Problémy s dcerou a jejím přítelem

1.4.20 20:25

Problémy s dcerou a jejím přítelem

Dobrý den mám problém s dcerou vycházíme spolu dobře SME spíše kamarádky nechci si tento hezký vztah zkazit ale přišla za mnou s otázkou jestli u nás může spát její přítel bojím se že když řeknu né tak že bude naštvaná a nebude se mnou mluvit a když jsem jí navrhla že by mohl spát na gauči a né v jejím pokoji urazila se tak jsem řekla že si to rozmyslím a odpověď potřebuju do pozítří
Předem děkuji. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24108
1.4.20 20:27

? Bojíš se vlastní dcery? Kolik holce je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24121
1.4.20 20:27

Kolik jí je, 15?30? Jinak v době karantény by měla prostě smůlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:30

@lleennttiillkkaa né nebojím jen si nechci kazit dobrý vztah s mojí matkou dobrý vztah nemám a mrzí mě to proto chci s mojí dcerou dobře vycházet vždy jsme se domluvily na kompromisech nwm ale zase rodiče toho kluka s tím souhlasí možná bych měla taky. Dceři bylo v únoru 15 a klukovi bude v červenci 17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13052
1.4.20 20:30

No jestli naučíš puberťačku, že si vydupe co chce tím, že se urazí a citově tě vydírá, tak hádej co tě čeká a co na tebe bude zkoušet?

Pořiď si tuhle knihu a trošku sebedůvěry. Pak se ti podaří proplout nástrahami dospívání snáz.

https://www.kosmas.cz/…077/puberta/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24121
1.4.20 20:31

@Anonym123456789123 bylo jí teprve teď 15? Ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:32

@pikola to jo to jsem jí taky říkala ale oni jsou stejně v kontaktu takže to neovlivním a navíc to jsou skoro sousedi bydlí blízko ale ona mi řekla tak aspoň po karanténě řekla jsem promísím si to a do pátku dám vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26316
@Anonym123456789123 píše:
Dobrý den mám problém s dcerou vycházíme spolu dobře SME spíše kamarádky nechci si tento hezký vztah zkazit ale přišla za mnou s otázkou jestli u nás může spát její přítel bojím se že když řeknu né tak že bude naštvaná a nebude se mnou mluvit a když jsem jí navrhla že by mohl spát na gauči a né v jejím pokoji urazila se tak jsem řekla že si to rozmyslím a odpověď potřebuju do pozítří
Předem děkuji. :zed:

Jestli je to hodný kluk, tak bych to dovolila…

Je to lepší, než kdyby se s pochybnou partou potulovala po venku, takhle aspoň víš s kým je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24859
Řekla bych ne. Je nouzový stav. A jestli se nafoukne, ať se osamostatní a vychrupuje si s přítelem ve vlastní posteli.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:33

@pikola no právě je strašné mladá a jemu bude 17 asi každý ví že nechtějí hrát člověče nezlob se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:34

@Russet no ale ona se ptala že kdyžtak po karanténě!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24121
1.4.20 20:35
@Russet no ale ona se ptala že kdyžtak po karanténě!?

Tak až po ní bude, promluvte si spolu znova. Třeba už spolu ani nebudou :nevim: nechápu že ji necháš se s ním teď vůbec vídat.

Příspěvek upraven 01.04.20 v 20:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:35

@free333 to jsem si taky říkala ale až po karanténě dříve to nedovolím protože tomu stejně nezabrání takhle jí budu mít pod kontrolou a budu vědět co a jak jinak by to bylo na tajnou a…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:37

@pikola oni jsou ukázka právé lásky teda aspoň ze strany dcery myslím že spolu budou a když né aspoň nebudu muset toto řešit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2283
1.4.20 20:37

Myslím, že teď to máš jednoduché, je nouzový stav, nikdo by k vám chodit neměl…

Koukám že nejsem první ????, řekla bych, že co bude pak se domluvíme po Velikonocích

Příspěvek upraven 01.04.20 v 20:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama