Problém s kojením - jak se znovu rozkojit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Clair88
Stálice 67 příspěvků 07.12.18 21:55
Problem s kojenim-jak se znovu rozkojit?

Ahoj s dcerou (6tydnu)jsme v nemocnici. Je na JIPu od neděle(večera) do úterý (odpoledne) jsem musela odsavat a dávali ji to skříkačkou. Měla jsem problém odsat 70ml z jednoho prsa takže jsem odsavala z obou. Do té doby jsme s kojenin problém neměli, dcera jedla co 3 hodiny a úžasně příbírala. Teď už zase tedy kojime a vždy vypije dostatek, ale musím ji dát z obou prsou. Co mám udělat aby se mi zase vytvorilo více mléka prosím? Děkuji

Přečtěte si článek: Laktační krize: Když mléka není dost

Reakce:
Sue2008
Kecalka 114 příspěvků 07.12.18 22:07

No idealni rada je hodit se do klidu. To ale v nemocnici dost dobre nejde :mrgreen: . Takze hodne jez (klidbe sinech donest i mlsani), a hlavne hodne tekutin. Ke kojeni si bezne chystam i pul litru. Muzes zkusit kojici caje nebo se doporucuje i obilna kava. No a proste koj, klidne z obou prsou. Ono se to zase brzy srovna :palec: .

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 07.12.18 23:08

@Clair88 To přeci není problém. Poptávka vytvoří nabídku.

Aqualech
Kecalka 187 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 23:08

Zkus si k pití dělat caro nápoj,já po nem měla opravdu hodně mlika.
Také jsem byla s dcerou takhle na JiP,v nemocni­ci,neboj ono si to zase sedne

e008
Závislačka 3299 příspěvků 27 inzerátů 07.12.18 23:21

.

Altamira
Kecalka 137 příspěvků 07.12.18 23:22

Je to jak radí holky. Sedne si to. Případně můžeš zkusit homeopatika jako ricinus communis nebo lac caninum, případně pískavici-řecké seno v tabletách.. ;)

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 07.12.18 23:41
@Clair88 píše:
Ahoj s dcerou (6tydnu)jsme v nemocnici. Je na JIPu od neděle(večera) do úterý (odpoledne) jsem musela odsavat a dávali ji to skříkačkou. Měla jsem problém odsat 70ml z jednoho prsa takže jsem odsavala z obou. Do té doby jsme s kojenin problém neměli, dcera jedla co 3 hodiny a úžasně příbírala. Teď už zase tedy kojime a vždy vypije dostatek, ale musím ji dát z obou prsou. Co mám udělat aby se mi zase vytvorilo více mléka prosím? Děkuji

Neustale prikladej stridej prsa. Dobre papej a dodrzuj pitny rezim. Zni to jednoduse,ale s miminkem si vyvarovat dobroty a pit pravidelne neni vzdy realne. Hlavne Ty musis byt klidna a nestresovat. Miminko to bude vnimat a bude taky neklidne.Je dobre mit nekoho co Ti pomuze a ty si mohla trochu odpocinout. Unava,stres spatna strava to vsechno muze ovlinit laktaci.

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 08.12.18 00:16

@rena621 Jsou v nemocnici.

Katjerina
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 08.12.18 00:42

V nemocnici to je stres sám o sobě a blbě se radí hodit se do klidu, ale opravdu to je jediné co miminko vycítí, když maminka není v pohodě. Kojit z obou prsů není nic špatného, taky tak kojím, aspoň se mimi protáhne na obě strany. Dodržovat pitný režim ano, neperlivé vody a čaj pro kojící matky, v nemocnici je čaj nic moc, pokud to jde donést si vlastní. Zkusit odpočívat pokud to situace dovolí, nevyspalá a vystresovaná maminka je úhlavní nepřítel kojení. Zažila jsem s prvním synem, kojila jsem sotva měsíc, u druhého už se snažím být v klidu a kojíme už přes 3 měsíce a zatím dobrý. Držím palce a kojení zdar

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >