Reklama

Pro závisláky na Emiminu – vyhoření?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 13.11.10 17:55
Pro závisláky na Emiminu - vyhoření?

Ahoj všichni.
Poslední dobou se přistihávám, že už mě na Emiminu málokterá diskuze uspokojí.. 8-o
Je to tím, že jsem vyčerpala otázky i mé odpovědi na ně?
Je jasné, že diskuze i témata se opakuji.Bohužel se opakují i odpovědi a většinou se opakuje i průběh všech diskuzí.
V dikuzích týkajících se dětí ( jídla, zdraví, výchovy, spánku) už jsem odpovídala tolikrát, že již nemám chut ani sílu opakovat sama sebe..
V diskuzích o manželských problémech či nevěře se rozdělují názory vždy na podporu zakladatelky v tom aby zachránila manželství, nebo naopak okamžitě balila kufry..také nic objevného :roll: :wink:
Diskuze o politice či soc. dávkách se strhne na hon na levici a vyžírky a tím to končí..
Máte to takhle jako já ještě někdo?? Máte pocit, že už jste všechno četli a napsali? Je to mnou, nebo prostě přirozený vývoj zájmu..
Mám ráda svou stálou diskuzi ( asi jako každá z vás) a nové diskuze již pro mne nejsou v podstatě nové.
Jak jste na tom vy - všechny co sem chodíte diskutovat delší dobu.. :?: :?:
Je to tak, že nováčci přicházejí a zasloužené umělkyně odcházejí??? :mrgreen: :mrgreen:

Děkuji za názory.. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.10 17:57
:palec: :mrgreen: :mrgreen:

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.10 18:02

Naprosto normální, jednou je třeba ten komp prostě vypnout a konečně se naplno začít věnovat koníčkům. Mně vyhovují dovolené a víkendové akce (dnes bohužel marodím s angínou) a pak se zase ráda na forum vrátím.
Navíc chodím ještě na jiná diskuzní fora úzce související s naším rodinným koníčkem, tak se občas chodím odreagovat i tam. A ideální je chata bez signálu :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.11.10 v 18:03

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 13.11.10 18:02
:potlesk:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 13.11.10 18:03
Mišuna píše:
Naprosto normální, jednou je třeba ten komp prostě vypnout a konečně se naplno začít věnovat koníčkům. Mě vyhovují dovolené a víkendové akce (dnes bohužel marodím s angínou) a pak se zase ráda na forum vrátím.
Navíc chodím ještě na jiná diskuzní fora úzce související s načím rodinným koníčkem, tak se občas chodím odreagovat i tam.

Přesně nad tím přemýšlím..začít konečně I NĚCO JINÉHO :mrgreen: :mrgreen:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 13.11.10 18:04

Mám to stejně :lol:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 13.11.10 18:05
BettyB. píše:
Mám to stejně :lol:

To jsem ráda, už jsem si připadala nevděčně.. :oops: :roll: :mrgreen:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 13.11.10 18:06

Tak já mám asi nejvíce příspěvku,takže se zařadim mezi umělkyně a těch diskuzí co mě štvou je víc než dřív a míň je těch co mě zajímaj,ale vždy sem přijde někdo novej třeba Livinka co to zde zase oživí a já mám takové vzrušo ráda :lol: ,takže ty mě zase vrátí a čtu a píšu ráda

soldi
Neúnavná pisatelka 17235 příspěvků 13.11.10 18:08

lizbeth, podobne, niekedy ma niektore otazky tak unavuju, ze sa ani neobtazujem odpovedat.

tiez mam rada nasu stalu diskusiu, na druhu stranu, teraz ked som tehotna sa mi otvorila uplne nova dimenzia otazok a odpovedi, takze kym sa dopracujem k absolutnemu nezaujmu, tak to pravdepodobne este nejaky cas potrva :lol:

Aspera
Generální žvanilka 20523 příspěvků 1 inzerát 13.11.10 18:24
Mišuna píše:
Naprosto normální, jednou je třeba ten komp prostě vypnout a konečně se naplno začít věnovat koníčkům. Mně vyhovují dovolené a víkendové akce (dnes bohužel marodím s angínou) a pak se zase ráda na forum vrátím.
Navíc chodím ještě na jiná diskuzní fora úzce související s naším rodinným koníčkem, tak se občas chodím odreagovat i tam. A ideální je chata bez signálu :mrgreen:

Souhlasím, na chatě mi nechybí počítač vůbec.

Kunhuta
Kecalka 116 příspěvků 13.11.10 18:29

ano, mám to podobně jakoty… období, kdy mě to děsně baví a pak nemůžu diskuze(počítač) ani vidět nějakou dobu, úplně mě to přestane na čas bavit

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.10 18:31

Vždyť ono dítě je přeci jeden velký stereotyp :-)

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 13.11.10 18:36
Michaelakkk píše:

Tak já takovej pocit teda nemám.Každej den je něco nového

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 13.11.10 18:40
Lizbeth mam to stejne.
Michaelakkk píše:

Tak s tim VUBEC nesouhlasim,s di­tetem zazivam kazdy den neco jineho a noveho.

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 13.11.10 18:43

Lizbeth, máš naprostou pravdu :palec: Taky jsem nad tím přemýšlela.Nicky, které jsem tu na veřejných forech potkávala před rokem, se tu dnes už nevyskytují, pravděpodobně diskutují jen v stálých diskuzích.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >