Problémy s HA, může se to zlepšit nebo raději změnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:41
Problémy s HA, může se to zlepšit nebo raději změnit?

Ahojky,
před měsícem jsem začala brát moji první antikoncepci, od té doby celý měsíc špiním, mám občas ostrou bolest v podbřišku, zhoršila se mi pleť, občas mi je hrozně špatně od žaludku, pocit na zvracení atd. celkem se mi snížilo libido, mám návaly horka, noční pocení, ale co je nejhorší panické návaly smutku, najednou prostě nemám vůbec chuť do života, nic mě nabaví, po večerech jsem jsem v posteli a brečím, nikdy jsem taková nebyla, nikdy jsem neměla deprese ani takovéhle podobné stavy, vždycky jsem byla veselá a najednou jsem člověk s mráčkem nad hlavou, myslíte že to je tou antikoncepcí, a myslíte že to časem přejde, všude píšou že to po 3 měsících přejde že si jen tělo zvyká, ale já se cítím hrozně…nebo si mám zajít aby mi dr. napsala jinou, a myslíte že tyto stavy zmizí pokud nasadím odlišnou antikoncepci? Děkuji všem za odpovědi.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:45

Omlouvám se, že jsem sem diskuzi vložila 2×, poprvé se mi zasekl net a napsalo mi to že mám změtit název :nevim:

Váš příspěvek
Reklama