požádala jsem si o RP, ale napsala jsem neplatné trvalé bydliště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marie2000
Povídálka 11 příspěvků 12.10.18 14:43

.

Příspěvek upraven 13.10.18 v 21:13

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
1mila2
Kecalka 381 příspěvků 12.10.18 14:49

Me kontrolovala pani OP s tou zadosti, ale jestli nekde dokaze zjistit, ze mam jine trvale bydliste, to netusim a dost bych se divila. Proste zadost a OP se shoduji a hotovo. Kazdopadne nechapu, jak nekdo nekoho muze jen tak odhlasit :roll:

Marie2000
Povídálka 11 příspěvků 12.10.18 15:00

ja jsem prave pani na urade davala vyplneny formular a take obcanku,takze videla,ze podle toho trvale bydliste souhlasi.Jen mi jde o to,ze pak jak to posilaji dal,tak mi rekla,ze od nich mi prijde jeste dopis,jestli vubec narok na prispevek mam ci ne..tak prave nevim co tam vse kontroluji..jestli tedy propocitavaji,aby se to veslo do toho nasobku ktery je urceny a mimo to kontroluji pres nejaky system to trvale..ja jsem straspytel v tomhle a je mozne,ze ani takovy system co by to zjistil nemaji..ale napadlo me to :D … nojo ..ma skvela maminka ..akorat starosti mi tim prinesla :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 15:01

Pokud te odhlasila mas ho automaticky na urade v tom meste, obci. Ale pozor budes mit neplatnou obcanku, takze bych prvne bezela pro novou. Taky se mi to stalo a zjistila jsem to az kdyz jsem zakladala penzijni a tam overovali obcanku. U rodicaku asi adresu az tak zkoumat nebudou, tam je dulezite rodne cislo a rodne cislo ditete.

Marie2000
Povídálka 11 příspěvků 12.10.18 15:08

s novou obcankou je mi to jasne,ale tak jestli je to automaticky,tak alespon tak..ze nejsem uplne bez trvalaku..tak doufam,ze to nebudou pro potvrzeni rozpatlavat az tak do detailu,jestli mi to sedi,nebo ne.

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 12.10.18 15:35

@Marie2000 No počkat..na RP má nárok kdokoli, o co jsi tedy žádala? 8o

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 12.10.18 15:36
@1mila2 píše:
Me kontrolovala pani OP s tou zadosti, ale jestli nekde dokaze zjistit, ze mam jine trvale bydliste, to netusim a dost bych se divila. Proste zadost a OP se shoduji a hotovo. Kazdopadne nechapu, jak nekdo nekoho muze jen tak odhlasit :roll:

Naprosto jednoduše, když je to majitel bytu, může komukoli, kdo tam nežije, zrušit TB.

Janli
Kelišová 6251 příspěvků 12.10.18 15:49

V každém případě máš neplatný op a s tím nemůžeš o nic žádat. Trvalý pobyt mohou a pravděpodobně budou ověřovat na evidenci obyvatel, takže si jdi okamžitě vyřídit nový op a ověř si, kde máš skutečně trvalý pobyt.

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 12.10.18 16:28

@rozand porodila jsem před týdnem a taky musím zažádat zda mám nárok na RP :roll: papírování a běhání po úřadech navíc. Navíc mi to řekli, až když jsem si šla zažádat o rodicak :roll:

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 12.10.18 16:29

@theressapoch Ale ona píše o nějakých násobcích.

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 12.10.18 16:33

@rozand pise o RP, resila jsem to nedavno.

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 12.10.18 16:34
@rozand píše:
Naprosto jednoduše, když je to majitel bytu, může komukoli, kdo tam nežije, zrušit TB.

A to staci rict ze tam nezije a hotovo? Nikdo to neoveruje?

Janli
Kelišová 6251 příspěvků 12.10.18 16:36
@1mila2 píše:
A to staci rict ze tam nezije a hotovo? Nikdo to neoveruje?

Ono to odhlášení není tak jednoduchý. Musí se prokazovat svědecky, že už tam nežije a ani tak v poslední době trvalý pobyt nezruší.

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 12.10.18 17:08

@Janli ja si pamatuju, ze to resili znami asi pred 10ti lety. Chteli vystehovat syna, protoze hral automaty a dluzil penize a muselo to jit pres soud. Proto se divim, ze to ted jde takhle snadno. Minimalne si myslim, ze toho cloveka musi nejak vyrozumet. Jasne, poslou treba dopis a ten se zatoula, nebo neni kam poslat :roll: ale fakt mi to prijde nejake jednoduche. Kamarad koupil dum a byvale majitele taky musel vystehovat pres soud :think:

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 12.10.18 17:09

@1mila2 Kam pošlou dopis, když v místě TB není? :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >