Problém se striemi

Anonymní
7.3.21 18:36

problém se striemi

Dobrý den, můžu se zeptat dá se nějak zbavit strií? Je na to nějaký krém nebo něco? (je mi 14 let). Strie mám na zádech a na břiše

děkuji za každou radu :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
7.3.21 18:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, můžu se zeptat dá se nějak zbavit strií? Je na to nějaký krém nebo něco? (je mi 14 let). Strie mám na zádech a na břišeděkuji za každou radu :)

Strie časem vyblednou a při běžném fungování si jich nikdo nevšimne, ale nezmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.21 18:42

Já používám Bi-oil :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
7.3.21 18:51

@Problemováholka Předřazené a zbytečné. Promiň.

Jinak jak píše @Imi93, strie nezmizí, ale vyblednou. Po porodu jsem měla také opravdu hodně na lýtkách, jsem 10 měsíců po porodu a strie jsou úplně světle, nejdou moc vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
7.3.21 19:00

Strie jsou vec genetiky.
Nekdo se muze mazat cim chce a presto se udelaji.
Nekdo se nemaze nicim a nema je.

Urcite je dobry to podporit tim, aby kuze nebyla sucha, aby byla elasticka a pruzna, ale na vznikle strie uz nic nezabere.
Jak je psano vyse, jsou to jizvy, ktere casem vyblednou a trosku se mozna vyhladi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
7.3.21 20:06

Taky se mi udělaly strie v pubertě, během let vybledly a vidět jsou jenom zblízka. Chce to něčím mazat. Bi-Oil je přímo na strie a jizvy, ale asi stačí jakékoliv mazání na tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
7.3.21 21:34

@alena1995 haha :D to vám docela závidím. Jsem 9m po porodu a strie mam úplně červené :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
7.3.21 21:57

Já je měla úplně červené až fialové na přední straně břicha. Jejich délka je 23cm a výška 6 cm, nic pěkného byla jsem z toho hodně dlouho smutná. Žádný porod, nikdo v rodině žádné takové problémy. 5 dni používám bi-oil a musím říct, že výsledky jsou. Strie jsou hladší a celkový vzhled je hezčí. Používala jsem i jiné krémy atd, ale nic mi nepomohlo. Nech si třeba v lékárně poradit nebo něco na internetu a vyzkoušej.
Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
7.3.21 23:44

@Veru21 Nebojte, to zmizí. Jinak já používala bambusové máslo. Na YouTube byla nějaká černoška a ta tam dala takový „recept“, to máslo se nějak vařilo, ale teď si ani za mák nevzpomenu, zkusím zítra pohledat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
8.3.21 10:23

Bi oil mi docela fungovat, ale neděla žádné zazraky.. za zkoušku ale urcite stoji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
15.3.21 11:08

Strie v těhotenství

Ahoj Holky, chci se zeptat, když jsem měla 15 let a začala jsem brát antikoncepci, zvětšili se mi prsa a do teď tam mám jemné strie od toho velkého zvětšení. Teď jsem v 7tt a bojím se že budu mít strie na břiše, i když vím že je to i „rodove“ ( moje máma nikdy neměla). Jsem štíhlá a břicho mám cvičením docela zpevněne. Máte někdo takovou zkušenost?
Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
19.3.21 13:11

Obávám se, že předejít jejich vzniku se moc neda. Daji se pak nějakým způsobem potlačit a zmírnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat