Problémy při orálním sexu

Anonymní
30.10.19 20:41

Problemy pri oralnim sexu

Zdravim, s pritelem mame takovy problem, nebo presneji receno je problem u me. Kdyz spolu mame oralni sex casto zavadim zubama, ze nekdy sebou trochu cukne a nekdy mi to rekne, chtela bych to nejak zlepsit. Mela nektera z vas s tim taky takovy problem? Potom vetsinou nastava trochu trapna situace a obcas mu mekne. Je to asi blby dotaz ale za zeptani snad nic nedam. Prosim zadne urazky :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24400
30.10.19 20:49

No musis si davat pozor na zuby, na to presna rada neni, kazda mame jine zuby, jinak velkou pusu :lol:.Kazdy chlap ma taky jiny penis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.19 20:53
@Anonymní píše:
Zdravim, s pritelem mame takovy problem, nebo presneji receno je problem u me. Kdyz spolu mame oralni sex casto zavadim zubama, ze nekdy sebou trochu cukne a nekdy mi to rekne, chtela bych to nejak zlepsit. Mela nektera z vas s tim taky takovy problem? Potom vetsinou nastava trochu trapna situace a obcas mu mekne. Je to asi blby dotaz ale za zeptani snad nic nedam. Prosim zadne urazky :roll:

No ja si to moc neumim predstavit..fakt nikdy se mi to nestalo..musis proste co nejvic obemknot rty, jestli se ti to stava spodnima, tak na ne dej jazyk..a treba trochu zpomal tempo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
585
30.10.19 21:03

Tyjo, to se mi nikdy nestalo 8o a to mu to dělám často :mrgreen: já nevím, tak co nejvíc zapojit rty a dávat pozor na zuby :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.19 21:51

Já si zuby vždy obemknu rty, právě že se bojím, abych ho moc neškrábala… ale přijde mi, že u toho musím vypadat strašně blbě teda :roll: a když to tedy zkusím normálně, tak trošku zadrhnu právě těma zubama, i když si zatím nestěžoval :nevim: celé je to nějaké náročné

• Citovat
  • Nahlásit
10041
31.10.19 18:24

Otevri vic tu pusu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
1.11.19 08:13

Zkus otevřít pusu ať Ti penis zasouvá do krku, ale musí pomalu ať se nedávíš. Nebo mu to dělej jen jazykem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 08:28

Jako muž, ti můžu říct, že partnerka také dávala tak nějak rty pod zuby. Dle jejich slov měla strach, aby se nedotýkala zuby. Nevím, kdo jí co přede mnou řekl. Evidentně to nebylo příjemné ani jí. Naznačil jsem jí že to (orální sex) dělat nemusí. Takto se podle mého orální sex, aby byl uspokojivý moc dělat nedá.
Nějak si neumím představit, jak chceš dělat pusou podtlak a zároveň s ní pohybovat, když nebudeš rty obepínat penis, ale svoje zuby.

• Citovat
  • Nahlásit
1096
1.11.19 08:35

Asi to bude spíš praxí, ale opatrnosti není nikdy dost.. Prostě nebýt hrr a zbrklá, nejít na to moc rychle a být spíš opatrnější.. Taky bys nechtěla, aby ti tam dole brnkal zubama ;) Ale každý to má jinak. Někteří mají rádi i jemné škádlení zuby, takové velmi jemné přejíždění, ale to si tím musíš být na 1000% jistá, že to zvládáš a není to v rukou náhody..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
1.11.19 11:00

Ukousni mu toho ptáka, Ženy by se neměli ponižovat, a už vůbec ne tím že budeme mít puse mužské penisy. :poblion: :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
1.11.19 12:00
@Maminka31 píše:
Ukousni mu toho ptáka, Ženy by se neměli ponižovat, a už vůbec ne tím že budeme mít puse mužské penisy. :poblion: :poblion: :poblion:

Děkujeme za názor a tady máte klíčenku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat