Reklama

Problematická pleť - make-up

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 15.12.16 13:20
Problematická pleť make-up

Ahoj holky,

Mam odjakziva problematickou pokožku, uz jsem toho vyzkousela a tech penez :zed: Tak bych rada vedela co pouzivate vy za kosmetiku? Odliceni a krem? Mam problem, ze mam akne, ale pritom suchou kuzi :( Hlavne jaky make-up aby me nevysusoval a dobre kryl? Pouzivam revlon, ale pobocky jsou malo kde a nechci nic objednavat kdyz nemam vyzkousene treba jine odstíny. Moc dekuji za info :mavam:

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 15.12.16 13:26

Odličuju se micelární konopnou vodou od ATOKu, jako denní krém mám Yves Rocher Sebe vegetal, jako noční KAWAR z Mrtvého moře. Makeupů jsem vyzkoušela hodně, aktuálně mi vyhovuje Mary Kay.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 15.12.16 13:38

Taky mne trapi problematicka plet a vyzkousela jsem kde co…mam teda mastnejsi plet. Nejvic se mi osvedcila Bioderma. Pouzivsm micelarni vodu, nekdy teda vymenim za ruzovou micelarku Garnier. Odlicuju se cisticim gelem Bioderma Sebium, plet si cistim tim gelem a sonickym kartackem od Mary Kay. Pak se doodlicim tou micelarkou, vetsinou taky z rady Sebium nebo tou ruzovou. Pak davam na stazeni poru krem Bioderma a pak od ni jeste krem Hydra. To vse delam vecer. Rano jen obyc voda, micelarka a pak krem omezujici lesknuti Mixa nebo Bioderma. Urcite koukni na net, maji hodne produktu i pro sussi aknozni plet.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 15.12.16 13:39

Jo a makeup - roky jsrm pouzivala od Max Factor Lasting Performance. Dobre kryje. Ted jsem vyzkousela od Vichy 3d Dermablend nebo tak nejak, a pecka. Ale nevim jak na suchou kuzi.

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 15.12.16 14:00

Mě na akné zabral na 100% hydrofilni odlicovaci olej od sallos-lemon tea tree :palec: krásně akné zahojil a pleť promastil.
Jako make up, buď zmiňovaný revlon nebo vichy - je sice dražší, ale zakryje vše :mavam:

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 15.12.16 14:07

Já používám Rimmel zmatňující, dobře kryje a nevysušuje. Na místa s akné ťupnu světlý aknecolor.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 15.12.16 14:24

Krém a odličování Vichy Normaderm. Zelená řada. Make UP Dermacol hydratační a na střídačku Vichy Normaderm 3D. Taky jsem toho vystřídala mraky. Dobrý je i krém Bioderma, ale Vichy je lepší. Jinde než v lékárně krom Dermacol make-upu nenakupuju.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 15.12.16 14:44

@Kristynka1990 pokud máš suchou pleť tak bych se hlavně vyvarovali micelarce. Asi bych zapátrala po péči v lékárně či po nějaké přírodní značce. Mrkni na YouTube na videa Beauty by Karty zdá se mi, že tam o něčem v jednom videu mluvila. A makeup co dobře kryje se mi osvědčil Max Factor Color Adapt. Mají ho v každé drogerii v rozmezí 400-500 Kč

Aslei
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 15.12.16 15:23

Já používám AKNECOLOR ( tmavý) ten krásně zakryje a je myslím i léčivý :)

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 15.12.16 17:02

Moc děkuji za typy, ja pouzivam na odliceni ted Hrebickovou vodu od bio kosmetiky nobilis a mazu se hydratacnim kreme od vichy na noc, pres den v zime ne to mam vyzivny od garnier, chtela bych fakt neco co konecne pomuze, je mi 26,druhe dite na cestě a vypadam jak pubertak… Driv kdyz jsem brala antikoncepci tak to bylo samozdrejme lepsi, ale neminim to do sebe uz rvat… Moc dekuji kouknu na vše na netu a kouknu na slozeni :palec:

kerrankin 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 18:39

@Nikolacek Krém na stažení pórů by se měl dávat spíš na den, do pórů se nedostanou nečistoty. Naopak když si přes něj dáváš ještě další krém, který chceš, aby se vstřebal, tak se vstřebá hůř - protože póry jsou stažené.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 15.12.16 22:50

@kerrankin Vidis to mne nenapadlo…diky za pripominku. Na obalu pisou nanaset 1-2 x denne coz jsem brala jako rano a večer…

Pavlaskaa
Kecalka 126 příspěvků 16.12.16 09:59

Já byla u kosmetičky a ta mi se vším poradila. Koupila jsme si lepší kosmetiku pak makeup od Mac a jsem spokojená:)

makinad
Nováček 5 příspěvků 18.12.16 15:27

Já jsem používala biodermu a jako makeup aknecolor. :)

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 23.12.16 11:40

@makinad ten aknecolor mam oba odstíny, ale strasne me to vysusuje, tak to používám jen na noc na vetsi pupinky..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama