Reklama

Problémy s bydlením, se sebou, s prací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Betuska21
Povídálka 14 příspěvků 14.02.18 13:25
Problémy s bydlením, se sebou, s prací.

Ahoj,
vím, že sem píšu vcelku často, ale příjde mi, že se tady člověk může v klidu vypovídat.
V poslední době, dost svádím boj sama se sebou. Jsem těhotná, náladady se mi pořád mění. Není se mnou téměř k vydržení. Prosím, vím, že co ted tady budu psát, bude znít poněkud divně, ale potřebuju to někomu říct. Nemám zaměstnání, je mi kvůli tomu faKt trapně. Střídavě bydlím u rodičů a u přítele. Je to hodně komplikované. Stydím se za to, že mi vlastně finančně pomáhají, je mi to vůči nim blbý. Chtěla bych si ted dodělat nějakou školu nebo kurz.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

luliana
Kecalka 118 příspěvků 14.02.18 13:49

Ahoj, chápu dobře, že miminko nebylo plánované? A nemáš dokončenou školu? Takže budeš mladá maminka?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 14.02.18 13:50

Když jsi těhotná a nemáš zaměstnání, má se o tebe postarat přítel. Jestli si chceš udělat kurz, tak směle do toho. Nebo jaká je otázka? Já bych si na tvém místě asi raději našla brigádu.

luliana
Kecalka 118 příspěvků 14.02.18 13:55

@Čičorečka není problém zaměstnat těhotnou? I když jen na brigádu?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 14.02.18 14:00
@luliana píše:
@Čičorečka není problém zaměstnat těhotnou? I když jen na brigádu?

Není proč? Je to brigáda, nevzniká tam žádná povinnost zaměstnavatele po porodu.

luliana
Kecalka 118 příspěvků 14.02.18 14:01

@Betuska21 Co vlastně přítel? je pravda, že by se měl o tebe postarat. A měli by jste bydlení vyřešit než se miminko narodí…Kurzy si můžeš kdykoliv dodělat až se miminko narodí. Teď bych se tolik nestresovala, aby se miminku nic nestalo a narodilo se ti pohodové miminko :palec: je spousta dívěk i žen, které musí být z nějakého důvodu vázáni na svých rodičích…určitě budeš mít možnost jim to jednou nějak oplatit. Ale pokud to mezi tebou a maminkou nefunguje, rozhodně bych vyřešila s přítelem samostatné bydlení…ovšem pokud nestuduje a chodí do práce

luliana
Kecalka 118 příspěvků 14.02.18 14:04

@Čičorečka osobně jsem se s tím nesetkala…záleží na jakou pozici, aby se jí zase něco nestalo…nebo práce na doma mě teď napadla. Takže jo brigáda by opravdu šla :palec:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 14.02.18 14:13

@luliana těhotenství není nemoc, normálně může pracovat. Teda samozřejmě když si nenajde tahání balíků na nádraží. Jakýkoli promo akce, administrativa, prodej ve stánku… nejhorší je ležet u rodičů a spílat si, že je k ničemu. A myslet si, že ideální varianta v téhle situaci je začínat školu.

lady20l
Povídálka 43 příspěvků 14.02.18 14:22

Kolik ti je let?

carola
Kelišová 6698 příspěvků 14.02.18 14:24

A jak to máte s přítelem? Jste příliš mladí? A co rodiče? Tak pokud jim to nevadí, tak u nich přečkáš mateřskou. Pokud ti i pohlídají, tak si při miminku můžeš i přivydělávat a pak si najdeš práci.

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:27

Ahoj no makat ani nemuzes, zkus brigadu. Treba na doma nebo neco nenarocneho v terenu. Nemej blbej pocit, snaz se byt v klidu, miminku ten stres neprospiva

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:28

A proc nejsi u pritele?

Betuska21
Povídálka 14 příspěvků 14.02.18 14:38

Carola: S přítelem spolu vycházíme docela dobře. Přítel už pracuje. ROzumim si jenom s mámou,,ale občas jsme taková příliš prudká a mám nepřiměřený rekace, an nějaký její rady a pak mě to hodně mrzí. A mamka, by mi dítě, pokud bych jí poprosial určitě pohlídala.

carola
Kelišová 6698 příspěvků 14.02.18 14:47
@Betuska21 píše:
Carola: S přítelem spolu vycházíme docela dobře. Přítel už pracuje. ROzumim si jenom s mámou,,ale občas jsme taková příliš prudká a mám nepřiměřený rekace, an nějaký její rady a pak mě to hodně mrzí. A mamka, by mi dítě, pokud bych jí poprosial určitě pohlídala.

No, tak vidíš, tak to tak hrozný nebude. Mamča to s tebou určitě myslí dobře a proč tedy nebydlíte spolu s přítelem? Nebo on bydlí také u rodičů?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 14.02.18 14:48

@Betuska21 Takže přítel bydlí taky ještě u rodičů?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >