Problém s konečníkem

Anonymní
14.6.21 14:56

Problém s konečníkem

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste se někdo nesetkal s podobným problémem. Vše to začalo svěděním v oblasti ritniho otvoru. Hodně jsem se skrabala. Pak za dva dny později mě začal hrozně bolet. Sotva jsem si sedla, ale zvnějšku konecniku není vůbec nic vidět. Bála jsem se, ze se muže jednat o genitální opar, který jsem už měla a tak jsem se mazala Herpesinem, potom mě napadlo, že možná hemoroidy, tak jsem začala vnitřně používat mas na hemoroidy. Začala jsem si dělat i sedací koupele z hermanku. No a teď se mi začali dělat stroupky na vchodu do konecniku jakoby zevnitř na kraji a měla jsem trochu krve ve stolici. Snažím se to léčit už asi 4 dny. Nevíte někdo, co to muže být? Na vnitřní Hemeroidy to moc nevypada, protože ty prý nesvedi ani nebolí.. Pozoruji na sobě, ze už to nebolí jako predtim, ale ty stroupky a krev fakt nechápu 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24386
14.6.21 14:58

Alergie na Herpesin nebo na mast na hemoroidy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 15:00

@stinga rozhodne ne :think:

• Citovat
  • Nahlásit
22899
14.6.21 15:07
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste se někdo nesetkal s podobným problémem. Vše to začalo svěděním v oblasti ritniho otvoru. Hodně jsem se skrabala. Pak za dva dny později mě začal hrozně bolet. Sotva jsem si sedla, ale zvnějšku konecniku není vůbec nic vidět. Bála jsem se, ze se muže jednat o genitální opar, který jsem už měla a tak jsem se mazala Herpesinem, potom mě napadlo, že možná hemoroidy, tak jsem začala vnitřně používat mas na hemoroidy. Začala jsem si dělat i sedací koupele z hermanku. No a teď se mi začali dělat stroupky na vchodu do konecniku jakoby zevnitř na kraji a měla jsem trochu krve ve stolici. Snažím se to léčit už asi 4 dny. Nevíte někdo, co to muže být? Na vnitřní Hemeroidy to moc nevypada, protože ty prý nesvedi ani nebolí.. Pozoruji na sobě, ze už to nebolí jako predtim, ale ty stroupky a krev fakt nechápu 8o

Provozovala jsi před tím, než jsi vypozorovala tyto potíže anální sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4680
14.6.21 15:08
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste se někdo nesetkal s podobným problémem. Vše to začalo svěděním v oblasti ritniho otvoru. Hodně jsem se skrabala. Pak za dva dny později mě začal hrozně bolet. Sotva jsem si sedla, ale zvnějšku konecniku není vůbec nic vidět. Bála jsem se, ze se muže jednat o genitální opar, který jsem už měla a tak jsem se mazala Herpesinem, potom mě napadlo, že možná hemoroidy, tak jsem začala vnitřně používat mas na hemoroidy. Začala jsem si dělat i sedací koupele z hermanku. No a teď se mi začali dělat stroupky na vchodu do konecniku jakoby zevnitř na kraji a měla jsem trochu krve ve stolici. Snažím se to léčit už asi 4 dny. Nevíte někdo, co to muže být? Na vnitřní Hemeroidy to moc nevypada, protože ty prý nesvedi ani nebolí.. Pozoruji na sobě, ze už to nebolí jako predtim, ale ty stroupky a krev fakt nechápu 8o

A co se spíš obrátit přímo na lékaře? :roll: pokud je už krev ve stolici, tak to neznačí nic dobrého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 15:09
@Klopotkova píše:
Provozovala jsi před tím, než jsi vypozorovala tyto potíže anální sex?

Ne, k tomu mám odpor :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5760
14.6.21 15:16

Stroupky jsou z vysušené kůže, třeba z heřmánku, použij dubovou kůru, kterou si koupíš v lékárně, ne z lesa

krev můžeš mít z povrchového zranění při vyprazdňování, trpíš na zácpu? Nebo jsi teď těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17477
14.6.21 15:18

Po čtyřech dnech samoléčby se to horší - jdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 15:24
@DanielaD píše:
Stroupky jsou z vysušené kůže, třeba z heřmánku, použij dubovou kůru, kterou si koupíš v lékárně, ne z lesakrev můžeš mít z povrchového zranění při vyprazdňování, trpíš na zácpu? Nebo jsi teď těhotná?

Na zacpu netrpim. Proste mám pocit, ze jsem si to brutálně rozrdbala a proto ty strupy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 15:25
@Ou píše:
Po čtyřech dnech samoléčby se to horší - jdi k lékaři.

Nemůžu říct, ze se to horší. Už to skoro neboli. Jen ta krev se objevila.

• Citovat
  • Nahlásit
64
14.6.21 16:08

Tady můžeme tak leda střílet diagnozu od oka. Jdi k lékaři, gastrolog ti po vyšetření řekne, kde přesně je problém. Může to být banalita a může to být i vážné. Chceš riskovat?
Lepší přeléčit včas než si později spílat, že jsi přišla už moc pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 17:29
@Sunlight515 tak
@Sunlight515 píše:
Tady můžeme tak leda střílet diagnozu od oka. Jdi k lékaři, gastrolog ti po vyšetření řekne, kde přesně je problém. Může to být banalita a může to být i vážné. Chceš riskovat?
Lepší přeléčit včas než si později spílat, že jsi přišla už moc pozdě.

Tak vzhledem k tomu, ze je mi 20, tak to nic vážného nebude. Dispozici k nádoru nemám a riziková skupina na kolorektalni karcinom nejsem. Rodiče rikali, ze to klidně muže být vnitřní hemeroid, který jsem teď začala léčit tak ještě počkám a uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit
219
14.6.21 17:37

Jestli to byl opar, tak tam ty stroupky a krev jsou od toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
14.6.21 19:33

To vypada na ty hemeroidy. Jestli uz to neboli, je to v pohode. Krev tam je, protoze jak se to zanitilo, bylo to otekle a prokrvene a logicky si to pri kazdem vyprazdnovani znova poranis. Ale pokud to neboli uz to bude dobre a za par dni se to zahoji. Na mazani doporucuju dubovou kuru. Snizuje otok a zatahuje rany, zaroven i desinfukuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 21:30
@mingxiao píše:
To vypada na ty hemeroidy. Jestli uz to neboli, je to v pohode. Krev tam je, protoze jak se to zanitilo, bylo to otekle a prokrvene a logicky si to pri kazdem vyprazdnovani znova poranis. Ale pokud to neboli uz to bude dobre a za par dni se to zahoji. Na mazani doporucuju dubovou kuru. Snizuje otok a zatahuje rany, zaroven i desinfukuje.

Moc dekuji za uklidnění. Nejspíš to tak bude :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat