Problémový cyklus po porodu

Anonymní
5.3.17 14:41

problémový cyklus po porodu

Hezké odpoledne,

mám nyní něco přes 8 měsíců po porodu císařem, už mi proběhlo 6 menstruací. To, že jsou nyní menstruace silnější a delší než jsem byla zvyklá, to bych ještě brala jako normální, ale stává se mi, že menstruace kolem 6 dne skončí, den nebo většinou dva dny je klid a pak začínám krvácet nanovo - slabě, celkově další cca 3 dny, prvně čerstvá krev a následně hnědé špinění. V podstatě až jakoby do ovulace. Nevíte, čím by to mohlo být?
Antikoncepci neberu a kojila jsem 5 měsíců. Dvě takové menstruace byly už i při kojení.
Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11782
5.3.17 15:02

No tak asi nejrozumnější bude zajít na gyndu a tam to všechno tak říct, jak jsi to tady popsala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.17 15:06

@stinga
Tak to je jasné, to zřejmě budu muset k Dr., ale zajímalo mne, zda nemá někdo stejnou zkušenost nebo neví, co tak bývá důvod…

• Nahlásit
  • Citovat
11782
5.3.17 15:10
@Anonymní píše:
@stinga
Tak to je jasné, to zřejmě budu muset k Dr., ale zajímalo mne, zda nemá někdo stejnou zkušenost nebo neví, co tak bývá důvod…

hormonální nerovnováha, cysta, a deset jiných příčin - ale bez doktora ti to nikdo neřekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11430
5.3.17 18:54

Já to tak mám též. Jeden doktor tvrdí, že je na vině defekt jizvy, druhý endometrioza vaječníků. Asi to bude kombinace, mám i velmi bolestivé cykly. Čeká mě operace, jsem zvědavá, jaký výkon to nakonec bude :?. Ale může to být hormonální nebo cokoli jinýho. Zajdi na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama