Mám problém s udržení vlhkosti při sexu

Anonymní
8.12.19 19:55

Problem s udrzenim vlhosti pri sexu

Ahoj, anonym nebo smazat, od zacatku meho sexualniho zivota mam problem s udrzenim vlhosti :oops: vzrusim se ale treba po deseti minutach styku musime bud lubrikovat nebo oralne nastimulovat.. je mi to vuci manzelovi blby, kolikrat chce hned druhy kolo a musi me zase „zvlhcit“ moc me pritahuje ale proste vyschnu :( lunrikant taky nechci pokazdy pouzivat, uz me stve mit vsechno opatlany, docela pomaha aplikace vagysanu, ale take nejde pouzivat donedokonecna :zed:, blby je to treba kdyz nas to chytne v lese nebo proste nekde venku dostaneme chut, taham gel v kabelce porad ale brat do lesa :roll: gyndar rika, ze to je normalni, ze kdyz sem ze zacatku mokra, skoro mi proslo ze mi naznacil at sem vdecna za tech 10min :cert: Zdravotne jsem zdrava, orgasmu dosahnu bez problemu.. nemate typ na nejaky pripravek? Pokud prirodni tak jedine rada. Piji nejaky zensky caj, zenske laktobacily, obcas vyplachy, sex jinak neni bolestivy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

747
8.12.19 20:01

Ahoj, tak tenhle příspěvek mě taky zajímá. Já nejsem vlhká skoro vůbec, málo kdy a to taky jen na chvíli. Partner chce abych to nějak začala řešit ale jak? Myslím si že na gyndě s tím stejně nic neudělají nebo se pletu? Navíc je mi to trapný se na to ptát. Já osobně to nějak neřeším prostě použiju sliny ale partner prostě chce abych byla vlhká přirozeně. Ale jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 20:42

Přiznám se, že mě nenapadlo to nikdy řešit. A snad ani manžela. Prostě střídáme několik lubrikantů, vazelínu nebo olej (momentálně mám v šuplíku od Salusu Relax a Erotika a nějaký olej pro mimina pod plíny :-), protože sliny nemám ráda. Gynekologicky jsem zdravá.
Myslím si, že snad ani není žádné řešení, pomůže snad jen výměna partnera :-)

Sex venku u nás nehrozí, máme rádi pohodlí :-) Ale jinak třeba na dovolenou nebo plánovanou noc mimo domov, tak jen něco zabalím sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
20.12.19 15:30

Občas máme stejný problém, doporučuji zelený gel od Durexu, moc super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama