Problém s erekcí nemá ale se sexem ano ?

Anonymní
22.11.20 09:33

Problém s erekcí nemá ale se sexem ano ?

Přítel nemá žádný problém s erekcí, většinou stačí maličko, jako se o něj třeba otřít v posteli, nebo mi stačí vzít si třeba nějaké hezké prádlo, popřípadě ho trošku pozlobit a už mu stojí, ale ne vždy dojde k nějakému sexu, nechá se různé škádlit, hladit, ale že by on vyvinul nějakou aktivitu to ne, nekdy třeba jen leží a kdyby mu nestál tak řeknu že snad v té posteli usnul..mě to většinou pak po nějaké době přestane bavit, že se chová jak "mrtvola "a a sex žádný není. Nemůžu říct, že by se tohle dělo pokaždé někdy se zapojí a sex je, ale děje se to stále častěji. Kdyby se mu ani nepostavil myslím si, že už pro něj nejsem přitažlivá ale takhle? Jak by jste si to vysvětlili? Jeho když se zeptám tak většinou zamumlá něco nesrozumitelneho, popřípadě mlčí, o sexu ani po 6 letech vztahu moc mluvit neumí :roll: prosím o zachování anonym citlive tema

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2101
22.11.20 09:38

To, že se chlapovi postaví, vůbec nemusí znamenat, že má chuť na sex nebo že mu přijdeš přitažlivá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2946
22.11.20 09:43
@Julča001 píše:
To, že se chlapovi postaví, vůbec nemusí znamenat, že má chuť na sex nebo že mu přijdeš přitažlivá ;)

Tohle mi taky říkal známý, že chlapovi stojí jen tak, nepotřebuje k tomu ani lásku, přitažlivost, nebo cokoliv takove…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 09:45

Jako vážně? K čemu mu teda pak stojí když nemá chuť na sex?

• Citovat
  • Nahlásit
2101
22.11.20 09:46
@Kralikcek píše:
Tohle mi taky říkal známý, že chlapovi stojí jen tak, nepotřebuje k tomu ani lásku, přitažlivost, nebo cokoliv takove…

No jasně a fascinuje mě, že ženské žijou léta ve vztahu/manželství a nevědí to, mně to přijde jak kdyby chlap byl překvapen, že ženy mají menstruaci. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2946
22.11.20 09:47
@Anonymní píše:
Jako vážně? K čemu mu teda pak stojí když nemá chuť na sex?

Nevím, nejsem muž…třeba je to stejné jako když vidíš smutný film a máš oči plné sluz, ale smutek necítíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6219
22.11.20 09:48
@Anonymní píše:

Trenuji se svaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
22.11.20 09:50
@Anonymní píše:

Erekce je normální fyziologická reakce organismu. Že skoro všem stojí po ránu taky nevíš? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
22.11.20 09:50
@Anonymní píše:

Aby mu nespadly trenky.

Když se postaví malému klukovi, tak má chuť na sex? Asi ne, co…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
22.11.20 09:59

Boze. Vzruseni pri podrazdeni je fyziologicka funkce, ktera vubec nesouvisi s tim, jestli sex chce nebo nechce. Mimochodem u zeny je to stejne, casto obeti znasilneni maji vycitky, ze zvlhly, pritom je to normalni reakce organismu rizena vsim jinym, jen ne rozumem ci vlastnim pranim. Tudiz opravdu nemusi mit chut na sex, ci mit chut na sex s tebou a nezbyva ti nez ho dotlacit k nejake komunikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4441
22.11.20 10:07
@Anonymní píše:
Přítel nemá žádný problém s erekcí, většinou stačí maličko, jako se o něj třeba otřít v posteli, nebo mi stačí vzít si třeba nějaké hezké prádlo, popřípadě ho trošku pozlobit a už mu stojí, ale ne vždy dojde k nějakému sexu, nechá se různé škádlit, hladit, ale že by on vyvinul nějakou aktivitu to ne, nekdy třeba jen leží a kdyby mu nestál tak řeknu že snad v té posteli usnul..mě to většinou pak po nějaké době přestane bavit, že se chová jak "mrtvola "a a sex žádný není. Nemůžu říct, že by se tohle dělo pokaždé někdy se zapojí a sex je, ale děje se to stále častěji. Kdyby se mu ani nepostavil myslím si, že už pro něj nejsem přitažlivá ale takhle? Jak by jste si to vysvětlili? Jeho když se zeptám tak většinou zamumlá něco nesrozumitelneho, popřípadě mlčí, o sexu ani po 6 letech vztahu moc mluvit neumí :roll: prosím o zachování anonym citlive tema

Prostě a jednoduše jsi se mu během vztahu zprotivila, příčinu hledej u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 10:18

Já taky neříkám, že se na něj vrhnu pokaždé když mu stojí, ráno to prostě beru jako normální proces, ale když je pak den kdy se třeba od rána škádlite a vše směřuje k tomu, že večer sex bude a on mi třeba ještě řekne že si dáme večer vanu, víno, masáž, tak je předpoklad že myslí na sex stejně jako já, takže když si k němu lehnu do postele a stojí mu, tak vyvinu nějakou iniciativu jako chlazení apod a on leží a nic nedělá a nic z toho není tak kde mám pak hledat problém?
Když se ho zeptám tak většinou neodpoví, nechce se o sexu bavit, je to pro něj citlivé téma a já se ho nechci nějakým způsobem dotknout

• Citovat
  • Nahlásit
2101
22.11.20 10:27
@Anonymní píše:
Já taky neříkám, že se na něj vrhnu pokaždé když mu stojí, ráno to prostě beru jako normální proces, ale když je pak den kdy se třeba od rána škádlite a vše směřuje k tomu, že večer sex bude a on mi třeba ještě řekne že si dáme večer vanu, víno, masáž, tak je předpoklad že myslí na sex stejně jako já, takže když si k němu lehnu do postele a stojí mu, tak vyvinu nějakou iniciativu jako chlazení apod a on leží a nic nedělá a nic z toho není tak kde mám pak hledat problém?
Když se ho zeptám tak většinou neodpoví, nechce se o sexu bavit, je to pro něj citlivé téma a já se ho nechci nějakým způsobem dotknout

No jo, ty PŘEDPOKLÁDÁŠ a on se nechce o sexu bavit, to je cesta do pekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
22.11.20 10:35
@Anonymní píše:
Já taky neříkám, že se na něj vrhnu pokaždé když mu stojí, ráno to prostě beru jako normální proces, ale když je pak den kdy se třeba od rána škádlite a vše směřuje k tomu, že večer sex bude a on mi třeba ještě řekneže si dáme večer vanu, víno, masáž, tak je předpoklad že myslí na sex stejně jako já, takže když si k němu lehnu do postele a stojí mu, tak vyvinu nějakou iniciativu jako chlazení apod a on leží a nic nedělá a nic z toho není tak kde mám pak hledat problém?

Třeba chce jen vanu, víno a masáž :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12286
22.11.20 10:39
@akavi píše:
Třeba chce jen vanu, víno a masáž :nevim:

s happyendem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit