Reklama

Problémy s antikoncepcí a její vysazení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adel17
Nováček 2 příspěvky 10.09.18 16:15
problémy s antikoncepcí a její vysazení

Ahoj, mám problém ohledně antikoncepce a potřebovala bych poradit. Minulí týden jsem začala brát antikoncepce yosefinne a zaznamenala jsem na sobě vedlejší účinky v podobě změn nálad, které končí až depresemi a úzkostí. A o zhoršení akné a váhy ani nemluvně. Také jsem začala trpět ranními migrénami. Nejvíc mě tedy trápí ty změny nálad, kdy chvílemi jsem rozmrzelá a pomalu bych brečela celý den a chvílemi bych pak roztřískala všechno co mi přijde pod ruku. Stalo se to někomu při nasazení antikoncepce? Myslíte, že to přejde? Přemýšlím nad vysazení, protože ty deprese jsou fakt hrozné. Při vysazení bych měla dobrat celé platíčko, abych si nerozházela cyklus? Předem moc děkuji za odpovědi a vaši pomoc :)

Reklama

Reakce:

Le_lenaz
Stálice 85 příspěvků 10.09.18 16:41

Já když jsem začala brát HA tak jsem hrozně přibrala a dělalo se mi šíleně akné. Změnila jsem antikoncepci, brala jsem Logest a hodně se to zlepšilo. Zajdi na gyndu a popros o změnu. :)

Korela chocholatá
Kecalka 343 příspěvků 10.09.18 16:41

Dojdi si k Mudr pro jinou. Nejdřív mu zavolej, jestli můžeš vysadit během platicka. Mně třeba první HA nesedla vůbec, teď mám Leverette a jsem spokojená, žádné vedlejší účinky, je dost šetrná. :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama