Problémy ohledně análního sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 21:42

problémy ohledně análního sexu

Dobrý vecer vsem,
ráda bych se tu anonymně zeptala na takové asi zvláštní choulostivé věci. Zavolejte Klopotkovou…to bude něco pro ni. Celkem dlouho jsem chtěla zkusit anální sex a konečně jsme se to s přítelem odvážili zkusit. Jemu se to líbí, já jsem si myslela, že se mi to taky bude líbit, ale asi to dělám nějak špatně. Přijde mi totiž divné, že jakmile mi tam strčí byť jen prst, okamžitě pociťuji neskutečný tlak v břiše, jak se ho to tělo snaží vypudit. Jako když máte průjem. Bojím se, zda si tímto tlakem “na stolici” nemohu způsobit hemeroidy. A druhá věc je ta, že se při tom vždycky nějak odřu nebo co. A to používáme lubrikant. Po chvíli mě to vždycky začne ani ne bolet, ale spíš hrozně štípat v tom konečníku, a opět mám pocit jako při průjmu……..Nevím, co mám dělat, abych se toho zbavila, ráda bych anální sex dělala, ale kvůli tomuhle si ho bohužel moc neužiju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1158
6.7.22 21:50

Víc se uvolni!
Zkus se na to připravit sama :-) vana, vibrátor a zkus ty pocity vnímat víc eroticky, než tak, že se ti chce kadit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 22:02

Pálení může způsobovat podráždění v blízkém okolí. Chce to nějakou mast na strie s vitaminem E (tocoferol) a… mazat se musí fakt hodně. Plus Faktu / Faktu čípek při pokusech.
Pokusy s dildem - průměr se odhadne z… ano. :oops: Bacha, musí být za co ho bezpečně uchopit - prostě, aby se „neztratilo“. Jedno stačit nebude, po úspěchu to bude vyžadovat větší - o fous větší než „jeho“ rozměry.
Pocity jsou závislé na části konečníku, kde dojde k dotyku, je třeba vyzkoušet směr.
Tělo se časem přizpůsobí.
Preventivně Diosminol (zpevnění cévních stěn).
Už je tu na to vlákno:
https://www.emimino.cz/…ankovani/18/?…
Určitě se tam i vyskytně…

Příspěvek upraven 08.07.22 v 00:38

• Citovat
  • Nahlásit
5044
6.7.22 22:58

Omyl, ukazovalo mi to u anonymů 1 a 2 stejnou kytku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8459
8.7.22 08:03
@Anonymní píše:
Dobrý vecer vsem,
ráda bych se tu anonymně zeptala na takové asi zvláštní choulostivé věci. Zavolejte Klopotkovou…to bude něco pro ni. Celkem dlouho jsem chtěla zkusit anální sex a konečně jsme se to s přítelem odvážili zkusit. Jemu se to líbí, já jsem si myslela, že se mi to taky bude líbit, ale asi to dělám nějak špatně. Přijde mi totiž divné, že jakmile mi tam strčí byť jen prst, okamžitě pociťuji neskutečný tlak v břiše, jak se ho to tělo snaží vypudit. Jako když máte průjem. Bojím se, zda si tímto tlakem “na stolici” nemohu způsobit hemeroidy. A druhá věc je ta, že se při tom vždycky nějak odřu nebo co. A to používáme lubrikant. Po chvíli mě to vždycky začne ani ne bolet, ale spíš hrozně štípat v tom konečníku, a opět mám pocit jako při průjmu……..Nevím, co mám dělat, abych se toho zbavila, ráda bych anální sex dělala, ale kvůli tomuhle si ho bohužel moc neužiju.

Proč opakovat něco, co Ti očividně nevyhovuje? Nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.22 20:49

@Josefuna protože chci, aby mi to vyhovovalo, prostě to dělat chci

• Citovat
  • Nahlásit
8459
8.7.22 21:09
@Anonymní píše:
@Josefuna protože chci, aby mi to vyhovovalo, prostě to dělat chci

Chceš dělat něco, co se Ti nelíbí, ale prostě chceš :roll: Proč? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19970
8.7.22 22:57

Tady to spíš vypadá, že jde o hledání řešení technického problému, nikoliv o nezájem. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.22 17:31

@M_Vladim přesně tak. Jako když chci jezdit na kole, ale z nějakého důvodu mi to nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
19970
9.7.22 19:56
@Anonymní píše:
@M_Vladim přesně tak. Jako když chci jezdit na kole, ale z nějakého důvodu mi to nejde.

Nějaké rady určitě budou ve vláknu v odkazu, který tu je. ;)
Jsem tam k nalezení i já. Případně jsem ochotný odpovědět na SZ - pokud ovšem budu vědět. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat