Problémy s erekcí u 28 letého kluka?

Anonymní
29.3.20 15:29

Problémy s erekcí u 28 letého kluka?

Zdravím všechny a jdu si pro radu. Nerada se svěřuji a proto anonymně. Budu se snažit psát narovinu, přeci jen by tu měli být hlavně ženy a jsme lidi, že :P
Je mi 20 let, měla jsem od 14 let přítele 4 roky a pak přítele pár měsíců, ale neklapalo nám to (nemyslím sex). Na jedné akci před měsícem a půl jsem poznala jednoho fajn kluka, kterému je 28 let a náramně si rozumíme. Trávíme spolu čas, máme si o čem povídat a vše je super, až na jedno… Je na něm vidět, že mě má rád a snaží se, opravdu hodně, ale občas se nám stává něco, na co nejsem zvyklá. Myslela jsem si, s ohledem na jeho věk, jak je moc zkušený, holek měl také dost, takže zkušeností asi nemá málo. Nemyslím si, že by byl problém s tím, jak vypadám. Nechci aby to vyznělo zle, ale jsem mladá a kozatá studentka, dlouhé blond vlasy a zájemců mám opravdu mnoho. Proto s atraktivností asi problém není. Než jsme spolu něco vůbec měli, tak jsme byli oba hodně nadržený a chtivý, už co jsme se poznali jsme se spolu skoro vyspali, ale nejsem ten typ holky hned první noc… Před týdnem jsme to zkusili a jde o to, že první sex vlastně ani nebyl sex. Když už jsme byli skoro při tom, tak měl problém s erekcí, říkala jsem mu i sobě, že to je v pohodě, první sex a nervozita. Od té doby jsme spolu párkrát spali a super. Je to sportovec a fitness trenér, takže tělo a výdrž luxus i když občas nebyl úplně tvrdý, ale nebylo to špatné. Ovšem poslední tři společné noci byly „děsné“. První noc nic nebylo, nějak nebyl čas. Další to nešlo. Vše bylo krásně rozehrané, oba chtivý a atmosféra byla fakt fajn. Když na to přišlo, tak zase problém a prostě se mu nepostavil. Bylo na něm vidět, že se stydí a štve ho to, ale co mám dělat že. Další den to samé, jenže já už nevím co. Povídali jsme si o tom, protože jsem se bála ze své strany. Řekl, že sex se mnou byl pro něj ten nejlepší, nejen sex, ale i ruční práce a pusou. Fakt se snažím… Že to není mnou, ale že to tak občas má, když je unavený třeba.
Nikdy jsem se stím nesetkala a opravdu nevím co mám dělat :( :( strašně mě to ubíjí, když ležím a už fakt nevím co dělat a co mu říct.
Vím, že to není nic hrozného, ale sex je prostě součástí a já se normálně i bojím dalšího večera. Už se mi do toho ani nechce :roll: není to tím věkem? Nemecný není, problémy žádné nemá. Je sportovně založený, takže obezita určitě nehrozí. Prosím o radu :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11726
29.3.20 15:54

Jak jako věkem? Že 28 je moc? Ne není to věkem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
29.3.20 15:55

Hele občas to tak chlapi mají. Nijak se tím neobvinuj, je to nesmysl. Můj muž je to samé v bledě modrém. Jeho hlava je odrazem sexuální vzrusivosti. Když toho má hodně v práci nebo ho něco trápí nebo je nervózní, tak to nejde… ale já už poznám, kdy je myslenkama mimo a ze to bude stát za prd :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 15:56

@lachtanice86
Vždy jsem měla pouze kluky do 23 let, takže proto mě napadl ten věk…

• Nahlásit
  • Citovat
1240
29.3.20 16:02

Vekem to neni urcite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2356
29.3.20 16:18

NE - není to věkem (potence obvykle klesá až po 50 plus mínus v návaznosti na životní styl..)
jak často chodí do fitka? jede těžké váhy a jede na svaly? pokud „sype“ tak je to jednoznačně důsledek látek, které do sebe háže.. neříkám, že musí jet v anabolikách, ale něco si o tom přečti..
nic jiného v tom na 90% nebude..
ve vašem věku je soulad v sexu jeden ze základů vztahu, takže s ním promluv na rovinu, nebo pryč od toho.. není nic horšího, jak být za pár let frustrovaná, dělat si to obden sama a hledat si milence..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13029
29.3.20 16:21

Sype anabolika?
Pokud ne a pokud má od lékaře vyloučené problémy jako je cukrovka a vysoký tlak (ano, i když sportuje, tak to neznamená že musí být zdravý) tak zádrhel je v hlavě a psychice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 13:10

Nevím o tom, že by něco měl brát :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie