Problematická pleť - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terinecek89
Nováček 4 příspěvky 09.01.19 17:07
Problematická pleť - doporučení

Pěkný zimní podvečer, holky, prosím, jdu si pro doporučení. Je mi téměř 30 a mám hrozné problémy s akné, připadám si stále jak v pubertě :D Cca ve 24 jsem přestala brát antikoncepci a přijde mi, že na tělu to ještě doznívá :D V současné době jsem sice těhotná, ale problémy pořád stejné. Prosím máte někdo vyzkoušenou nějakou kosmetiku? Krémy? Popř. přírodní léčbu? Bylinky? Rady tipu, více pít, zdravější strava, nepotřebuji, jde mi spíše konkrétně o tu kosmetiku. Moc díky :) :srdce: :srdce:

Reakce:
VeruDol
Stálice 62 příspěvků 09.01.19 17:42

@terinecek89 mě se akné taky objevilo až po pubertě. Hlavně takové ty velké boláky, se kterými nešlo nic dělat ale i klasické pupínky. Za mě nejlepší pomocník nefiltrovaný jablečný ocet a co nejméně produktů na obličej. Samozřejmě jsem vyzkoušela snad vše z drogérie a následně i z lékárny, za což jsem utratila nemalé peníze a pomohla mi obyčejná věc jako ocet. Ze začátku naředit s vodou 1:1 a používat na tamponek ráno a večer. Doporučuju pohledat info na internetu právě o využití jablečného octu na pleť. :palec:
Přeju pevné nervy a rychlé hojení :D

terinecek89
Nováček 4 příspěvky 12.01.19 14:15

Moc díky za odpověď :) Produktů na obličej obecně moc nepoužívám, protože jsem prostě líná :D Večer a ráno si dám krém a když někam jdu - protože většinou jsem doma s malou, tak si plácnu trochu makeupu. Za Vaši radu moc díky, něco si vyhledám a určitě zkusím. Mám jej doma, tak pro něj najdu aspoň využití :) A doufám že po druhém porodu se mi to konečně ustálí, už mám na to roky :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >