Problém s vycházkami s 13ti měsíčním chlapečkem

Fanynkanick
30.4.20 01:17

Problém s vycházkami s 13ti měsíčním chlapečkem

Ahojky všem, chci se zeptat, moje kamarádka má 13 měsíčího chlapečka a teď v době korony s ním byla asi jen jednou venku (má spoustu výmluv, proč nechodit) a před koronou s ním taky vůbec nechodila. Mě to strašně štve. Když jí to vyčtu, že tím chlapečkovi v podstatě ubližuje, tak mě odbude a je po konverzaci. Nevím, už co dělat. Měla bych se na to pravděpodobně vyprdnout, ale prostě mi to nedá a je mi malého hrozně líto.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1639
30.4.20 06:22

Hele a co se jí zeptat jestli ti nechce malého půjčit do kočárku?
Ty to nevyřešíš pokud ona nechce. Až se malého začne víc hýbat a ničit být, třeba ji to donutí jít s ním ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
30.4.20 06:26

@Fanynkanick porod si vlastní dite :nevim: fakt nesleduju kolikrát chodí kamarádky s detma ven. To je snad jejich vec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6542
30.4.20 06:30

:nevim: a co je ti do toho? Je to dítě oblečené, má co jíst? Nechození ven není týrání. Třeba děti jistého etnika jsou venku furt a neznamená to že by o ně bylo pečováno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
30.4.20 07:09

@Aletheia :pankac: :lol:
@Fanynkanick souhlasím s uživatelkami výše, nic ti do toho není :nevim: starej se o sebe a o své děti, případně ji zkus i s tím jejím dítětem občas někam vytáhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
30.4.20 07:15

Muj 15m syn nesnasi chozeni ven! Je to pro nej utrpeni a dava to dost najevo. Je opožděný, takže ještě nechodí a raději si bude lézt doma, než aby sedel v kočárku. I pro me je ti lepsi, protoze ma pohyb a vim, ze se unavi a pujde spat v normalni cas. Takze chodime treba jen obden a kdyz je hnusne, nebo nekomu spatne, tak nejdeme vubec. Ja bych to jako tragedii nevidela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8339
30.4.20 07:59

Já nechodím dost často ven ani s dvouletým, tím pádem ani s jeho desetiměsíční sestrou. Není to dítě, co by ho to bavilo venku na písku a zahradě, neustále si stěžuje, chodí za mnou, že mám ee na rukách a od všeho za chvíli uteče. Doma si to užívá daleko víc. Jediné, co ho baví je odrážedlo, ale na něm vydrží tak hodinu, dvě. Ve třinácti měsících je to fakt těžké. Dítě pořádně nechodí, pokud vůbec a v kočárku se nudí a brečí. Chce objevovat svět, na druhou stranu ho člověk musí pořád hlídat. Pokud nemáš vlastní zahradu vypustit ho třeba v parku je o zdraví. Z deky okamžitě zdrhají. A navíc, opravdu to do toho vůbec nic není. Pokud máš děti, starej se o ně a pokud ne, tak si je udělej, abys poznala, jaké to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fanynkanick
30.4.20 10:04

@Jitul.kaaa9 to jsem se snažila no a neúspěšně. Tak já to nechám být a budu se starat o svoje děti.

• Nahlásit
  • Citovat
Fanynkanick
30.4.20 10:05

@1mila2 obden je pořád skvělý! :potlesk: :)

• Nahlásit
  • Citovat
Fanynkanick
30.4.20 10:07

@hospodki mám a chodím každý den odmalička :roll: aby ses nezbláznila :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Fanynkanick
30.4.20 10:14

@vlcacek01 já mám dvě děti a nevím, jak bych to ještě se tretím zvládla :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1375
30.4.20 10:18

@Fanynkanick co takhle starat se o své? Dobře to samozrejmě není, ale i kdyby kamarádka seděla s dítětem doma půl roku, tak je mi to šumák. Její věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13871
30.4.20 10:55
@1mila2 píše:
Muj 15m syn nesnasi chozeni ven! Je to pro nej utrpeni a dava to dost najevo. Je opožděný, takže ještě nechodí a raději si bude lézt doma, než aby sedel v kočárku. I pro me je ti lepsi, protoze ma pohyb a vim, ze se unavi a pujde spat v normalni cas. Takze chodime treba jen obden a kdyz je hnusne, nebo nekomu spatne, tak nejdeme vubec. Ja bych to jako tragedii nevidela.

Měla jsem to podobně. Rodina chytrá jak rádio… No i tady kolikrát „domu chodíme jen na jídlo“. Potřebovala jsem, aby doma lezl a zkoušel chodit, ne mu vozit zadek pět hodin v kočáru. Jo a rovnou říkám, že šoupnout ho na pochcanou trávu od psů a plnou klíšťat, nevidím jako extra přínos. Teď už na dětská hřiště chodíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
30.4.20 11:06
@Fanynkanick píše:
@vlcacek01 já mám dvě děti a nevím, jak bych to ještě se tretím zvládla :lol: :lol: :lol:

Tak to me omlouva, mam 3, tak vlastne ven nemusim :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fanynkanick
30.4.20 12:58
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie