ale stav, ze by jsme spolu do budoucna nepocitali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
6.12.19 19:40
@wildcherry píše:
Milujem se :srdce:,13 let spolu, z toho 5 manzele, dve holky.Ale nerikam, ponorky byly.Ale za to muze on, kdyby me nes.ral,tak me nezacne vadit i jeho dychani :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21881

Já jsem vdaná rok a čtvrt, jsme spolu 6 let, ale známe se 20 let. Dohromady máme 4 děti. Milujeme se pořád, jako kdysi v 18. Jsme šťastní, že jsme nakonec spolu, vděční. Míváme výměny názorů, manžel občas zvýší hlas, je trochu cholerik, ale rychle vychladne, a snaží se komunikovat, zajímá se o názor druhého, takže to nejsou nekonstruktivní hádky. A nikdy jsme si nenadavali. Každý den se na sebe těšíme. Když spolu den, noc nejsme, stýská se nám. Máme fakt blízký, krásný vztah.

Příspěvek upraven 06.12.19 v 19:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799

10 let spolu, z toho 4,5 manželé. Milujeme se opravdu moc. Oba se pořád snažíme, abysme se tomu druhému líbili. Není to takové, jako když jsme spolu začali chodit. Je to jiné, ale moc hezké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21157
6.12.19 19:42

30 let spolu a milujeme se. Chybí mi, když nejsme spolu, nejde mi na nervy, baví mě a smějeme se spolu. Máme si o čem povídat a nenudíme se. Je to hodný pracovitý člověk, který v minulosti dokázal, že rodina je pro něj všechno. Měla jsem štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.19 19:43

Věřím, že to tak máš. Kolegyně beztak závidí.

U nás po 11 letech je to jinak. Manžela nemiluju, mám ho ráda, vážím si ho, ale holt nemiluju. Jak to má on, nevím. Děti máme tři. Aleporuju, že u někoho tam ta láska je a trochu závidím.

• Nahlásit
  • Citovat
48848
6.12.19 19:45

Teď jsi mi připomněla jednoho psychologa, co nám vyprávěl, že nejvíc se rozváděj páry, co se spolu dvacet let pořádně nepohádaj :lol: Tak já se s chlapem nehádám pomalu těch dvacet let, ale u nás je to spíš tím, že on je děsnej kliďas a mě ty jednostranný hádky prostě nebaví. Nadávky ovšem do vztahu nepatří, nikdy. Máme se rádi, je nám spolu fajn a měnit na tom nic nechceme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6399
6.12.19 19:45

Jsme spolu skoro 10 let, 5 let manzele, dve male deti. Byly krize, zrovna ted prochazime jednou silenou, kdy manzel dokonce premysli, zda ma smysl takhle pokracovat, ale ja ho miluju stale a mam pocit, ze cim vetsi krize, tim vic si to uvedomuju, a verim, ze on me take.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19522
6.12.19 19:47

Ale jo, mám ho ráda. S3re mě tak přiměřeně v rámci normy, takže vše je, jak má být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3254
6.12.19 19:52

Stále se milujeme. Spolu jsme cca sedmnáct let, dvanáct let jako manželé. Klidně se i pohádáme, ale tak nějak normálně, za chvíli se tomu zasmějeme. Když to někdo přežene, nemá problém se třeba za hoďku tomu druhému omluvit a říct narovinu, že to přepísknul. Nemohla jsem si vybrat lépe, můj manžel je zlatý. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.19 19:59

Jsme spolu 15 let, 13 let manželé. Pořád ho miluju, myslím, že i víc než kdy dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama