Problémy s bývalým partnerem v těhotenství

Anonymní
12.4.21 18:24

Problémy s bývalým partnerem v těhotenství

Ahoj všichni :)
Chci se zeptat těch maminek, které mají nebo měli problémy s bývalým partnerem, když otehotneli, jak to řešili?
Jde o to, že člověk kterého znám už roky (otec ditete) měl své mouchy, ale byl v podstatě hodný člověk. Když jsem mu oznámila, že jsem těhotná, tak se ze mě nejdřív snažil udělat chovný dobytek (nastěhovat, porodit, odkojit, vypadnout). Další reakce byla stridava pece okamzite až odkojim.. řev, mlácení do všeho kolem, vyhrožování s nožem v ruce. Pak dlouhá série ponižování, nuceni na potrat ve stylu, jakože když neřekl slovo potrat, ale jen to naznačoval, tak to po mě nikdy nechtěl. :roll: Pak věci jako, když mu nebudu dávat dítě, tak mě streli do hlavy.. sebere dítě a odstehuje do zahraničí, atd.. no prostě psycho a trochu komedie. Ten moment, když si uvedomite, že ani po letech toho člověka vlastně vůbec neznáte.
Ted začal před pár dny sekat dobrotu a jak chce všechno změnit.. protože si uvědomil, že takový práva jaky si myslel, že bude mít, prostě mít nebude. Jenže já už mu prostě nevěřím a myslím, že co se ditete týče, tak ani jen tak nebudu. Navic dooost kouří trávu. Takže.. nechci sebrat dítěti tátu, ale na druhou stranu bych se ráda nějakým způsobem pojistila do budoucna, aby jsem se vyvarovala problémům z jeho strany.. které určitě dělat bude. Kamarádka poradila jít na OSPOD a alespon to tam nahlásit. Ja chci jen to, aby to do budoucna bylo někde zapsany, že ty problémy dělal a to mu třeba zabránilo dělat další alespon do jistý míry. :roll:
Omlouvám se za ten román :D a předem děkuji za jakékoli rady a zkušenosti mamky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16388
12.4.21 18:31

Vyhrožování nožem těhotnév žádném vesmíru neznamená že člověk je uvnitř hodný člověk. Tečka.

primárně si najdi právníka - minimálně zajdi či zavolej do občanské poradny a alimenty a styk s dítětem řešte soudním rozhodnutím. Ideálně ve spoluráci s jeho rodiči - ty by mohli být o fous příčetnější než otec tvého dítěte.

Teda pevně doufám, že nežijete spolu a jsi někde v bezpečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
12.4.21 18:44

Gratuluji k výběru otce roku - HULIČE :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
12.4.21 18:48

Na OSPOD ti nepomůžou, dokud se dítě nenarodí. Nemají důvod, nemůžou vést spis jen tak, pro případ. Ani po jeho narození nezmamená, že založí spis, kde si budou ukládat tvé postřehy k otci „pro případ“.
S otcem bych se asi domluvila, pokud to nepůjde řešila bych to po porodu. Budeš muset upravit práva a povinnosti k dítěti a styk. Otázka he, zda budeš vůbec určovat otcovství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 18:55

@truelly Hele za me ať si hulí kdo chce, když mi to nenutí a nemá takový ty typicky vyhuleny stavy. Pokud máš tendenci psát jen z nudy a prikladat lidem, který už toho mají takhle dost, tak si bez komentovat s pubertakama na instagram. Ja se slušně ptám na radu. :* Pa

• Citovat
  • Nahlásit
63619
12.4.21 19:09

Pokud ke všemu, co udělal, máš důkazy, tak ospod a zdokumentovat. Za mě říkám, že bych mu nesverila sní kaktus a rozhodně by dítě neviděl, max pod dozorem.. To bylo plánované dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
12.4.21 19:26

@martina.se :D :D jasně to je taaaaak jednoduché!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 19:34

@martina.se Ne ne naplánované

• Citovat
  • Nahlásit
5599
12.4.21 19:37
@Anonymní píše:

Jak jinak :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63619
12.4.21 20:10
@Anonymní píše:

Jsem si mohla myslet :think: chjo tohle.. Každá druhá si myslí, že dítětem spraví vztah a pak to přesně takhle vypadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 20:33

@martina.se No tak to pozor.. prosím nedělejte závěry aniž by jste věděla jak to bylo. Ja v lednu vztah ukončila a měsíc na to zjistila, že jsem těhotná. Žádný plánování ani snažení a už vůbec žádný pokusy o návrat. To bylo definitivní i po zjištění těhotenství. Ráda bych aby se tu lidi vyjadřovali k danému problémů a ne k něčemu o čem vůbec nic neví.

• Citovat
  • Nahlásit
63619
12.4.21 20:37
@Anonymní píše:
@martina.se No tak to pozor.. prosím nedělejte závěry aniž by jste věděla jak to bylo. Ja v lednu vztah ukončila a měsíc na to zjistila, že jsem těhotná. Žádný plánování ani snažení a už vůbec žádný pokusy o návrat. To bylo definitivní i po zjištění těhotenství. Ráda bych aby se tu lidi vyjadřovali k danému problémů a ne k něčemu o čem vůbec nic neví.

Nebudu soudit, ale dítě se samo neudělalo a nějakým zázrakem je po rozchodu? Zajímavé, no. Je to tu až moc často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 20:41

@martina.se Ja ale nikdy neřekla, že se udělalo samo a protože jsou nezodpovědné holky/ženy, které dělají takové hlouposti jako, že se snaží udržet vztah dítětem.. tak to je jejich problém. Nejsem v jejich kategorii a protože se stalo to co se stalo mě do ní nikdo nebude zařazovat.

• Citovat
  • Nahlásit
63619
12.4.21 20:43
@Anonymní píše:
@martina.se Ja ale nikdy neřekla, že se udělalo samo a protože jsou nezodpovědné holky/ženy, které dělají takové hlouposti jako, že se snaží udržet vztah dítětem.. tak to je jejich problém. Nejsem v jejich kategorii a protože se stalo to co se stalo mě do ní nikdo nebude zařazovat.

A není to jedno? Je.. Plus je to na jedno brdo.. Rozešli jsme se, ejhle, jsem těhotná a najednou strašné problémy.. Pak z toho vyleze, že dítě plánované nebylo.
Fakt jak přes kopirak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
12.4.21 20:44

A na potrat jsi nešla proč? Otce k dítěti nemáš, akorát ti skrze něj bude dělat v životě problémy. To ti nedošlo???
Nebylo by, lepší začít s čistým štítem a bez tohoto člověka znovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat