Proběhlá ovulace podle testu a pak narostlý folikul?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
7.1.22 13:03

Proběhlá ovulace podle testu a pak narostlý folikul?

Ahoj holky,

nevím, jestli podobná diskuze už tu někde není, ale nenašla jsem, proto zkouším psát :) Snažíme se o miminko, a abychom všechno dobře naplánovali, dělala jsem si teď pravidelně ovulační testy - zezačátku slabé, předevčírem silná čárka, druhý den zeslábla. MS jsem měla 21.12. Podle cervikálního hlenu i pocitů bych tipovala, že ovulace tím pádem proběhla, jenže dnes jsem byla na kontrole u gynekologa, který mi říkal, že sliznice je pěkně narostlá a vidí folikul, který co nevidět praskne. Nechápu to a nějak se v tom nevyznám. O to divnější je, že vlastně v den ovu jsem měla slabé růžové špinění, prostě nastopro bych řekla, že to byla ovulace. Cervikální hlen už navíc není takový ten plodný.

Zažila jste to prosím některá z vás? Nevíte, čím to může být nebo spíš, kdy ta ovu teda jako je nebo byla? :D

Edit: Teď mě tak ještě napadá, jestli třeba nemohlo dojít k tomu, že by byly ovulace za měsíc dvě? :mrgreen: Před dvěma měsíci jsem byla na laparo, zprůchodnění vejcovodů a dělali mi i drilling vaječníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.1.22 20:09

Ahojky zajímá mě zda jsi něco zjistila? Jsem teď v podobné situaci. Vím podle příznaků i podle ovu testu že ovulka byla v neděli. Dnes na uz 16mm folikul. Ale volna tekutina po prasknutí se vstřebá… Jen záhada že tam je a takhle veliký… Myslela jsem mají jen třeba kolem 12mm… :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5
21.1.22 11:45

Ahoj anonymní, nic jsem k tomu nezjistila, ale doteď to nechápu :think: Jestli to tedy měly být dvě ovulace v jednom cyklu, nebo byla jen jedna - pak ale nechápu, proč ovu test byl pozitivní, ale folikul tam byl až po tom :lol: Divný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat