Probiotické kapky BioGaia, které?

2325
2.7.13 11:29

probioticke kapky BioGaia ktere????

Prosim o radu. Na trhu jsou kapky BioGaia. Nasla jsem 2 druhy a ktere teda poridit?
http://www.prvni-lekarna.cz/…s-kapky-10ml

http://www.prvni-lekarna.cz/…10ml-biogaia

Ty prvni jsou levnejsi, ale jsou uvedene na strankach BioGaia:
http://biogaia.com/consumer?…

Jsou oboje stejne ucinne, mate nekdo zkusenost???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4633
2.7.13 11:34

Rozdil je jen v tom, že ty Protectis nemusíš dávat do lednice. Takže, když je koupíš přes e-shop, tak neriskuješ, že ti přijdou „vychcípaný“, jako se to stává u těch normálních Bio Gaia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
2.7.13 11:36

Co takhle Bio Lac Baby?:) třetinová cena…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
2.7.13 11:38

@lolinka79: to rikali v lekarne, ze u tech Protectis to nemusi bytv lednice. A ucinek maji oboje stejny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
2.7.13 11:39

@Mufanek

rozdíl je v tom uchovávání při různých teplotách, jak píše @Lolinka79 . My teď koupili ty BG Protectis a efekt mi přijde stejný a líp kapou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
2.7.13 11:43

@berynkaa: tak hlavne, ze jsou stejny. Ono je to o hodne levnejsi. A kdyz se to ulozi dolednice tak by se nic nemelo stat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
2.7.13 11:49
@Mufanek píše:
@berynkaa: tak hlavne, ze jsou stejny. Ono je to o hodne levnejsi. A kdyz se to ulozi dolednice tak by se nic nemelo stat, ne?

já i ty protectis nechávám ve dveřích lednice. Jsou teď vedra a kolikrát může být teplota v nevětrané místnosti přes 25 st, což je maximum, co se to může nechávat venku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
2.7.13 11:51

Holky a objednavate ty Protectis pres net? Pokud ano hodte odkaz jestli jsou nekde levnejsi nez 412,–(to je cena aj s dopravou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
2.7.13 12:02
@Mufanek píše:
Holky a objednavate ty Protectis pres net? Pokud ano hodte odkaz jestli jsou nekde levnejsi nez 412,–(to je cena aj s dopravou).

Já bych to přes internet neobjednávala, navíc teď, když jsou ty vedra. protectis můžou být pouze do 25 st. Myslím, že tohle je šetření na nesprávnym místě. Já je kupuju v lékárně a i tam je mají v lednici, pro jistotu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
2.7.13 12:05

@Micudka77: ja si to taky myslim. ALe clovek zjistuje zkusenosti jinych. Me treba v lekarne rekli, ze to tam maji vystavene normalne, ze to neuchovavaji v chladu. ALe je fakt, ze tam maji klimu a asi tam nebudou mit vic jak 25st.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
2.7.13 12:06
@Mufanek píše:
@Micudka77: ja si to taky myslim. ALe clovek zjistuje zkusenosti jinych. Me treba v lekarne rekli, ze to tam maji vystavene normalne, ze to neuchovavaji v chladu. ALe je fakt, ze tam maji klimu a asi tam nebudou mit vic jak 25st.

Ale si vezmi, že nevíš, kde to poštou všude leží… to bych neriskovala, zrovna u těchhle kapiček je důležitý, aby se podmínky skladování dodržely, jinak to vychcípá. A pošta nebo PPL neví, co vý krabici je… V lékárně s klimatizcí určitě nemají nad 25 st.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
2.7.13 12:20

@Mufanek jasně ;), já je mám taky v ledničce.
Ještě jsem teda zjišťovala, kolik stojí v Německu, to vycházeli normální BG asi o 150Kč míň a v Polsku mi psala jedna holka, co si je tam kupuje, že tam 5ml vyjde na 220Kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3739
2.7.13 12:30

A jaký máte názor na tobolky biopron, jsou to také probiotika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
2.7.13 12:34

@berynkaa: ale z Nemecka, POlska, SR to taky musi poslat. A jak psala micudka clvoek nevi kde to lezi. A ja treba to mam dost z ruky tak co bych dala za cestu to se me nevypalti. A me tady vjyde 10ml na 412,– takze porad su na tom levneji nez v Polsku 5 ml.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325
2.7.13 12:52

Holky a jeste jak je doba spotreby? Ctu, ze po otevreni se to ma spotrebovat do 3 mesicu. Kdyz to neotevru tak to muzu mit doba jak dlouho? Premyslim, ze bych to koupila kolegyni. Rodi za 2mesice tak ji delame takovy balicek pro miminko, kremecky tak, ze bysme ji to koupili. To by melo vydrzet, ze jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat