Problémy s docházkou k zubařce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolaaaaaaa
Nováček 1 příspěvek 11.04.18 01:33
Problémy s docházkou k zubařce

Ahoj holky a všichni ostatní :mavam:
Mám takový nemilý problém, který je těžko pochopitelný, ale mohu si za to sama tak si to všechno sežeru s tím počítám..
Jde o to, že hrozně nerada chodím k zubařovi, věřte nebo ne, ale naposledy jsem tam byla před třema rokama, já vím je to nepochopitelný jsem na tohle úplně blbá ???? prostě tam chodím nerada a vždy se z toho skoro klepu, tak proto už jsem tam tak dlouho nebyla.. asi před 3ma lety jsem měla se dostavit na preventivní prohlídku a tak nějak sem se tam nedostavila, protože mi to vyšlo špatně a musela jsem být v práci a bohužel jsem ani své zubařce nezavolala a neomluvila se… A teď potřebuji akutně se k ní objednat, mám na předním zubu kaz a je hrozně vyditelný, strašně se za to stydím, nemůžu se ani pořádně usmát navíc jsem si všimla, že mám více problémových zubů, nepochopitelně jsem to nechala zajít až takhle daleko, prostě jsem to odkládala pak přišly různý starosti tak sem to odkládala až do této doby než jsem se nad sebou zamyslela.. cítím se hrozně trapně a vím, že se asi na místě propadnu..????
Dokonce teď bych se moc ráda objednala k zubařce, ale někde jsem četla, že pokud se tam neukážete 2 roky tak vás zubař vyškrtne z evidence a už u něj nejste registrovaní tak vás nevezme, někdo tvrdí, že ne tak nevím, chtěla bych na to slyšet váš názor.
Mám tam zavolat a nějak se slušně omluvit a slíbit, že už tam budu chodit pravidelně na každou prohlídku? Nevinadají mi? Myslíte že se tam setkávají s podobnýma případama? Hrozně mě to mrzí a štve, ale můžu si za to jen a jen samaa… díky za vaše názory :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 11.04.18 04:58

Urcite nejsi jedina na svete, talze neboj hlavu Ti nikdo neutrhne :kytka:. Normalne tam zajdi a zeptej se, jestli se muzes objednat. A uvidis. Bud te vezmou a nebo nevezmou. Nic horsiho se ti stat nemuze ;).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 05:31

Zavolej a uvidíš. U nás zubařka také vyřazuje, nevím po kolika letech, ale zažila jsem pána, který se přišel objednat a už ho neobjednali a poslali dál.
A dalšího, když přišel s akutní bolestí zubu a musel čekat, až se udělá „okno“, jelikož také na preventivní prohlídce nebyl hodně dlouho.

debra.morgan
Závislačka 2970 příspěvků 11.04.18 06:37

Ja jsem na tom podobně, naposledky taky před cca 3 roky, to mi řekla, že si mam nechat vytrhnout stoličky, no a od te doby furt neco bylo proc jsem tam nemohla…ale ja vim proc mama strach, když jsem byla mala, tak mě jedna zubařka malem přizabila (a to doslova, volala se zachranka). takze tak, ale treba to letos v lete dam…ale zuby moudrosti si nechavam, o tom zadna.

terrka83
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 11.04.18 06:52

Zubařů je málo, takže předpoklad, že tě vyškrtla, je velký, záleží odkud jsi. My musíme kvůli nedostatku zubařů u nás dojíždět skoro 50km, do vedlejšího města (naše zubařka odešla) a to i když naše město je velké a je tady cca 20-30 zubařů. A platíme dost peněz - je strašně drahý, ale normální zubař prostě není. Představa, že kvůli někomu jako ty, kdo na to totálně kašle a zabírá jen místo, mě u nás nevezmou k žádnému zubaři, mě zvedá ze židle (není to myšleno osobně na tebe, ale prostě se mi to zdá nefér, když my chodíme pravidelně co půl roku na preventivky). Takže nezlob se, ale vyškrtnout by tě správně měla :( :( :(

P4ja
Závislačka 4928 příspěvků 11.04.18 07:25

Záleží na zubaři. Někdo škrtá, jiný ne. Uvidíš až se půjdeš objednat.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 07:37

Na 99% bych řekla že tě už škrtli, u nás to je po roce, proč?? protože je málo zubařů a nemají čas na nezodpovědné lidi…
ale pokud tě vezme tak blbé kecy mít nebude, jsou to tvoje zuby, tvoje zdraví, tobě by na tom mělo záležet..

Hobitka
Závislačka 2881 příspěvků 11.04.18 07:39

Nase zubarka vyrazuje po 3 letech nebo 2 neomluvenych neucastech. Ale ma to velkym pismem v ordinaci.

pannda
Kelišová 6412 příspěvků 32 inzerátů 11.04.18 07:42

Vyškrtnout tě může.. A kdybys chodila pravidelně, nemusela by ses bát, zuby bys měla v pořádku. Jelikož to oddaluješ, tvůj strach je oprávněný, protože už budeš mít zásah, skrz zubní kaz.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 11.04.18 07:44

Jéje, zubař :mrgreen: tam jsem byla v deseti letech. A potom už jsem si hledala nového pro dospělý :lol:.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 07:45

Pro ty co se bojí, najděte si výbornou kliniku, obětujte těch 1500 za bílou plombu, neberte zubaře co nemá v ordinaci ani RTG, co vám nedá injekci na umrtvení automaticky, pak tam budete chodit rádi, budete chodit co půl roku jen na prevence a žádné kazy pak mít třeba ani nebudete… dívejte se po zubaři co má titul MDDr. jsou mladší, mají novější metody (není pravidlo ale osvědčilo se mi to i u známých) a nebojte se dojíždět klidně daleko, zas tak často tam jezdit nebudete, neberte každou starou mudr v horní dolní u které to bude řezničina

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9790 příspěvků 11.04.18 07:52

Normálně si tam zavolej a objednej se :)
A nejsi určitě jediná, hele já mám tak obrovský strach ze zubaře že je mi vždycky špatně i na vrtání si nechávám dávat injekce ale chodím pravidelně.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15144 příspěvků 11.04.18 07:57

Můj bývalý zubař vyřazoval po dvou letech, ale měl vylepené upozornění v čekárně. Což stejně nevíš, když tam nechodíš…
Jako chápu to, taky se neskutečně bojím, ale chodím každého půl roku plus na hygienu a opravdu se to vyplatí. Objednej se hned dneska, nikdo ti nadávat nebude, nakonec jde o tvé zuby a tím oddalováním si jen prodlužuješ pak dobu ošetření.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 08:13

@Nikolaaaaaaa Musíš si zjistit, jak to ten tvůj má. Každý se k tomu staví jinak. Tady to vyřazování z evidence většinou dělají ti, co mají nával, tak aby mohli přijímat další lidi. Což z jejich strany chápu.
Jedno zubní centrum, co znám, to dělá tak, že zaplatíš asi 1400 (mají to jak na vstupní prohlídky, tak pro lidi, co tam déle, jak tuším 2 roky nebyly).
Já chodím pravidelně, strach ze zubaře jsem už ztratila. Je to teda ten nejméně oblíbený doktor. Teď se spíš děsím částky, kterou mi řekne. Čistím pravidelně (+ mezizubní a nit), chodím i na hygienu (tu teď teda taky flákám) a zuby šílený, už stály nemálo peněz.
Tak držím pěsti.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 11.04.18 08:47

Jak ti rozumím.. Chodila jsem naposledy na základce, jak se chodilo povinně s učitelem kdysi.. No v té době dělal zubaře snad opravdu každý ak to tak slyším.. Naše zubařka byla alkoholička a při jedné návštěvě jak jsem byla malá mi vyrvala 5 zubů jen tak!!! To byl pro mě ten popud, proč se jich bát a nechodit.. Dopadla jsem špatně. Přední zuby s černými děrami hrůza!! Nechala jsem to zajít strašně daleko (naši rodiče také žádný zubař, takže..) až na střední mě přemluvil můj tehdejší přítel, nynější muž mých dvou dětí.. Šla jsem a vyplatilo se! Vyslechla jsem si od paní zubařky „pěkný“ sprdunk že jsem mladá a už takové zuby apod.. Ale chodila jsem na návštěvu co týden.. přestala jsem se bát. Dala mi injekci vždy hned jen se na mě podívala :D Teď bych se měla také objednat po dlouhé době :D s těma děckama je to někdy těžké se objednat… Hlavně už to neodkládej! Už to mého muže stálo nemalé peníze! Čím častěji, tím menší výdaje!! A že tě sprdne? No co, vyslechneš si a co… Však si za tu nápravu zaplatíš..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama