Problémy s bříškem - měsíční mimino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:18
Problémy s bříškem - měsíční mimčo

Dobrý den maminky, moc prosím o radu, už se cítím opravdu neschopně a taktéž úplně vyčerpaně :-(. Od narození má můj syn problémy s trávením. V porodnici jsme měli Hipp, ale to bylo peklo, pak Kendamilk, což také nebylo ono a nyní delší dobu UM Hami, což bylo dobré, až poslední dny je to tak, že bez rektální trubičky se kluk nevyprázdní/ne­vyprdí :-(. Používáme antikolikové lahve, což jsem zjistila, že je k ničemu, bříško nahříváme a mažeme mastí Pupík či tak nějak, dáváme laktobacily. Dávali jsem i „espumissan“ a jiné kapky, ale prostě nic nepomohlo. Zkusili jsem dát klukovi UM Sunar (proti ublinkávání s mírným kolikám), ale syn jej odmítl pít, takže už nevím. Jsem na pokraji zoufalství :-( Co by ještě mohlo pomoci? Děkuji za rady

Reakce:
P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 28.08.18 12:21

A dávali jste ten Espumissan opravdu s každým kojením ?? Jinak trvá 3 dny než jsou vidět účinky. Nám pomohly. A jinak na vypázdnění Mudr. dává Easylax. Místně to rozmělní stolici a není to návykové.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:26
Ano

malej je od narození na UM, ale ano, do každé lahvičky jsem dávali dle mudr. 10kapek espumisanu, ale i tak jsem se té rource nevyhnuli. 2 krát se třeba vyprázdnil normálně a pak to bylo zase stejné :-(

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 28.08.18 12:41

No jestli je mu mesic a uz ma 4.UM, tak se ani nedivim. My menili UM jednou a trvalo to skoro 2 tydny, nez jsme znacku plne vymenili a obeslo se to bez problemu. Jinak mala od porodnice taky hrozny trapeni s briskem. Ale myslim si, ze 4 UM behem prvniho mesice je dost :)

P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 28.08.18 12:45
@Anonymní píše:
malej je od narození na UM, ale ano, do každé lahvičky jsem dávali dle mudr. 10kapek espumisanu, ale i tak jsem se té rource nevyhnuli. 2 krát se třeba vyprázdnil normálně a pak to bylo zase stejné :-(

Tak zkus ten Easylax. Všechny kamarádky ho chválí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 12:48
UM

Tak ty dvě UM zvracel a nemohl se vyprázdnit (Hipp byl jen 4dny v porodnice, ale stál to za to), Sunar jsem zkusili, ale kluk ho prostě ochutnal a odmítl a to Hami jedeme více jak 14dní a prostě mi to nepřijde ok. Hami nám doporučila Mudr.

lampicka11
Závislačka 3440 příspěvků 5 inzerátů 28.08.18 12:58

Um trvá 2tydny než si sedne. Zůstaň utoho Hami a vydrz..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:01
Zkusíme

@novakova.t Zkusíme vydržet, snad to vydržíme oba. Je mi upřímně do breku :-(

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 28.08.18 13:16
@Anonymní píše:
@novakova.t Zkusíme vydržet, snad to vydržíme oba. Je mi upřímně do breku :-(

Zkus ho třeba promasirovat a cvičit s ním při koupání, krásně se mu u toho to bříško i prohřeje. Ségra měla se synovcem taky problemu a tak když nic nepomohlo, vždycky ho strčila do vanicky a zacvicila a bylo to dobré. Davas ho na bříško? To nám taky pomohlo. A nebo prý i koupání v tom kbelíku- jak si tam zmackne a prohřeje bříško, tak to prý pomáhá (ale vyzkoušené nemáme). A určitě vydržet minimálně 14 dní než si UM sedne, zkus i trochu fenykloveho čaje. Jak dlouho jsi dávala ten espumisan? Nezabere hned. Nebo si hodně chválí kapičky baby calm. Ale fakt zkusit vydržet třeba týden, než ty kapky zaberou ;)

P4ja
Kelišová 6618 příspěvků 28.08.18 14:34

Ještě taky poloha na tygrika. Malá je spokojená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >