Pro všechny, koho trápí E-coli (v těhu i mimo těhu)

Anonymní
7.5.21 18:37

Pro všechny, koho trápí E-coli (v těhu i mimo těhu)

Ahoj, předně chci napsat, že nejsem jakkoliv spřízněná s farmaceutickou firmou, která vyrábí produkt, který chci doporučit. Dělám to proto, že jsem fakt naštvaná na všechny doktory, kteří mě za uplynulé dva roky viděli a nechali mě dokola polykat antibiotika, případně čekat na autovakcínu (na kterou stejně nedošlo a prý není všespásná) a nebo které jsem oslovila s žádostí o pomoc v internetových poradnách :pocitac: Nikdo z nich mi tento produkt nedoporučil a věřím, že někteří z nich ho musejí znát.

Cca dva roky mě trápí přemnožená E-coli, spolu s ní Enterococcus. Nejdřív v trávícím traktu, odsud se velice snadno u žen dostane přes hráz do poševního prostředí a můžete dodržovat režimová opatření sebevíc (sprcha po každé stolici, utírat zepředu dozadu, po styku se vyčůrat a hned umýt atd.). Z pochvy pak zase snadno šup do močáku :( Teď, v těhotenství, bohužel, se tahle havěť dostala i do močáku a už mě to trápí docela dlouho. Dostala jsem na začátku druhého trimestru polykací ATB Macmiror. Ale žádná úleva. :(

Z pondělí na úterý jsem v noci v čirém zoufalství při pátrání co s tím, narazila tady na jeden příspěvek, kde holčina doporučovala Blokurimu. Začala jsem si o ní číst a ráno kontaktovala doktora z firmy O…, která Blokurimu vyrábí, se kterým jsem to probrala. Od úterního odpoledne jsem najela na léčbu Blokurimou, dnes je pátek a po dvou letech (!) konečně cítím úlevu. Ještě to není úplně OK, ale už je jasné, že je tam posun.

Chci tedy všem, kdo se takto trápí, Blokurimu doporučit. Není to levná záležitost, ale jak jsem četla recenze na Heuréce, tak kdo trpí na pálení zevního genitálu a na záněty močáku, je tu pro vás naděje. Doktor z té firmy mi doporučil v akutní fázi, tedy dokud cítím, že močák bolí, rozmíchat tři pytlíky ve velké konvici vody a to popíjet celý den. Základním léčivým zdrojem je D-manosa, která jde po chapadlech E-coli a zabrání jí se na sliznici močáku a všude jinde udržet. Tím, že zvýšíme pitný režim a pijeme manosu, tak jí stále vyplavujeme močením. Ona se mezi tím množí, proto to není záležitost na dva dny, ale postupně se likviduje. Většina lidí psala, že nejvíce úlevy pocítili od třetího dne. Já s tím bojuju dva roky, takže nevím, jak dlouho potrvá tahle fáze, ale už v úterý večer jsem cítila, že je to o něco lepší. :dance:

E-coli je taková mr..cha, na kterou mnohdy nestačí ani antibiotika a jiné pokusy, jedině D-manosa. Takže pro tu akutní fázi pořád popíjet celý den tu konvici se třemi pytlíky a pak na noc lahvičku vody s jedním pytlíkem. Musí tam pořád něco téct, pitný režim se musí dost zásadně zvýšit a nezadržovat močení, hned prostě jít tu havěť ze ssebe dostat. Když je člověk z nejhoršího venku, tak stačí 1 pytlík na den jako udržovací dávka. Takto to můžeme pít celé těhotenství i kdykoliv mimo něj. Jak jsem četla, lidi to berou při sebemenším příznaku, že něco začíná. Já to mám bohužel už strašně rozjetý.

K tomu Enterokoku doktor říkal, že to je takový „nemehlo“, který se na sliznicích zas tak moc neudrží a antibiotika na něj stačí.

Jestli najdu ten příspěvek, kde holčina Blokurimu zmiňovala, tak jí tu dodatečně označím a poděkuju :kytka:

Jinak ten doktor říkal, že E-coli stojí za 90% zánětů močových cest na celém světě.
Už jen na závěr doporučím na obnovení střevní i vaginální flóry druhý produkt této firmy - Gynimun dual protect, což jsou probiotika s dosahem jak na střevní mikroflóru, tak na gynekologickou oblast. Po té dlouhé době a teď po Macmiroru jsem rozharašená dost a úlevu v tomto smyslu (trávení) cítím druhý den, tedy po druhé kapsli. Probiotika mám obecně v oblibě, ale jak jsem zjistila, tak velmi záleží na kmeni a na jeho kvalitě.

Snad pomůžu někomu, kdo právě na E-coli trpí a nemůže se jí zbavit. Určitě tomu dejte šanci. :palec:
Anonym - těhotenství, citlivé zdr. potíže

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4950
7.5.21 18:41

Zrovna nějaká holčina se ptala na e coli a Enterokoka v těhotenství a já ji psala o Blokurime.
Pokud jsi to ty a pomohla ti, tak mám z toho veeeelkou radost. :hug:
Sama jsem s ecoli bojovala a cpala se kde čím. Až jsem náhodou narazila na Blokurimu a ta mi zabrala. :)
Bohužel teď místo ecoli mám streptokoka, který mě trápí několik let. Nad e coli dokáži vyhrát, ale bohužel na streptokoka jsem zatím krátká.
Tedy našla jsem něco, ale to se v těhotenství nesmí. :nevim: Tak už se laduji 3 ATB. :nevim:
Tak hlavně že Blokurima pomohla. :) Mě to až překvapilo, že obyčejný prášek pomůže. A bohužel žádný lékař mi taky nic nedoporucil. Jen na, tady máš ATB. :pocitac:

Příspěvek upraven 07.05.21 v 18:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 18:44
@Maja25 píše:
Zrovna nějaká holčina se ptala na e coli a Enterokoka a já ji psala o Blokurime.

Je to možný, musím to najít. :mrgreen: Doufám, že jsi to ty a je super, že bych na tebe narazila takhle samo :mrgreen: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
4950
7.5.21 18:45
@Anonymní píše:
Je to možný, musím to najít. :mrgreen: Doufám, že jsi to ty a je super, že bych na tebe narazila takhle samo :mrgreen: :hug:

Ono je to jedno. Hlavně že Blokurima pomohla a máš klid. To je nejdůležitější. :pankac: :hug:
Hlavně příjemné těhotenství a super porod. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 18:50
@Maja25 píše:
Zrovna nějaká holčina se ptala na e coli a Enterokoka v těhotenství a já ji psala o Blokurime.
Sama jsem s ecoli bojovala a cpala se kde čím. Až jsem náhodou narazila na Blokurimu a ta mi zabrala. :)
Bohužel teď místo ecoli mám streptokoka, který mě trápí několik let. Nad e coli dokáži vyhrát, ale bohužel na streptokoka jsem zatím krátká.
Tedy našla jsem něco, ale to se v těhotenství nesmí. :nevim: Tak už se laduji 3 ATB. :nevim:
Tak hlavně že Blokurima pomohla. :) Mě to až překvapilo, že obyčejný prášek pomůže. A bohužel žádný lékař mi taky nic nedoporucil. Jen na, tady máš ATB. :pocitac:Příspěvek upraven 07.05.21 v 18:44

Já mám taky bohužel streptokoka v pochvě :( Toho mám poprvé v životě. Nastěhoval se tam společně s E-coli a Enterokokem. :zed: Rodit budu císařem tak jako tak, ale jak se toho zbavit, nevím. Na porodnice.cz jsem četla, že dávají ženám do konce těhu 1 tbl antibiotika večer. Ještě se na to zeptám toho pana doktora od Blokurimy, ten je dost v obraze se všemi těmito záležitostmi, tak mu zkus taky napsat :palec: Na stránkách Blokurimy je jeho poradna. Když jsem řekla svému gynekologovi, že začínám s Blokurimou, málem mě omyli, když řekl, jo ta je dobrá. Ale že by mi ji doporučil..?!!! :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
4950
7.5.21 19:02
@Anonymní píše:
Já mám taky bohužel streptokoka v pochvě :( Toho mám poprvé v životě. Nastěhoval se tam společně s E-coli a Enterokokem. :zed: Rodit budu císařem tak jako tak, ale jak se toho zbavit, nevím. Na porodnice.cz jsem četla, že dávají ženám do konce těhu 1 tbl antibiotika večer. Ještě se na to zeptám toho pana doktora od Blokurimy, ten je dost v obraze se všemi těmito záležitostmi, tak mu zkus taky napsat :palec: Na stránkách Blokurimy je jeho poradna. Když jsem řekla svému gynekologovi, že začínám s Blokurimou, málem mě omyli, když řekl, jo ta je dobrá. Ale že by mi ji doporučil..?!!! :pocitac:

Tak já budu rodit u Apolináře a chodím k lékaři, který píše na porodnice.cz. :)
Budu rodit císařem, tak jsme se domluvili, že atb není potřeba. Že atb je potřeba jen kdyby žena rodila vaginálne. Což pokud není, nejsou atb potřeba.
Mě se bohužel streptokok stěhuje z pochvy do močového měchýře. Klidně můžu vypit 3 litry a je mi to k ničemu. :nevim: Holt je to oslabenou imunitou (chodím na imunologii, tak jsem to řešila).
No a bohužel Blokurima na streptokoka nezabírá. :( Prave to psali na jejich stránkách. Zabírá na ecoli, ale bohužel na streptokoka ne. :nevim:
Takže na streptokoka holt beru už 3 atb. On se právě streptokok dokáže rychle dostat z moc. měchýře do ledvin a pak už je to rychlovka.
Neleceni v těhotenství může být riziko ne pro plod, ale předčasný porod. Tak jsem svůj odpor na atb dala stranou a holt je zobu. Ale už to jsou poslední atb v těhotenství. Snad. :mrgreen:
Bohužel dost lékařů místo aby nabídli alternativní cestu, tak dají atb.
Já se první snažím z toho vylizat sama a když to nejde, tak jdu do léků.
Jinak na pochvu mi pomohla Gynella Foam. Snad to píši správně. :)
Koukni na ni. V těhotenství se kůže taky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 19:07
@Maja25 píše:
Tak já budu rodit u Apolináře a chodím k lékaři, který píše na porodnice.cz. :)
Budu rodit císařem, tak jsme se domluvili, že atb není potřeba. Že atb je potřeba jen kdyby žena rodila vaginálne. Což pokud není, nejsou atb potřeba.
Mě se bohužel streptokok stěhuje z pochvy do močového měchýře. Klidně můžu vypit 3 litry a je mi to k ničemu. :nevim: Holt je to oslabenou imunitou (chodím na imunologii, tak jsem to řešila).
No a bohužel Blokurima na streptokoka nezabírá. :( Prave to psali na jejich stránkách. Zabírá na ecoli, ale bohužel na streptokoka ne. :nevim:
Takže na streptokoka holt beru už 3 atb. On se právě streptokok dokáže rychle dostat z moc. měchýře do ledvin a pak už je to rychlovka.
Neleceni v těhotenství může být riziko ne pro plod, ale předčasný porod. Tak jsem svůj odpor na atb dala stranou a holt je zobu. Ale už to jsou poslední atb v těhotenství. Snad. :mrgreen:
Bohužel dost lékařů místo aby nabídli alternativní cestu, tak dají atb.
Já se první snažím z toho vylizat sama a když to nejde, tak jdu do léků.
Jinak na pochvu mi pomohla Gynella Foam. Snad to píši správně. :)
Koukni na ni. V těhotenství se kůže taky. :)

Taky jsem se registrovala k porodu k Apolináři a taky jsem imunologická :) Nechodíš taky k Dr. Malíčkové? :) Ty už jsi v těhu dál? Už jsi před porodem? Já teprve 16 týden.. tak mám před sebou ještě dlouhou cestu a strašně se bojím těchto infekcí :,( Mám to do Prahy daleko, ale právě kvůli obavě z komplikací jsem se registrovala k porodu u Apolináře. Tak to chodíš asi k Dr. Kouckému nebo prof. Pařízkovi? Nebo prof.. Calda?

• Citovat
  • Nahlásit
1289
7.5.21 19:13

Tak já se zánětem bojovala 4 roky a zrovna Blokurima mi bohužel nepomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 19:18
@Andrejka13 píše:
Tak já se zánětem bojovala 4 roky a zrovna Blokurima mi bohužel nepomohla.

To je mi líto a co ti pomohlo? Edit: Byla původcem zánětu E-coli?

• Citovat
  • Nahlásit
500
7.5.21 19:37

Jen bych dodala, že v podobných případech je lepší zvolit přípravek Blokurima Uro+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 19:46
@JanaDaR píše:
Jen bych dodala, že v podobných případech je lepší zvolit přípravek Blokurima Uro+.

Na to jsem se pana doktora ptala, co znamená ten lyzát E-coli ve variantě Uro+ a on mi řekl, že to je v podstatě mrtvá E-coli a že kdybych byla jeho dcera, tak by mi to i v těhotenství doporučil, ale protože mě nezná dokonale, ať užívám tu základní variantu. Ještě dodal, že o nic nepřijdu, když nebudu užívat uro+, i když jde o močák, že ten účinek je jen o něco málo vyšší. Máš zkušenost s oběma variantami a můžeš to popsat víc? Díky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4950
7.5.21 19:58
@Anonymní píše:
Taky jsem se registrovala k porodu k Apolináři a taky jsem imunologická :) Nechodíš taky k Dr. Malíčkové? :) Ty už jsi v těhu dál? Už jsi před porodem? Já teprve 16 týden.. tak mám před sebou ještě dlouhou cestu a strašně se bojím těchto infekcí :,( Mám to do Prahy daleko, ale právě kvůli obavě z komplikací jsem se registrovala k porodu u Apolináře. Tak to chodíš asi k Dr. Kouckému nebo prof. Pařízkovi? Nebo prof.. Calda?

Napiš mi SZ a já ti na vše ráda odpovím. :) Nechce se mi to psát veřejne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
7.5.21 19:59

@JanaDaR Jj Blokurima Uro+ je super. Já ji v těhotenství brala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
7.5.21 20:47
@Anonymní píše:
To je mi líto a co ti pomohlo? Edit: Byla původcem zánětu E-coli?

Ano E-coli a měla jsem to vždy po styku. Proto jsem nemohla ani rok otěhotnět. A každý měsíc ATB..hruza, nikdo nic neřešil. Začala jsem pak chodit k jednomu profesorovi U Apolináře a ten mi nasadil léčbu. Nejprve zalecil (musela bych se podívat co jsem brala) a pak předepsal Macmiror tablety..jednu každý den a dvě po styku..no asi třetí měsíc na to jsem otěhotněla a se zánětem byl pokoj. Teď k němu chodí kamarádka, co to teda má ještě horší, dělají se jí tam i hodně bolestivé opary a je z něho také nadšená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 20:50
@Andrejka13 píše:
Ano E-coli a měla jsem to vždy po styku. Proto jsem nemohla ani rok otěhotnět. A každý měsíc ATB..hruza, nikdo nic neřešil. Začala jsem pak chodit k jednomu profesorovi U Apolináře a ten mi nasadil léčbu. Nejprve zalecil (musela bych se podívat co jsem brala) a pak předepsal Macmiror tablety..jednu každý den a dvě po styku..no asi třetí měsíc na to jsem otěhotněla a se zánětem byl pokoj. Teď k němu chodí kamarádka, co to teda má ještě horší, dělají se jí tam i hodně bolestivé opary a je z něho také nadšená.

Jee, zjistila by jsi mi, prosim, kdo to je, ten lekar? Jsem tam registrovana k porodu. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat