Problém s bývalou manželkou mého muže.

Anonymní
21.2.20 11:40

Problém s bývalou manželkou mého muže.

Zdravím všechny.

Potýká se některá z vás s problémy s bývalou manželkou svého manžela/partnera, kde hrají nemalou roli děti z předešlého manželství?
Podělte se prosím o své zkušenosti, jak bojovat proti situaci, kdy bývalka využívá mého muže skrze děti a on bohužel skáče, jak píská a tou špatnou jste posléze vy? Aktuálně spolu čekáme našeho prvního potomka, takže hormony pracují na 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

559
21.2.20 12:12

Pokud jsou tu z předešlého vztahu děti, které Váš partner, pak bude skákat, jak bývalka píská. Už proto, aby „s ní měl kvůli dětem dobré vztahy a o děti kvůli ní nepřišel“. A Vy s tím neuděláte vůbec nic :) Naopak, jak jste již sama pocítila, budete ta špatná, pokud proti tomu budete bojovat… Hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2551
21.2.20 12:18

Já jsem tedy bývalka, ale musím říct, že je moc důležité, aby chlap zůstal na 100% tátou pro VŠECHNY SVÉ děti. Všechny děti jsou si rovné, z prvního i desátého manželství. Vaše dítě by pro něho nemělo být důležitější než ty starší. Vem rozum do hrsti, chlapa podporuj ve vztahu k jeho dětem (na bývalou se vybodni), buď fajn maceška a ne macecha a tvůj muž tě bude na rukou nosit. V opačném případě mu polezeš na nervy a postupně ho ztratíš. Vlastní zkušenost, nextka naše děti nesnáší, zakazuje mu styk a dosáhla akorát hádek a toho, že jim chlap za našimi dětmi prchá. Taky mi řekl, že kdyby byl býval věděl, jaké to bude, tak by do toho (manželství) nešel 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 12:21
@Anonymní píše:
Zdravím všechny.Potýká se některá z vás s problémy s bývalou manželkou svého manžela/partnera, kde hrají nemalou roli děti z předešlého manželství?
Podělte se prosím o své zkušenosti, jak bojovat proti situaci, kdy bývalka využívá mého muže skrze děti a on bohužel skáče, jak píská a tou špatnou jste posléze vy? Aktuálně spolu čekáme našeho prvního potomka, takže hormony pracují na 100%.

á opět máme další těhulku v tenzi, navíc lehce rozčepýřenou nezvedencema z prvního manželství, který ubíraj zdroje pro milovaného mimíska

Příspěvek upraven 21.02.20 v 13:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 12:24

@Veveří

Je dobré slyšet to takhle z druhé strany. S dětmi z jeho bývalého manželství nemám žádný problém - mají mě rády a já je, ale jeho ex má problém dávat nám je k nám a vymýšlí důvody proč to nejde a můj muž potom jezdí za nimi k ní, aby je viděl.
Každopádně děkuji za radu a názor.

• Nahlásit
  • Citovat
59006
21.2.20 12:26
@Anonymní píše:
Zdravím všechny.Potýká se některá z vás s problémy s bývalou manželkou svého manžela/partnera, kde hrají nemalou roli děti z předešlého manželství?
Podělte se prosím o své zkušenosti, jak bojovat proti situaci, kdy bývalka využívá mého muže skrze děti a on bohužel skáče, jak píská a tou špatnou jste posléze vy? Aktuálně spolu čekáme našeho prvního potomka, takže hormony pracují na 100%.

Obávám se, že s dítětem je pozdě to začít řešit.
Jinak si zkrátka nastavit mantinely, aby to nezasahovalo do tvého života, respektive tak, aby to bylo pro tebe ještě únosné. NO a pokud to nejde, tak ten vztah ukončit. Což s dítětem na cestě je obtížné.
Jinak je mydlím důležité si uvědomit, že exmanželku nemáš šanci zěnit ty vůbec. Takže jediné, co se může měnit je to, jak s tou danou situací naloží tvůj manžel ( pokud je ochotný to kvuli tobě a vašemu vztahu měnit), případne jak jsi schopná změnit ty svůj přístup k celé věci tak, aby to co nejméně ovlivnilo tebe.
Já pracuji na tom, abych se od celého problému co nejvíce distancovala, naučila se k tomu přistupovat tak, že je to jeho problém a nenechala se do toho už zatahovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
21.2.20 12:29
@Anonymní píše:
@VeveříJe dobré slyšet to takhle z druhé strany. S dětmi z jeho bývalého manželství nemám žádný problém - mají mě rády a já je, ale jeho ex má problém dávat nám je k nám a vymýšlí důvody proč to nejde a můj muž potom jezdí za nimi k ní, aby je viděl.
Každopádně děkuji za radu a názor.

To víš, když nechce pouštět děcka za ním, musí on za nimi. Takový zodpovědný otec. Co ti natom vadí, že „jezdí za nimi“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 12:32

@Lama Lama
Máte pravdu. Jediné, co lze udělat je žít náš vlastní život a nechat vše ostatní za námi.
Děkuji za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
59006
21.2.20 12:34
@Anonymní píše:
@VeveříJe dobré slyšet to takhle z druhé strany. S dětmi z jeho bývalého manželství nemám žádný problém - mají mě rády a já je, ale jeho ex má problém dávat nám je k nám a vymýšlí důvody proč to nejde a můj muž potom jezdí za nimi k ní, aby je viděl.
Mám to stejně. I tak, po několika letech zkušeností jsem došla k tomu, že to fakt je jeho boj.
@Veveří píše:
Já jsem tedy bývalka, ale musím říct, že je moc důležité, aby chlap zůstal na 100% tátou pro VŠECHNY SVÉ děti. Všechny děti jsou si rovné, z prvního i desátého manželství. Vaše dítě by pro něho nemělo být důležitější než ty starší. Vem rozum do hrsti, chlapa podporuj ve vztahu k jeho dětem (na bývalou se vybodni), buď fajn maceška a ne macecha a tvůj muž tě bude na rukou nosit. V opačném případě mu polezeš na nervy a postupně ho ztratíš. Vlastní zkušenost, nextka naše děti nesnáší, zakazuje mu styk a dosáhla akorát hádek a toho, že jim chlap za našimi dětmi prchá. Taky mi řekl, že kdyby byl býval věděl, jaké to bude, tak by do toho (manželství) nešel 8o

NO, to je tvoje zkušenost. Ono to ale může být obráceně. S dětma problém žádný, v poho vztahy. Naopak bych svého partnera ráda podpořila v tom, aby s nimi byl víc. Ale ty handrky jsou strašné. neustálé pseudodůvody, proč to nejde, tahanice, výčitky, obviňování…
To skákání, jak ona pískne nemusí být zrovna o tom, že by se měl starat děti a putují tam zdroje - to je naprosto v pořádku. Ale to je spíš potřeba naprosté kontroly, co se smí s dětma dělat - prostě nadiktovat program a pokud nebude po jejím, tak je zle, bránění styku, kydání špíny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2551
21.2.20 12:38
@Anonymní píše:

Tak to je super z tvé strany :potlesk: Bývalá svým postojem dětem ubližuje, nevim, proč je nechce pouštět k vám. Ledaže by byly malinké, kojené… Asi je ublížená, je to čerstvé…no, nevím, snad časem změní názor a bude rozumná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 12:41
@Lama Lama píše:
NO, to je tvoje zkušenost. Ono to ale může být obráceně. S dětma problém žádný, v poho vztahy. Naopak bych svého partnera ráda podpořila v tom, aby s nimi byl víc. Ale ty handrky jsou strašné. neustálé pseudodůvody, proč to nejde, tahanice, výčitky, obviňování…
To skákání, jak ona pískne nemusí být zrovna o tom, že by se měl starat děti a putují tam zdroje - to je naprosto v pořádku. Ale to je spíš potřeba naprosté kontroly, co se smí s dětma dělat - prostě nadiktovat program a pokud nebude po jejím, tak je zle, bránění styku, kydání špíny…

U nás je to podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.2.20 12:43
@Veveří píše:
Tak to je super z tvé strany :potlesk: Bývalá svým postojem dětem ubližuje, nevim, proč je nechce pouštět k vám. Ledaže by byly malinké, kojené… Asi je ublížená, je to čerstvé…no, nevím, snad časem změní názor a bude rozumná.

Děkuji a ano v to doufám. Obě děti jsou starší tří let, takže o tom to určitě není.

• Nahlásit
  • Citovat
33248
21.2.20 12:49
@Anonymní píše:
Děkuji a ano v to doufám. Obě děti jsou starší tří let, takže o tom to určitě není.

no vzij se, ze za 3 roky pan odkraci a cau a odpovez sama sobe, jak bys to snasela.
Ja v te situaci byla, ale deti nikam chodit nechteji. jsem rada, minuly tyden jsem vyslechla hovor takove nextky a uplne mi bylo zle, jak mluvila o te zene a detech.hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59006
21.2.20 12:52
@Anonymní píše:
Děkuji a ano v to doufám. Obě děti jsou starší tří let, takže o tom to určitě není.

NO, u nás jedenáct. Ale chová se, jak kdyby jim bylo 3 :lol:
Hele, jsou to fakt uplný idiotštiny, řeší, jestli s nima hrajem deskovky pro věkovou skupinu 10+ v osmi letech, že v něděli dělají sportovní aktivity, když ona řekla, že neděle je klidový den, že nemají na fotkách čepice, nepřevlékají se po cvičení v tělocvičně a jedou v těch trikách autem domu, problém, že jsme jim v 9ti letech pořídili palandy, ze kterých mohou spadnout, že nenosí bačkory…

A už toho mám dost, nechci to slyšet, nechci to řešit, jde to mimo mě. At si to řeší sám. Mě stačí info, zda se domluvených akcí s námi účastní nebo ne. Zda s námi na víkend/prázdniny budou nebo ne. Už se ani nepřizpůsobuji, protože jsme furt něco přesouvali, rošili, vyměňovali. Zkrátka si jedem víc nezávisle. Když to společně klapne, jsem ráda, těším se, ale už na tom nevisim a nesnažim se zařídit první poslední, aby to šlo. A hlavně už nejsem vrbou pro chlapa v tom, co mu zase sepsala do knihy hříchů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59006
21.2.20 12:53
@jkra píše:
no vzij se, ze za 3 roky pan odkraci a cau a odpovez sama sobe, jak bys to snasela.

A kdy jsi vzala informaci, že pán odkráčel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama