Průběh porodu v covid době?

7
21.3.21 17:27

Probíhání porodu v covid době ?

Ahojky holky jste tu některá která jste v nejbližší době rodila? Já mám termín 16.4. Zajímalo by mě jak to teď probíhá v porodnicích, jestli mě otestujou na covid nebo jen změří teplotu. A jestli po celou dobu porodu budu muset mít na sobě respirátor který si nebudu moct ani sundat. A zda stále platí že partner může být aspoň u porodu. Návštěvy pochopitelně zůstanou stále zakázaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2006
21.3.21 17:47

To je podle mě dotaz na konkrétní nemocnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2807
21.3.21 18:02

Proboha, co to je za patvar „probíhání porodu“ Holky, naučte se česky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
21.3.21 18:06
@Alriga píše:
Proboha, co to je za patvar „probíhání porodu“ Holky, naučte se česky.

Celé je to napsané divně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.3.21 18:28

Otestuji te a pokud jsi pozitivni tak mas zadarmo nadstandard :D Tim vyhody konci
Zalezi samozrejme na porodnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.3.21 09:34
@Kyty34 píše:
Ahojky holky jste tu některá která jste v nejbližší době rodila? Já mám termín 16.4. Zajímalo by mě jak to teď probíhá v porodnicích, jestli mě otestujou na covid nebo jen změří teplotu. A jestli po celou dobu porodu budu muset mít na sobě respirátor který si nebudu moct ani sundat. A zda stále platí že partner může být aspoň u porodu. Návštěvy pochopitelně zůstanou stále zakázaný.

Ahoj, já mám stejný termín. V porodnici, kterou jsem si vybrala, testují rodičky na příjmu antigenním testem. Partner u porodu být může, musí mít respirátor, rodička jej nemusí mít. Návštěvy povoleny nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
27.3.21 15:23

Co je to za blbost? Otec dítěte není návštěva! Je to zákonný zástupce a má právo vidět dítě v porodnici na 6N.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
27.3.21 15:32

Mám @Kyty34 termín 17.4. :kytka: Držím palce, ať porod dopadne podle představ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
29.3.21 04:26

Rodila jsem koncem unora. Pri prijmu jsem musela mit respirator, po prichodu na porodni pokoj jsem ho mohla sundat. Netestovali me, ani mi nemerili teplotu, i kdyz bych se testu nebranila. A nejednalo se o prekotny porod. Testovali jen rodicky s planovanym cisarem. U porodu jsem nikoho nemela, ale co vim, tak tatinek tam byt mohl. Navstevy zakazane. Na pokoji respirator pri pritomnosti personalu vcetne uklizecky. Mimo tuto dobu podle domluvy se spolubydlicimi. Dale respirator povinny na chodbe. Ale toto vsechno zalezi na konkretni porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 05:56

Rodila jsem pred tydnem, udelali mi test, do te doby respirator. Partner byl u porodu, zmerili mu teplotu a celou dobu mel respirator, hodinu po porodu musel odejit. Na sestinedeli za mnou chdil normalne partner a i za mnou byl muj tatinek. Na pokoji jsme vubec respirator vubec nemely, jedine kdyz jsme sly na chodbu, tak jsme si nasadily. Ale zalezi, jak si to nastaví kazda porodnice.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat