Reklama

Proběhla ovulace? Nevyznám se v tom

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 06:53
Proběhla ovulace? Nevyznám se v tom

Ahoj moc se v tom nevyznám a potrebuju radu.. probehla ovulace?
 http://www.womenzone.cz/…a/Dela/grafy?…

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reklama

Reakce:

1mila2
Kecalka 309 příspěvků 10.09.18 07:13

Z grafu se to pozna az po ovulaci. Snad nekecam, ale po nizkych teplotach maji byt pak 3dny teploty vysoky a az z toho se da rict, ze ovulace probehla. Takhle zatim tezko rict :nevim:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 10.09.18 09:21

Zatím ne. Není tam potvrzený vzestup ( tři teploty vyšší než předchozích šest.)

pavla.velova
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 08.10.18 10:58

Ahoj, posílám graf kdy podle grafu byla ovu? Čípek nepozoruji dny kdy jsem neměrila sem byla nachlazena tak sem ani neměrila BT bylo by to zkreslené jen mě přijde divné že bt jde postupně nahoru nebo po ovu nemusí vylítnout hned a může postupně? Dnes sem tedy měla BT 36,5 na normálním teploměru zkusila sem schválně i digitální ten mě. Minule zlobil ale baterku sem ještě neměnila a ukázal 36,3 tak spíše věřím. Tomu klasickému tak sem zadala 36,5

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62882 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 11:06

@pavla.velova Těžko říct, je to takové rozházené a ještě tam ty podstatné teploty chybí… Ale kdybych si měla tipnou, tak tipuju, že spíš jo.

lachtanice86
Kelišová 5968 příspěvků 08.10.18 11:48

@pavla.velova těžko říct. Nejdůležitější datumy měření tam chybí.

Nicky B
Kecalka 172 příspěvků 08.10.18 12:13

@pavla.velova Z tohoto grafu se nedá nic vyčíst, přijde mi i divné, jak předtím lítají teploty - vůbec bych ho nebrala jakkoliv jako směrodatný. Měříš se ve stejnou dobu před probuzením, stejným teploměrem? Měnit se teploměry nemají, je jedno, jak přesně měří, důležitý je rozdíl teploty na jednom a tom samém. Já zase více důvěřuji digitálním teploměrům, stojí pár korun a mám každý měsíc velice přesné měření - cca takto, jako je na obrázku - výkyvy opravdu nejsou.

Co se ovulace teď týče, spolehla bych se max. na výsledek ovulačních testů, které máš v grafu uvedeny, a od příštího cyklu bych začala měřit spolehlivěji.

pavla.velova
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 08.10.18 20:08

@Nicky B měřím právě vždy v 7rano a nevstavam z postele ještě skoro spím a měřím BT předtím jak lítala teplota mě bylo řečeno že mohlo být tím že už sem měla v sobě bacil pak z toho v pondělí propukla angína

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >