Při vzrušení mokro - muž

Anonymní
24.7.21 17:38

Problém Při sexuálním životě

Dobrý den chci se svěřit se svým problémem. Jsme s partnerkou šťastní a spokojení až na jednu věc. Kdykoliv se líbáme nebo mi šahá tam kam normálně hrozně se vzruším a vyteče mi z přirození docela dost nějaký hmoty. Dlé mého to spermie určitě nejsou a ani v tý chvilí necítím pocit udělání se. Tohle se stáva absolutně pokaždý a je mi to hodně nepříjemný. Nevím jestli je to normální nebo bych s tím měl zajít k doktorovi. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
295
24.7.21 17:40

Když se jen “líbáte nebo ti šahá tam kam normálně” tak je snad jasné, že se neuděláš, ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.7.21 17:53

@leeniik no ano to je naprosto jasné a taky to tak je neudělám se. Jen prostě co si vyteče je to nepříjemný a prostě a jednoduše je to mokrý pochopitelně. Ale jak říkam udělání nebo sperma to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 18:11

A nemůže to být, jak někdo tomu říká „kapky lásky“? Některý muž toho může mít víc a trochu vytékat, některý vůbec.. (zkušenost u ex partnerů)
Stejně tak vlhkost vagíny je u každé ženy jiná.

Každopádně jestli to doprovází svědění, pálení nebo cokoli jiného, tak klidně navštívit lékaře.

• Citovat
  • Nahlásit
1574
24.7.21 18:27
@Novák22 píše:
@leeniik no ano to je naprosto jasné a taky to tak je neudělám se. Jen prostě co si vyteče je to nepříjemný a prostě a jednoduše je to mokrý pochopitelně. Ale jak říkam udělání nebo sperma to není.

Před dvěma týdny jsi tady pokládal úplně stejný dotaz v diskuzi „Chemoterapie a sexuální život“ Je to úplně přesně zkopírované. Myslím že si tady z lidí děláš srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
24.7.21 18:37

Je to normální, někteří muži to mají víc, jiní míň. Slouží to ke zvlhčení při následném sexu (aspoň myslím)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.7.21 22:18

@Pan Dan Ano to je naprosta pravda bohužel jsem nedostal žádnou zpetnou vazbu tak jsem se domníval že jsem možná někde udělal chybu. Srandu z lidí si opravdu nedělám ale chapu že to tak vypadat může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.7.21 22:20

@Quidity Dobře děkuji a doufám že to tak je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.7.21 22:21
@Anonymní píše:
A nemůže to být, jak někdo tomu říká „kapky lásky“? Některý muž toho může mít víc a trochu vytékat, některý vůbec.. (zkušenost u ex partnerů)
Stejně tak vlhkost vagíny je u každé ženy jiná.Každopádně jestli to doprovází svědění, pálení nebo cokoli jiného, tak klidně navštívit lékaře.

No to právě nevím doufám že to neni nic závážného nebo něco ve smyslu malé výdrže nebo tak. Každopádně děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5610
24.7.21 22:40

To by mohlo být lepidlo :think: vyzkoušej s tím něco slepit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
25.7.21 02:00

@GabinkaCh Nevím jestli vám to přijde vtipné mně moc teda ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
25.7.21 06:17
@Novák22 píše:
@GabinkaCh Nevím jestli vám to přijde vtipné mně moc teda ne.

Mě teda jo, protože tato diskuze je celá nesmysl :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
25.7.21 06:35

Pokud máš pochyby, zajdi na urologii ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
25.7.21 14:07

@Kaktusanda Z jakého důvodu vám to příjde jako nesmysl? Mně přijde naprosto normalní se svěřit s nečím čemu člověk třeba nerozumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
25.7.21 22:44

To na co se ptáš je normální a běžná věc. Kdyby to byla nemoc, děje se to i mimo vzrušení, pokud se to děje jen při vzrušení je to cajk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat