Problémy s antikoncepcí a její vysazení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adel17
Nováček 2 příspěvky 10.09.18 16:15
problémy s antikoncepcí a její vysazení

Ahoj, mám problém ohledně antikoncepce a potřebovala bych poradit. Minulí týden jsem začala brát antikoncepce yosefinne a zaznamenala jsem na sobě vedlejší účinky v podobě změn nálad, které končí až depresemi a úzkostí. A o zhoršení akné a váhy ani nemluvně. Také jsem začala trpět ranními migrénami. Nejvíc mě tedy trápí ty změny nálad, kdy chvílemi jsem rozmrzelá a pomalu bych brečela celý den a chvílemi bych pak roztřískala všechno co mi přijde pod ruku. Stalo se to někomu při nasazení antikoncepce? Myslíte, že to přejde? Přemýšlím nad vysazení, protože ty deprese jsou fakt hrozné. Při vysazení bych měla dobrat celé platíčko, abych si nerozházela cyklus? Předem moc děkuji za odpovědi a vaši pomoc :)

Reakce:
Le_lenaz
Stálice 98 příspěvků 10.09.18 16:41

Já když jsem začala brát HA tak jsem hrozně přibrala a dělalo se mi šíleně akné. Změnila jsem antikoncepci, brala jsem Logest a hodně se to zlepšilo. Zajdi na gyndu a popros o změnu. :)

Korela chocholatá
Kecalka 396 příspěvků 10.09.18 16:41

Dojdi si k Mudr pro jinou. Nejdřív mu zavolej, jestli můžeš vysadit během platicka. Mně třeba první HA nesedla vůbec, teď mám Leverette a jsem spokojená, žádné vedlejší účinky, je dost šetrná. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >