Problém s dolní zubní náhradou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 14:15

Problém s dolní zubní náhradou

Zdravím mám celkovou zubní náhradu :zed: a mám problém s tou spodní části :zed: na nošení pro estetiku drží, ale jakmile se mám najíst jsem v háji :zed: prostě vypadne i když je přilepená :zed: nemá s tím někdo zkušenosti? Už nevím co víc proto dělat a jsem zoufalá :,( díky za jakýkoliv rady :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
596
20.1.22 14:24

S dolnými náhradami je vždy problém. niekedy stačí len skrátit aby ich donlá pera nevyhadzovala…to by som musela vidieť. Ale s tým sa jednoducho musíš naučiť žiť. naučiť sa pracovať s lícnymi svalmi jazykom ako čo najlepšie náhradu udržať. je to boj, ale dá sa to to. posledná šanca sú ešte implantáty stačia možno 3 - 4 a nie náhradu pekne udržia. je to na dlho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
20.1.22 14:24

Je to bohužel daň náhrady, dole nemá moc na čem držet, nemá se k čemu přitisknout jako na horním patře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
20.1.22 14:32

Tak si ji na jídlo sundej, co naděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 14:48

@Tina69 Nad tím jsem přemýšlel, ale to nejde, když už nemám svoje zuby, ne? :nevim: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1973
20.1.22 16:59
@Anonymní píše:
@Tina69 Nad tím jsem přemýšlel, ale to nejde, když už nemám svoje zuby, ne? :nevim: :think:

Implantat se fixuje do kosti, ne do zubu, takze zalezi na stavu a kvalite kosti v dolni celisti.. objednej se na konzultaci a snimkovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 17:12

@K82 A to mají vedené normálně jako implantát? Já jsem koukala na ceník u své zubařky a nemůžu to najít :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1973
20.1.22 17:23

Ano, to jsou zubni implantaty. Jak psal nekdo vyse, staci treba 3,na ktere by ti lak uchytili vhodnejsi typ nahrady, aby jsi nemusel pouzivat tuhle nevyhovujici. Ale je to drazsi zalezitost. Mne ted nabizeli i s doplnenim kostni hmoty jeden za cca 40tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12139
20.1.22 17:25
@Anonymní píše:
@K82 A to mají vedené normálně jako implantát? Já jsem koukala na ceník u své zubařky a nemůžu to najít :zed:

Tak implamtáty určitě nedělá každý zubař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1973
20.1.22 17:27

Googli „zubni implantaty“ a treba misto kdkud jsi nebo zavolej sve zubarce, at tk nejoho doporuci. Bezny zubar je nedela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 17:33

Tak děkuji :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie