Problémy po oralním sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.5.22 00:16

problémy po oralním sexu

Dobry den, před 4 dny jsem měla orální sex (ja jeho, on me) jenze dva dny potom se objevil šílený výtok, pálení pochvy a svědění. Navic nevim jestli to k tomu patří ale bolí me i podpaždí a v krku :nevim: někde jsem četla ze to muže byt po oralu.
a prosím poraďte mi nejsem moc zkušená a nemam se o tom s kým bavit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4640
17.5.22 05:32

Nevim, to že máš výtok s tím souviset může, něco ti tam rozhodil, ale že by mě po oralu (chápu že ty jemu) bolelo v krku, tak to fakt nikdy :mrgreen: a že to dělám ráda a poctivě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
17.5.22 05:54

Tak jestli tam byla nějaká breberka (rozuměj: virus, bakterie) + hodně na prd imunita u tebe… Tak je možné oboje. Taky je ale možné, že jsi k tomu chytla normální angínu. Tu osobu znáš? Víš, co má za choroby? Nevšimla sis u něj nějaké příznaky, třeba gonorrhea, lues (zavzpomínej na biologii 8. třídy :mrgreen: )?

Ale furt je solidní šance, že to nesouvisí, spodek můžeš mít ze špatné hygieny i nerovnováhy mikroflóry, vršek ta začínající angína. :nevim:

Každopádně by to chtělo doktora a na testy, ať se nestresuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35279
17.5.22 06:27
@viktorka36 píše:
Dobry den, před 4 dny jsem měla orální sex (ja jeho, on me) jenze dva dny potom se objevil šílený výtok, pálení pochvy a svědění. Navic nevim jestli to k tomu patří ale bolí me i podpaždí a v krku :nevim: někde jsem četla ze to muže byt po oralu.
a prosím poraďte mi nejsem moc zkušená a nemam se o tom s kým bavit :palec:

Když bolí i uzliny, mohla by to být krom angíny i kapavka, dá se přenést i orálem, začíná pak jako angína, uzliny, Ty máš ještě i šílený výtok.

To byl nějaký nový chlap?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
17.5.22 07:51

Ten s kým se o tom máš bavit je gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
762
17.5.22 08:48

Taky bych to videla na pokec s lékařem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
17.5.22 13:40

Nebo streptokok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26145
17.5.22 13:43

Tady to nevymyslíme, zajdi za doktorem. Ta bolest v krku můžou být uzliny, že tělo bojuje s nějakou infekcí.
Bych to nepodceňovala.
Ten chlap je nějakej novej objev nebo jednorázovka? Zeptala bych se i jeho, jestli je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat