Problémy 3 měsíce po porodu

Anonymní
2.5.21 20:55

Problémy 3 měsíce po porodu

Ahoj holky :mavam:
jsem skoro 3 měsíce po porodu (rodila jsem přirozeně 25 hodin) a zhruba měsíc mám střevní potíže, bolesti břicha a svědění konečníku, hemeroidy jsem si nenahmatala. Měli jste to po porodu také? Začínají mě napadat myšlenky na rakovinu tlustého střeva a jiné závažné nemoci.. od té doby se pořád pozoruji a všechno vyhledávám na netu, už si připadám jako hypochondr :zed: a proto si říkám, jestli nemám spíš nějake poporodní deprese, protože pořád myslím na to, co by bylo kdybych tu rakovinu měla, kdyby přítel zůstal na dceru sám atd. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
2.5.21 21:00

Ahoj, já měla něco podobného, a to si teď těhotenstvím procházím.. od začátku mě hrozně bolí záda mezi lopatkami, a když jsem hledala na netu tak mi tam také všude vyjížděla rakovina.. asi je ten google takhle nastavenej.. každopádně.. bych to radši řešila u lékaře a ne tady.. protože určovat si diagnózu sama nebo podle googlu je nejvíc na palici co může být :lol: vyděsí tě to, a je to úplně zbytečné 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
2.5.21 21:06

Mne podobne ted cerstve po porodu začalo asi vadit mleko.. :nevim: jak ho nejim/nepiju, je mi lepe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
2.5.21 22:18

Ahoj zakladatelko,
můžeš mí anální fisuru, mrkni:
https://porodnitrauma.cz/analni-fisura/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.5.21 07:03

Já měla to samé, po porodu jsem měla tři měsíce střevní potíže. Mívala jsem průjmy potom zase zácpy.
Byla jsem většinu života vegetarián, momentálně se stravuji jen vegansky a problémy skončily.
Zkus začít jíst jinak, tělo se musí dát do kupy. Já cele těhotenství měla jen zácpy a vlastně jsem se bez čípku nedokázala vyprázdnit a holt to trvá, než se z toho všeho tělo zmátoří. Určitě bych hned nedělala černé scénáře, každopádně pokud máš takový strach, proč si nezajdes k doktorovi, ale hledáš na googlu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat