Problematická pleť - doporučení

9.1.19 17:07

Problematická pleť - doporučení

Pěkný zimní podvečer, holky, prosím, jdu si pro doporučení. Je mi téměř 30 a mám hrozné problémy s akné, připadám si stále jak v pubertě :D Cca ve 24 jsem přestala brát antikoncepci a přijde mi, že na tělu to ještě doznívá :D V současné době jsem sice těhotná, ale problémy pořád stejné. Prosím máte někdo vyzkoušenou nějakou kosmetiku? Krémy? Popř. přírodní léčbu? Bylinky? Rady tipu, více pít, zdravější strava, nepotřebuji, jde mi spíše konkrétně o tu kosmetiku. Moc díky :) :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

132
9.1.19 17:42

@terinecek89 mě se akné taky objevilo až po pubertě. Hlavně takové ty velké boláky, se kterými nešlo nic dělat ale i klasické pupínky. Za mě nejlepší pomocník nefiltrovaný jablečný ocet a co nejméně produktů na obličej. Samozřejmě jsem vyzkoušela snad vše z drogérie a následně i z lékárny, za což jsem utratila nemalé peníze a pomohla mi obyčejná věc jako ocet. Ze začátku naředit s vodou 1:1 a používat na tamponek ráno a večer. Doporučuju pohledat info na internetu právě o využití jablečného octu na pleť. :palec:
Přeju pevné nervy a rychlé hojení :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.19 14:15

Moc díky za odpověď :) Produktů na obličej obecně moc nepoužívám, protože jsem prostě líná :D Večer a ráno si dám krém a když někam jdu - protože většinou jsem doma s malou, tak si plácnu trochu makeupu. Za Vaši radu moc díky, něco si vyhledám a určitě zkusím. Mám jej doma, tak pro něj najdu aspoň využití :) A doufám že po druhém porodu se mi to konečně ustálí, už mám na to roky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama