Problémy s bývalou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ssamarka
Povídálka 37 příspěvků 12.02.18 11:04
Problémy s bývalou

Dobrý den přeji :-) Pokusím se to co nejvíce zkrátit aby jste mě pochopily, jsem už zoufálá tak se pokouším obrátit pro rady sem. předminulí rok sem se rozešla s exmanželem protože dělal problémy a skončil ve vězení já zůstala s naším 7 letým synem a vtu dobu jsem byla v 2měsíci a potratila.Tak sem se snažila přežít ty krušní časy se synem sama a pak jsem potkala přítele minulí rok a daly se dohromady je to úžasnej člověk jenže kámen urazu je jeho bývalá se kterou má dceru malou 1, nejdřív jí pořád posílala nemocnou zbavovala se jí pořád dělala schválně dusno otravovala ho s každou pitomostí vypisovala vyvolávála což dělá i tet pokud to neveme on sem na řadě já vyvolává mě. Nenávídí ho dělala zněj všude nejhorího a psychopata atd všichni moje i jeho rodina sme se shodli že je opravdu duševně nemocná (histerie) pořád polouvá lže snaží se nám diktovat jak co bude zakázala my se vyfotit s malou dávát jí dárky všechny byly špatný a proč? dicky vymyslela nějaký nesmyslný důvod. Nedávno zní vylezlo že jí vadí že oslovuje moji rodinu babičkou atd pořád mě odhání od ní snad začnu na ty víkendy se synem odjíždět já prič ale to nechci já nechci o přítele přijít sním zažívam když nepočítam tohle užasný vztah a opravdu ho miluji. Když byl můj syn nemocný měl 6dní horečky a kašel tak se omlouval že ji tento víkend dceru neveme že to nejde že je mu fakt zle a že by akorát chytla začala vyšilovat že jí to nezajmá a že je to jeho problém ať si to zařídí že prostě pojede atd a ať sní na víkendy odjíždí k rodině atd sakra ale my sme jeho rodina co by utíkal to neustálí dusno co dělá ty hádky večný ignorovat jí nejde sem stoho hotová už sem jen seděla a brečela že nás rozdělí chceme normální rodiný život přítel mě požádal o ruku chtěl by si mě tento rok vzít a pořídit barak a do dvou let miminko vlastní ale copak to za těhle podmínek jde? nevím co mám dělat zažil tohle někdo? Jak to vyřešil? Děkuji moc

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 12.02.18 11:12

A přítel jí nic neřekne? :think:

PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 12.02.18 11:15

Bývalky se hold nezbavíš, má s ní dceru a tak to prostě je. Asi můžeš doufat leda v to, že se bývalka časem uklidní…někoho si najde nebo něco. Pokud na vás uvidí, že vás její scény nerozhází, tak jí to časem přejde.

Myslím, že se nic jiného dělat nedá, nebo se s ním rozejít.

Uživatel je onlineLynette
Echt Kelišová 7937 příspěvků 12.02.18 11:15

To jsem nezažila. Mám hysterickou sousedku a když to nejde po dobrým, tak to jde po zlým. Zablokujte si její číslo, aby se vám nedovolala, aby ani smsky od ní nechodily. Prostě se domluví ústně, že dceru přiveze tehdy a tehdy a hotovo - buď jí přiveze nebo ne. Nemocné dítě má ležet doma a dávat své zdravé dítě k dítěti nemocnému může jen kr*va. Nejste povinni vůbec vlastnit mobilní telefon ani pevnou linku - neexistuje zákon, který by vám to přikazoval. Řekla bych jí, že vás prostě už tak štve s tím voláním, že jste se rozhodli telefony hodit z okna. Když bude stepovat u dveří každý den, tak bych na ní zavolala policii za obtěžování a hotovo. Moc se s tím páráte.

Ssamarka
Povídálka 37 příspěvků 12.02.18 11:16

No on řikal xkrát ať neotravuje že pokud to nebude nutné kolem jeho dcery a byl klid asi 2 měsíce ale zase to začíná a jak sem čekala zhoršuje se to protože sem čekala kdy přijde stim že jí vadí něco ohledně mě a teť čekám že začne navadét dceru jeho proti mě už tet začínám být taková uražlivá řve nanás ať deme prič nebo že nás nechce atd bojíme se aby nebyla poní povahově no…jenže teť se spíš přítel snaží aby nebyli dohady takže se jí snaží ignorovat ale mě to příšerně vadí jak mamé mít normální život a rodinu všechno nám klape suprově sme spolu šťastný ale tohle je na nervy :(

Ssamarka
Povídálka 37 příspěvků 12.02.18 11:17
@PeknyVlasy píše:
Bývalky se hold nezbavíš, má s ní dceru a tak to prostě je. Asi můžeš doufat leda v to, že se bývalka časem uklidní…někoho si najde nebo něco. Pokud na vás uvidí, že vás její scény nerozhází, tak jí to časem přejde.Myslím, že se nic jiného dělat nedá, nebo se s ním rozejít.

no ona přítele má a dělá to stejně je strašně falešná takže to dělá aby to neviděl a lže žejo všechno schodí vždy nanás to je její povaha prostě :zed:

Bábrdl
Generální žvanilka 21727 příspěvků 12.02.18 11:18

@Ssamarka
Na tvém místě bych se:
a) pokusila dokončit základní školu.
b) snažila se pochopit, že požadavek expartnerky tvého přítele, aby si vzal dceru v domluvený čas a odjel s ní ke své rodině je řekněme pochopitelný. Ty očekáváš, že bude pečovat o tvého syna, ona čeká, že se postará o jejich společnou dceru.

Vyjádřila bych se nějak i ke zbytku, ale moje schopnosti kryptologa jsou omezené a z toho šifrovaného textu jsem nepobrala, kdo a proč oslovuje čí babičku, ani za jakým to dělá účelem. :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 12.02.18 11:22
@Lynette píše:
To jsem nezažila. Mám hysterickou sousedku a když to nejde po dobrým, tak to jde po zlým. Zablokujte si její číslo, aby se vám nedovolala, aby ani smsky od ní nechodily. Prostě se domluví ústně, že dceru přiveze tehdy a tehdy a hotovo - buď jí přiveze nebo ne. Nemocné dítě má ležet doma a dávat své zdravé dítě k dítěti nemocnému může jen kr*va.Nejste povinni vůbec vlastnit mobilní telefon ani pevnou linku - neexistuje zákon, který by vám to přikazoval. Řekla bych jí, že vás prostě už tak štve s tím voláním, že jste se rozhodli telefony hodit z okna. Když bude stepovat u dveří každý den, tak bych na ní zavolala policii za obtěžování a hotovo. Moc se s tím páráte.

Jasně, takže když máš 2 doma a jedno onemocní, tak co, to zdravé vyhodíš z domu? Prostě jednou je to jeho dítě a nevidím důvod, proč by se jako rodič nemohl otec starat i o nemocné…
Se zbytkem souhlas, stanovit pevně setkávání a to dodržovat.

Ssamarka
Povídálka 37 příspěvků 12.02.18 11:22
@Lynette píše:
To jsem nezažila. Mám hysterickou sousedku a když to nejde po dobrým, tak to jde po zlým. Zablokujte si její číslo, aby se vám nedovolala, aby ani smsky od ní nechodily. Prostě se domluví ústně, že dceru přiveze tehdy a tehdy a hotovo - buď jí přiveze nebo ne. Nemocné dítě má ležet doma a dávat své zdravé dítě k dítěti nemocnému může jen kr*va. Nejste povinni vůbec vlastnit mobilní telefon ani pevnou linku - neexistuje zákon, který by vám to přikazoval. Řekla bych jí, že vás prostě už tak štve s tím voláním, že jste se rozhodli telefony hodit z okna. Když bude stepovat u dveří každý den, tak bych na ní zavolala policii za obtěžování a hotovo. Moc se s tím páráte.

Jo to mě nenapadlo :think: zablokovat ji uplně máme pevný časy kdy jednou za 14dní se vyzvedává a vozí a tim to hasne to by také bylo řešení to máte pravdu. To sme j taky psali že prostě syn potřebuje klid a že ji nakazí a nato napsala že jí to nezajmá že ať sní odjíždí prič ať si to zařídí no tak co je to pak za rodinu jak pak má ten vztah fungovat když budem skákát jak oná píská a řešit to takle všechno. :zed:

Ssamarka
Povídálka 37 příspěvků 12.02.18 11:28
@Bábrdl píše:
@Ssamarka
Na tvém místě bych se:
a) pokusila dokončit základní školu.
b) snažila se pochopit, že požadavek expartnerky tvého přítele, aby si vzal dceru v domluvený čas a odjel s ní ke své rodině je řekněme pochopitelný. Ty očekáváš, že bude pečovat o tvého syna, ona čeká, že se postará o jejich společnou dceru.Vyjádřila bych se nějak i ke zbytku, ale moje schopnosti kryptologa jsou omezené a z toho šifrovaného textu jsem nepobrala, kdo a proč oslovuje čí babičku, ani za jakým to dělá účelem. :think:

Za prvé se omlouvám za chyby
Za druhé já jí toleruju uplně vše ale chce nám řídit život a to se nedá, jinak nepožaduji aby se staral o mého syna od toho sem tu já stejně jako co se týče nějakého placení hanba by mě fackovala od toho jsem tu také já.
Za třetí přítelova dcera oslovuje mojí matku babičkou protože to slyší od syna a jí to vadí je to podle nás hloupost přítelova matka a babička také řekly ať jim můj syn tak říká že sme rodina.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 12.02.18 11:29
@Ssamarka píše:
Jo to mě nenapadlo :think: zablokovat ji uplně máme pevný časy kdy jednou za 14dní se vyzvedává a vozí a tim to hasne to by také bylo řešení to máte pravdu. To sme j taky psali že prostě syn potřebuje klid a že ji nakazí a nato napsala že jí to nezajmá že ať sní odjíždí prič ať si to zařídí no tak co je to pak za rodinu jak pak má ten vztah fungovat když budem skákát jak oná píská a řešit to takle všechno. :zed:

Ale tady má ona pravdu, to je váš problém, že tvůj syn potřebuje klid a je na tvém příteli aby to nějak zařídil… To je tak asi jediné v čem se s ní dá souhlasit, zbytek bych si řešila po svém, jak fotky (tedy nevystavovat je nikde) i dárky, koneckonců, jestli chce může je mít u vás.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 12.02.18 11:33

Ja bych ti rekla, ze tvuj nejvetsi problem, rozhodne neni ex tveho partnera.
A pak ti jeste reknu, ze tvuj muz ma povinnost pecovat o sve dite ve smluveny cas a pokud jsou prekazky na jeho strane, ma to resit on, ne ex.

Bábrdl
Generální žvanilka 21727 příspěvků 12.02.18 11:39
@Ssamarka píše:
Za prvé se omlouvám za chyby
Za druhé já jí toleruju uplně vše ale chce nám řídit život a to se nedá, jinak nepožaduji aby se staral o mého syna od toho sem tu já stejně jako co se týče nějakého placení hanba by mě fackovala od toho jsem tu také já.
Za třetí přítelova dcera oslovuje mojí matku babičkou protože to slyší od syna a jí to vadí je to podle nás hloupost přítelova matka a babička také řekly ať jim můj syn tak říká že sme rodina.

Ale prostě chceš, aby ti tvůj přítel dělal „oporu“ a neodjel se svou dcerou někam.
Jak by ti bylo, kdyby ti přítel řekl, že má přijet jeho dcera, takže tvůj syn musí pryč…

Pokud jsou s matkou domluvení, prostě by to měl nějak řešit. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 11:43

No máme něco podobného, Kromě toho, že přítel platí alimenty 25% platu na školkové dítě, dostáváme dítě když je nemocné na hlídání, aby ona nemusela být na paragrafu. Tedy jakmile je dítě nemocné, putuje k nám a je úplně jedno, že tam bydlí se mnou mé dítě, které se taky může nakazit. Ale s tím už budu muset být doma já. Prostě přítel řekl, že je to jeho dítě a jeho ex potřebuje pracovat (12 tis alimentů je totiž dle ní jen almužna). Že by se mohlo stát, že by pak dítě vídal jen jednou za 14 dnů jak to mají v rozsudku a to by on nekousnul. Proto dělá vše, co ona chce. Jak říká, to jeho dítě a udělá pro něj všechno na světě. Že v jeho domě je jeho dítě prostě doma a může tu být kdykoliv. Já s mým dítkem jsme se přistěhovali.

Kassor
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 12.02.18 11:44

@Ssamarka styk otce s ditetem je jeho pravo a ne povinnost, takze pokud zdravy rozum veli ( z duvodu nemoci v rodine nebo samotneho nemocneho ditete), tak si pochopitelne dite nevyzvedne. Tuto skutecnost oznami 24hod dopredu a je vse v poradku, pak se domluvi na dalsi termin bud nahradni nebo regulerni v poradi. Nic zleho na tom neni. Ja mit doma nemocne dite, tak rozhodne k nemu netaham zadne zdrave ditko, aby se nakazilo, nebo se nemocnemu jeste prihorsilo! A to same plati o ditku, ktere ma byt prevezeno k otci nemocne! Jakekoliv nemocne dite ma zustat doma, v klidu a marodit, nejlepe s matkou. Ano, matka je ta, ktera svemu diteti nejvic pomuze, u nas to tak je. Ja si ani nedovedu predstavit lifrovat pryc sve nemocne dite!! :cert: A takove nesmysly typu, ze si musi deti vzdy vyzvednout, tak to opravdu je mylna predstava. Deti ani otcove nejsou stroje, bohuzel existuji stavy nemoci, kdy je nejvhodnejsi zustat doma. Otcove maji povinnost platit vyzivne a pravo se s detmi stykat. My matky mame povinnost se o deti starat a hlavne v obdobi nemoci byt u nich!! Neco jineho je pokud dite onemocni v dobe navstevy u otce, samozrejme se o nej otec postara a vrati v terminu matce se vsemi informacemi o stavu ditete, pokud se behem stonani ditete nedomluvi jinak! Takze budte v klidu a vyuzivejte svych prav, plne take sve povinnosti a nenechte se zastrasovat! :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >