Problémy s hojením naušnice v nose :(

Anonymní
8.4.21 10:41

Problémy s hojením naušnice v nose :(

Zdravím, chci se vás zeptat, kdo měl nebo má piercing na straně nosu. Jaké bylo vaše hojení a čím jste to čistili atd. V září jsem byla na propíchnutí a ještě ted mi to hrozně hnisá a je to hodně oteklý. Už nevím co s tím. Čistím klasicky slanou vodou a dávala jsem odvary z heřmánku a řepíku, které mi to ještě zhoršily. Vyzkoušela jsem na to dát i framykoin. Vypadalo to vždy líp a líp, ale pak se to z ničeho nic zhoršilo. Mimochodem mi nepřijde normální, aby po téměř po 8 měsících to bylo oteklý a zahnisaný.
Nevíte co na to pomáhá? už si s tím nevím rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1566
8.4.21 10:44

Co tam mas za kov? Nekdy telo proste ten cizi element neprijme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5511
8.4.21 10:45
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se vás zeptat, kdo měl nebo má piercing na straně nosu. Jaké bylo vaše hojení a čím jste to čistili atd. V září jsem byla na propíchnutí a ještě ted mi to hrozně hnisá a je to hodně oteklý. Už nevím co s tím. Čistím klasicky slanou vodou a dávala jsem odvary z heřmánku a řepíku, které mi to ještě zhoršily. Vyzkoušela jsem na to dát i framykoin. Vypadalo to vždy líp a líp, ale pak se to z ničeho nic zhoršilo. Mimochodem mi nepřijde normální, aby po téměř po 8 měsících to bylo oteklý a zahnisaný.
Nevíte co na to pomáhá? už si s tím nevím rady

Neporadí ten, kdo ti to píchnul?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
8.4.21 10:52

Podle mě máš reakci na kov. Kdyby mi to hnisalo 8 měsíců, už bych to vytáhla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
8.4.21 11:13

Já když byla na píchnutí před 3 lety, za 2 týdny jsem to měla zahojené. Čistila jsem pouze solným roztokem. 8 měsíců je docela dlouhá doba, určitě bych pokud mas kov vyměnila za plast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10500
8.4.21 11:46

Zahojené jsem to měla za 14 dní. Spíš to vypadá na reakci na kov, jaký máš piercing? Často to dělá stříbro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
8.4.21 12:07

Normální to určitě není, možná spíš reakce na náušnici. Já jsem si na to lila jen peroxid :lol: a když mi hnisala náušnice jinde, tak jsem mazala betadinkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63029
8.4.21 12:32

Obyc solny roztok, nic jiného se na to patlat nemá. Co máš za kov nebo plast? Tohle je spíš alergie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
8.4.21 12:33

Zkus vyměnit kov. Anebo… Jaký typ náušnice tam máš? Mělo by se to hýbat co nejméně, takže například kroužek až do zahojení není vhodný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 15:54
@martina.se píše:
Obyc solny roztok, nic jiného se na to patlat nemá. Co máš za kov nebo plast? Tohle je spíš alergie

chirurgickou ocel

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 15:55
@Lulina999 píše:
Zkus vyměnit kov. Anebo… Jaký typ náušnice tam máš? Mělo by se to hýbat co nejméně, takže například kroužek až do zahojení není vhodný.

mám normální zahnutou pecku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 15:55
@Aduš8 píše:
Zahojené jsem to měla za 14 dní. Spíš to vypadá na reakci na kov, jaký máš piercing? Často to dělá stříbro.

chirurgickou ocel

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 15:56
@Uslava píše:
Neporadí ten, kdo ti to píchnul?

já si to píchala sama

• Citovat
  • Nahlásit
63029
8.4.21 18:44
@Anonymní píše:
já si to píchala sama

Tak pak máš důvod. Vyndej to a priste si nech píchnout od někoho, kdo tomu rozumí. Já si takhle trefila nerv a měla jsem na 20 let smůlu s jakýmkoliv piercem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.21 19:21

Ahoj, předně normální to určitě není, po píchnutí jsem ošetřovala jen teatree olejem, piercing jsem měla z chir. ocele. Nijak to nebolelo, zhojeno prakticky hned, mám ho v nose asi 15 let, bez probému. Dělán byl ale tedy v salonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat