Problémová kolegyně, lze dát legálně výpověď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 08:19
problémová kolegyně, lze dát legálně výpověď

Dobrý den,
v září jsem nastoupila do nové práce (jsem státní zaměstnanec), práce mne moc baví. V práci je nás cca 50. Naše oddělení má 6 zaměstnanců z toho jednu vedoucí. Máme kolegyni, která je děsná…opravdu zlý člověk, dělá všem naschvály, nerespektuje nic - ani zásady slušného chování, ani vedoucí (moc hodnou, lidskou a milou). Svou náplň práce si ovšem plní… vše navíc je problém ( např. nemocenská některé z nás - ona nepohne ani prstem všechno se dělí a zařizuje mezi námi ostatními…pořád si chodí stěžovat k ředitelce - přitom nemá na co - i ředitelka to hází do autu a je z toho právem otrávená…)
Je možnost se nějakým legálním způsobem „zbavit“ takto škodícího zaměstnance? Pro nás ostatní je práce, k vůli ní, značně stresující a dvě „jemnější“ kolegyně budou odcházet… :zed:
Prosím o zachování anonymity, děkuji. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 08:25
@Anonymní píše:
Dobrý den,
v září jsem nastoupila do nové práce (jsem státní zaměstnanec), práce mne moc baví. V práci je nás cca 50. Naše oddělení má 6 zaměstnanců z toho jednu vedoucí. Máme kolegyni, která je děsná…opravdu zlý člověk, dělá všem naschvály, nerespektuje nic - ani zásady slušného chování, ani vedoucí (moc hodnou, lidskou a milou). Svou náplň práce si ovšem plní… vše navíc je problém ( např. nemocenská některé z nás - ona nepohne ani prstem všechno se dělí a zařizuje mezi námi ostatními…pořád si chodí stěžovat k ředitelce - přitom nemá na co - i ředitelka to hází do autu a je z toho právem otrávená…)
Je možnost se nějakým legálním způsobem „zbavit“ takto škodícího zaměstnance? Pro nás ostatní je práce, k vůli ní, značně stresující a dvě „jemnější“ kolegyně budou odcházet… :zed:
Prosím o zachování anonymity, děkuji. :kytka:

Máme v práci roky podobnou „megeru“ a bohužel se nám jí nepodařilo vyštípat. A to jsme zkoušeli vše možné (ať na profesní, tak na osobní úrovni). Legálně jedině výpověď pro nadbytečnost či organizační změny, a to u nás bohužel možné není, stále hledáme další zaměstnance :think: Kolega, co jí přijímal, si za to dodnes drbe hlavu, že jí neprokoukl ve zkušebce :,(
Anonym snad pochopitelný :mavam:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 28.03.19 08:25

No, jestli na to máte žaludek, tak jí můžete vyštvat. U kamarádky v práci se všechny spikly proti jedné, šly jí dlouhodobě po krku a nakonec to vzdala a podala výpověď. Osobně to neschvaluji, ale je to možnost :nevim:

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 28.03.19 08:26

Podle zákoníku práce jsou čtyři možnosti: § 48
(1) Pracovní poměr může být rozvázán jen
a) dohodou,
b) výpovědí,
c) okamžitým zrušením,
d) zrušením ve zkušební době.

unuděná
Kelišová 6960 příspěvků 28.03.19 08:28

Tohle je naprd no :? Jedině mě napadá, že ze zákona může zaměstnavatel nařídit nějaké přesčasy nad rámec prac. doby (a neproplatit je), tuším snad 10 hodin měsíčně? To byste si museli pohledat v zákoníku. Plus jí třeba neschválit dovolenou tehdy, kdy ona chce, nedávat osobní ohodnocení a jiné nepovinné benefity, prostě tak, aby tu výpověď podala ona. Ale tyhle typy jsou obvykle nevyhoditelné..

unuděná
Kelišová 6960 příspěvků 28.03.19 08:29
@Luboš P píše:
Podle zákoníku práce jsou čtyři možnosti: § 48
(1) Pracovní poměr může být rozvázán jen
a) dohodou,
b) výpovědí,
c) okamžitým zrušením,
d) zrušením ve zkušební době.

Tak ale jí zajímá, zda je možnost jí dát nějak výpověď. Dohodu asi těžko podepíše, okamžité zrušení se týká asi nějakých hrubých porušení prac. kázně (?) a ve zkušebce taky není :nevim:

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 28.03.19 08:29

@Luboš P Ještě může být pod služební zákonem…

A problém může být i ta hodná a lidská vedoucí, kterou ta kolegyně nerespektuje. Vedoucí musí umět být i ne milý :cert: .

Heivka
Závislačka 3873 příspěvků 28.03.19 08:38

Tam je problém ve vaší vedoucí, u mámy to tak taky měli, jedna kolegyně taky odmítala práci navíc, chovala se tedy slušně ale i tak jim tam kolektiv celkem narušovala, potom jim vedoucí odešel do důchodu a nový si ji srovnal, když někdo onemocněl tak befelem rozdělil jeho práci a pohyblivé složky platů najednou závisely na množství včasně zahájených a ukončených řízení. A holka začala makat. U nich je běžné že jsou tam denně o chvíli déle protože nestíhají a je jich málo a hodně pomohlo když kolegyně přestala balit tašku půl hodiny před koncem pracovní doby. Ona tam tedy potom už moc dlouho nevydržela protože zjistila že i na úřadě se musí makat a v některých odborech i pořádně.

Černá vdova
Extra třída :D 12769 příspěvků 28.03.19 08:39

§ 52 ZP. Nemáte to na co napasovat. Zdravotní problémy zřejmě nemá, svoje povinnosti si plní a hrubého porušení pracovní kázně se nedopustila. Budete jí to muset jedině znepříjemnit v práci. To, že je to neochotná zlá mrcha, ZP neřeší.

Příspěvek upraven 28.03.19 v 08:39

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 28.03.19 08:39
@unuděná píše:
Tak ale jí zajímá, zda je možnost jí dát nějak výpověď.

Máte pravdu, opravuji svůj příspěvek, toto řeší § 52 ZP (doufám, že si to dokáže zakladatelka najít).

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26617 příspěvků 28.03.19 08:39

To je těžké no. Pokud si svou práci plní tak proč ji vyhazovat? :nevim:
Co se kolektivu týče - je to naprd, ale nikdo Vás nenutí se s ní bavit :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 08:43
@bertoldina píše:
@Luboš P Ještě může být pod služební zákonem…A problém může být i ta hodná a lidská vedoucí, kterou ta kolegyně nerespektuje. Vedoucí musí umět být i ne milý :cert: .

Přesně toto jsem měla na bývalém oddělení.Práce,která mě neskutečně bavila,sedla mě.Ale dvě totální megery-jedna sestra,druhá sanitárka.Dokázaly udělat ze života lidem okolo peklo.Za 5 let už jim postupně odešlo 8 sester,které buď neunesly jejich „nájezdy“,nebo osobnosti,které řekly,že to nemají zapotřebí,pracovat v tomto ovzduší.To se vždy vymýšlelo,co komu provedou a potom si mezi sebou volaly,jak se ta dotyčná tvářila.Takový to vykřikování na chodbě,když bylo hodně obecenstva-Jak to děláš?Ty si úplně blbá?To už bylo běžný.Brigádnice,či studentky nikdy nedochodily dobu,co měly sjednanou,nikdo nikdy nevydržel.Brečely,občas i rodiče přišly na oddělení,že to dál takto nejde.A problém?Hodná staniční sestra.Mlčela a strkala hlavu do písku.Čekala,jak se to vždy zase vyřeší samo.Nikdy neuměla bouchnout do stolu a vyvodit důsledky.Takže když ta dotyčná sanitárka dost ošklivým způsobem pacientce vysvětlovala,že ještě nechodí,ale měla by,když jde za dva dny domů…paní odpovídá že vůbec netuší,že už by měla jít domů a sanitárka zvýšeným hlasem říká-To tady víme všichni že jdete domů.Ano,opravdu měla jít domů,jen lékaři jí to zatím nesdělili.Paní brečela,chtěla si stěžovat řediteli.Tak jsme se to snažili urovnat.A viník?Ne sanitárka,ale já,byla jsem s ní na službě a měla jsem si jí ukočírovat.Prostě staniční nepůjde proti takovému problémovému člověku a radši vinu hodí na jiné.Takže jsem bohužel odešla,dodnes mě ta krásná práce chybí.Šla jsem na jiné oddělení,které už mě tak k srdci nepřirostlo.Není to špatný,ale TOPka to zdaleka není.Ale jsou tam úplně normální kolegyně a staniční,která si kolektiv srovná.
Takže pokud je hodná vedoucí,která si neumí srovnat lidi pod sebou,tak se často najde takový zlý člověk v kolektivu,který si své vrtochy vybíjí na ostatních.

DustInTheWind
Kecalka 375 příspěvků 28.03.19 08:47

podle zákoníku práce by to postupně šlo, museli byste si na ni stěžovat, na základě těchto stížností by zaměstnavatel mohl vytýkat podle § 52 písm. f):

nesplňuje-li bez zavinění zaměstnavatele požadavky pro řádný výkon této práce

tedy buď jestli neplní pokyny nadřízeného (např. že má pomáhat při těch záskocích), nebo povinnost kolegiálního chování
tak dlouho, až by byl naplněný tento výpovědní důvod

plus ještě jestli se nespadá pod služební zákon, ten jsem nečetl ;-)

Aleš T.
Kecalka 203 příspěvků 28.03.19 09:00
Postupné napomínání, jak už někdo psal, musí udělat vedoucí...

Berete to za špatný konec. Pokud jste všechny za jedno, tak usporadejte poradu s vedoucí bez ní. Pokud to vedoucí nevyřeší, tak to dát dál a pokud ani ředitel a nikdo nad ním není, podejte všechny výpověď a jako důvod napište, něco ve smyslu neúnosné pracovní prostředí.
Primárně je ale chyba u nadřízených, pokud dopustí takový stav věci…že kvůli jednomu člověku je ve stresu celé oddělení…
Když ona nebude mít v nikom oporu, tak je otázkou, co jí k takovému chování vede…

Černá vdova
Extra třída :D 12769 příspěvků 28.03.19 09:01

@DustInTheWind Jestli nemá dáno, že má zastupovat a nedělá to, tak jí to nikdo nemůže vytknout si myslím. :think:
Jedině dát do popisu práce zastupování ostatních, napsat to konkrétně, co bude při zástupech dělat a pak, když to nebude dělat, použít § 52 písm. f.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama