Probíbá právě ovulace, může to ještě podpořit gynekoložka?

Anonymní
17.4.17 15:26

Probiha prave ovulace, muze to jeste podporit gynekolozka?

Zdravim vsechny :mavam: Asi se zeptam jako trotl, ale… Podarilo se mi od noveho roku dost zhubnout, biologicke hodiny bijou na poplach a synkovi je 8 a uz by potreboval sourozence :D Takze jsme s pritelem do toho praskli. Zrovna u me probiha ovulace a na zitrek jsem objednana na gyndu s tim, ze se chceme snazit o miminko. Je treba neco co by mi mohla doktorka napsat nebo pichnout, aby se lepe zadarilo? Omlouvam se, za mozna hloupy dotaz, ale je to 9 let zpatky co jsem se snazila o mimco :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2586
17.4.17 15:30

No hele ono se toho za 9 let moc nezměnilo, stále k otěhotnění potřebuješ ovulovat a souložit, k tomu ti doktorka (zvláště žena) nijak nepomůže. Píchnout tě musí chlap doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
17.4.17 15:42

Jestli u tebe právě probíhá ovulace, tak nechápu, co děláš u internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 16:04

Já bych pro začátek asi zkusila podporu chlapa :P…ať se brzy zadaří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 16:27

Tak samozrejme vim, ze k tomu potrebuji sex, toho je dostatek. Spis jsem mela na mysli, jestli lze i neco predepsat, ale tak poradim se zitra s doktorkou, jelikoz pred temi deviti lety trvalo pomalu rok, nez se zadarilo, loni jsme taky nejaky cas zkouseli, nezadarilo se, jsem presvedcena, ze loni to hodne ovlivnila i velka nadvaha a psychika špatna. Tak uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
2586
17.4.17 16:32
@Anonymní píše:
Tak samozrejme vim, ze k tomu potrebuji sex, toho je dostatek. Spis jsem mela na mysli, jestli lze i neco predepsat, ale tak poradim se zitra s doktorkou, jelikoz pred temi deviti lety trvalo pomalu rok, nez se zadarilo, loni jsme taky nejaky cas zkouseli, nezadarilo se, jsem presvedcena, ze loni to hodne ovlivnila i velka nadvaha a psychika špatna. Tak uvidime.

Podpořit se můžeš sama, např. že v lékárně si koupíš třeba Femibion.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 18:08
@Nowuka2 píše:
Podpořit se můžeš sama, např. že v lékárně si koupíš třeba Femibion.

Děkuji za radu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama