Problémy po pohlavním styku

25.10.20 19:27

problémy po pohlavním styku

Dobrý den, je mi 17 let. Nikdy jsem neměla problémy se zánětem močových cest. Až do té doby než jsem začala mít pohlavní styk, teď mám skoro vždy po pohlavním styku zánět močových cest. Byla jsem i u lékaře, a ten mi předepsal Biseptol, ale to je jen dočasný, většinou tak na týden, pak to začne znova. Nechci aby to bylo pořád takový, už si s tím nevím rady. Nevíte prosím co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
25.10.20 19:30
@Řepková.d píše:
Dobrý den, je mi 17 let. Nikdy jsem neměla problémy se zánětem močových cest. Až do té doby než jsem začala mít pohlavní styk, teď mám skoro vždy po pohlavním styku zánět močových cest. Byla jsem i u lékaře, a ten mi předepsal Biseptol, ale to je jen dočasný, většinou tak na týden, pak to začne znova. Nechci aby to bylo pořád takový, už si s tím nevím rady. Nevíte prosím co s tím?

Partner byl přeléčen taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 19:33

@Jolka86 nene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60878
25.10.20 19:34

@Řepková.d prelecit partnera, při styku kondom.. A zvýšená hygiena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
25.10.20 19:35
@Řepková.d píše:
@Jolka86 nene

Ty se přeléčíš a partner tě opět nakazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.20 19:51

Taky se doporucuje jit se po sexu vycurat, aby se odplavily pripadne bakterie, ktere (by) se mohly dostat do mocove trubice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
25.10.20 19:53

Po sexu se jít VŽDYCKY vyčůrat a nesexovat v zimě nebo průvanu ;) Jako prevenci užívej lichořeřišnici a brusinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
25.10.20 20:00

To měla švagrová. Asi rok co měla sex s ex pořád dokola záněty i ledvin.. Dokud neudělali rozbor jemu a zjistili, že ji pořád dokola nakazoval, poněvadž nebyl schopen ani sežrat atb co mu predepsali.. Po preleceni klid, i když se ta mrcha bakterie ráda vrací.. Jo a dost pomáhá jako prevence a podpůrná léčba D-manoza. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 20:35

Po každém sexu se nejpozději do hodiny vyčůrat. Jakmile jsem to začala praktikovat, tak záněty zmizely. Dále jako prevenci doporučuji Blokurimu - ideálně pytlík hodinu před sexem ( ale to se těžko plánuje :D) a další buď hned nebo za hodinu po sexu. Dále doporučuji koupit Lichořeřišnici v kapkách ( nejlepší za mě byla od Dr. Popova) a klidně to malinko přehnat s dávkováním :)

• Citovat
  • Nahlásit
187
26.10.20 21:55

Taky souhlasím s blokurimou, to byla moje záchrana :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie