Problémy při menstruaci a po menstruaci

Anonymní
6.4.17 14:57

Problemy při menstruaci a po menstruaci

Ahoj je mi 14 a každou menstruaci me strašně svědí okolo stydkých pisku a hned po menstruaci mám silný zapáchající výtok krémové konzistence nevíte čím by to bylo? Popřípadě co by mi na to pomohlo? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

6.4.17 15:28

Gynekolog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 15:48
@Anonymní píše:
Ahoj je mi 14 a každou menstruaci me strašně svědí okolo stydkých pisku a hned po menstruaci mám silný zapáchající výtok krémové konzistence nevíte čím by to bylo? Popřípadě co by mi na to pomohlo? :nevim:

Pysků :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 17:45

Určitě se objednat na gynekologii, bude to kvasinková infekce nebo jiný zánět, musí se přeléčit. Ve tvém věku bych se domluvila s mamkou a můžete tam zajít společně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.17 11:26

Potřebovala bych pomoc, 4.7 jsem měla poprvé pohlavní styk při menstruaci, neberu antikoncepci a s přítelem jsme použili kondom. 5.7 jsem vůbec neměla menstruaci, ale až dneska (6.7) jsem začala špinit. Bojím se abych nebyla těhotná. Co si myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.17 16:49

Potrebovala bych radu, mela jsem tyden zpozdeni a dostala jsem to dneska, vcera me trochu pobolevalo bricho, ale jeste nic, az dneska. Mivam to 4-5 dnu, ale jelikoz je mi 13 a nemam to ani rok, mam to strasne nepravidelne. 22.7. jedu na dovolenou a menstruace mi vychazi na 3.8., coz ja uz budu sice davno doma, ale bojim se, ze to zacne v prubehu dovolene. Nerada bych to mela tam a neuzila si dovolenou. V sobotu to budou dva tydny do dovolene, za tri tydny uz budu doma. I kdyz vim, ze cyklus je 28-34 dni, bojim se, ze to treba za tech 21 (3 tydny) prijde.. Nemate nejake zkusenosti nebo tak? Vim jedine o vitaminu C, ale jestli je fakt minimalni sance, ze to dostanu za tri tydny (21 dnu)? :(

• Nahlásit
  • Citovat
15.7.17 22:54
@Anonymní píše:
Potrebovala bych radu, mela jsem tyden zpozdeni a dostala jsem to dneska, vcera me trochu pobolevalo bricho, ale jeste nic, az dneska. Mivam to 4-5 dnu, ale jelikoz je mi 13 a nemam to ani rok, mam to strasne nepravidelne. 22.7. jedu na dovolenou a menstruace mi vychazi na 3.8., coz ja uz budu sice davno doma, ale bojim se, ze to zacne v prubehu dovolene. Nerada bych to mela tam a neuzila si dovolenou. V sobotu to budou dva tydny do dovolene, za tri tydny uz budu doma. I kdyz vim, ze cyklus je 28-34 dni, bojim se, ze to treba za tech 21 (3 tydny) prijde.. Nemate nejake zkusenosti nebo tak? Vim jedine o vitaminu C, ale jestli je fakt minimalni sance, ze to dostanu za tri tydny (21 dnu)? :(

Tampony asi nepouživas že? S těma můžeš i do vody já už tak byla mockrat. Jinak doporučuji Čaj z Kontryhele prodávají ho v lékárně mezi čaji u nás stojí 36 kc. Srovna ti cyklus takže je šance že to přijde tak jak má. Já měla první rok menzes 16 dní…to bylo utrpení a ten čaj mi to srovnal :D :palec:. A další možnost je teda pít každé ráno jeden citron :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.18 13:12

Menstruace

Dobrý den je mi 17 chtěla bych se zeptat poslední menstruací jsem měla 26.6 a sex jsem měla chráněnej z kondomem mám jít doktorovi nebo čekat? Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
12245
27.8.18 13:12
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 17 chtěla bych se zeptat poslední menstruací jsem měla 26.6 a sex jsem měla chráněnej z kondomem mám jít doktorovi nebo čekat? Děkuji za radu

A co říká test??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10018
27.8.18 13:22
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 17 chtěla bych se zeptat poslední menstruací jsem měla 26.6 a sex jsem měla chráněnej z kondomem mám jít doktorovi nebo čekat? Děkuji za radu

A test sis dělala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6951
27.8.18 13:32
@Anonymní píše:

co test říká??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.18 19:51
@tumpach píše:
co test říká??

Právě že jsem si ho nedělala

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.8.18 19:51
@P4ja píše:
A co říká test??

Nedělala jsem si ho

• Nahlásit
  • Citovat
12245
27.8.18 19:58
@Anonymní píše:
Nedělala jsem si ho

A proč ne?? To jako ti tady řekne někdo víc ?? :zed: KřišŤálové koule došly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.18 20:01
@P4ja píše:
A proč ne?? To jako ti tady řekne někdo víc ?? :zed: KřišŤálové koule došly.

Protože máme ochranu a můj přítel to hlída tak že si mám koupit test? A když se nic neukáže tak to může být co?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama