Reklama

Problémy s bříškem - měsíční mimino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:18
Problémy s bříškem - měsíční mimčo

Dobrý den maminky, moc prosím o radu, už se cítím opravdu neschopně a taktéž úplně vyčerpaně :-(. Od narození má můj syn problémy s trávením. V porodnici jsme měli Hipp, ale to bylo peklo, pak Kendamilk, což také nebylo ono a nyní delší dobu UM Hami, což bylo dobré, až poslední dny je to tak, že bez rektální trubičky se kluk nevyprázdní/ne­vyprdí :-(. Používáme antikolikové lahve, což jsem zjistila, že je k ničemu, bříško nahříváme a mažeme mastí Pupík či tak nějak, dáváme laktobacily. Dávali jsem i „espumissan“ a jiné kapky, ale prostě nic nepomohlo. Zkusili jsem dát klukovi UM Sunar (proti ublinkávání s mírným kolikám), ale syn jej odmítl pít, takže už nevím. Jsem na pokraji zoufalství :-( Co by ještě mohlo pomoci? Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 28.08.18 12:21

A dávali jste ten Espumissan opravdu s každým kojením ?? Jinak trvá 3 dny než jsou vidět účinky. Nám pomohly. A jinak na vypázdnění Mudr. dává Easylax. Místně to rozmělní stolici a není to návykové.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:26
Ano

malej je od narození na UM, ale ano, do každé lahvičky jsem dávali dle mudr. 10kapek espumisanu, ale i tak jsem se té rource nevyhnuli. 2 krát se třeba vyprázdnil normálně a pak to bylo zase stejné :-(

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 28.08.18 12:41

No jestli je mu mesic a uz ma 4.UM, tak se ani nedivim. My menili UM jednou a trvalo to skoro 2 tydny, nez jsme znacku plne vymenili a obeslo se to bez problemu. Jinak mala od porodnice taky hrozny trapeni s briskem. Ale myslim si, ze 4 UM behem prvniho mesice je dost :)

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 28.08.18 12:45
@Anonymní píše:
malej je od narození na UM, ale ano, do každé lahvičky jsem dávali dle mudr. 10kapek espumisanu, ale i tak jsem se té rource nevyhnuli. 2 krát se třeba vyprázdnil normálně a pak to bylo zase stejné :-(

Tak zkus ten Easylax. Všechny kamarádky ho chválí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:48
UM

Tak ty dvě UM zvracel a nemohl se vyprázdnit (Hipp byl jen 4dny v porodnice, ale stál to za to), Sunar jsem zkusili, ale kluk ho prostě ochutnal a odmítl a to Hami jedeme více jak 14dní a prostě mi to nepřijde ok. Hami nám doporučila Mudr.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 28.08.18 12:58

Um trvá 2tydny než si sedne. Zůstaň utoho Hami a vydrz..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:01
Zkusíme

@novakova.t Zkusíme vydržet, snad to vydržíme oba. Je mi upřímně do breku :-(

Uživatel je onlineJitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 28.08.18 13:16
@Anonymní píše:
@novakova.t Zkusíme vydržet, snad to vydržíme oba. Je mi upřímně do breku :-(

Zkus ho třeba promasirovat a cvičit s ním při koupání, krásně se mu u toho to bříško i prohřeje. Ségra měla se synovcem taky problemu a tak když nic nepomohlo, vždycky ho strčila do vanicky a zacvicila a bylo to dobré. Davas ho na bříško? To nám taky pomohlo. A nebo prý i koupání v tom kbelíku- jak si tam zmackne a prohřeje bříško, tak to prý pomáhá (ale vyzkoušené nemáme). A určitě vydržet minimálně 14 dní než si UM sedne, zkus i trochu fenykloveho čaje. Jak dlouho jsi dávala ten espumisan? Nezabere hned. Nebo si hodně chválí kapičky baby calm. Ale fakt zkusit vydržet třeba týden, než ty kapky zaberou ;)

P4ja
Kelišová 5770 příspěvků 28.08.18 14:34

Ještě taky poloha na tygrika. Malá je spokojená.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >