Problém s barvením obočí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 09:58

Problém s barvením obočí

Zdravím, mám takový asi zvláštní dotaz :D Už je to pár měsíců, co jsem si doma sama začala barvit obočí, ale asi furt nedokážu najít dobrou barvu, která vydrží na hlavně na kůži kde nemám chloupky, alespoň týden, dva. Zkoušela jsem klasickou z DM Swiss-o-par, poté si všimla šílených recenzí, že barva vůbec nebarví, každopádně jsem našla nějakou techniku a naponěkolikáté se mi to povedlo. Jenže po pár dnech se mi barv, a která byla na kůži, začla loupat a ta hodinová práce byla pryč :( stalo se to víckrát.. Poté jsem tedy zkusila Beautylash a tam zase nulový výsledek. Zajímá mě, zda někdo nemá stejný problém, nebo tip na opravdu dobrou barvu, jelikož mi obočí opravdu nedorůstá a už mě nebaví líčení každé ráno nebo barvení každý týden, je to celkem dřina a něco na moje nervy. 🙏 Děkuji za případné odpovědi a rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
704
11.11.21 10:12

Tak barva na obočí má barvit obočí, z kůže se to prostě rychle smyje. To by chtělo spíš microblanding nebo tak. Jinak já používám barvu Rectofil a je super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18766
11.11.21 10:57

Rectofil, používám roky, ale na kůži ti to držet nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
11.11.21 11:06

Na kůži ti nebude držet nic. To bych spíš šla do microbladingu :nevim: jestli máš někde lysinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
11.11.21 12:28

RefectoCil
Používám tuhle barvu už hodně dlouho. Používám černou. Na kůži drží jen par dní a pak vybledne (smyje se).. na obočí drží dlouho :) ale myslím si, že není barva.. která by vydržela 2 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat