Reklama

Problémy s kojením při změně prostředí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markii2
Povídálka 13 příspěvků 21.07.18 13:35
Problémy s kojením při změně prostředí

Ahojte holky, obracím se na vás s dotazem: stalo se taky některé, že po delším pobytu jinde než doma vám mimi přestalo pít? Mám už skoro roční holčičku, i přes veškerou snahu zavést příkrmy je plně kojená, ale prospívá úžasně… V 11 měsících má 12 kg. Teď jsme byli na týden u našich a najednou mi malá přestala pít, jen si trochu pocucá a spokojeně začne něco blekotat. Nejedná se o bojkot, ten jsme už zažily, nevzteká se, nebrečí…Už to trvá 3 dny, jedná se mi o to že už skoro ani nečurá - kromě noci, ve spánku naopak baští o sto šest.. Zažily jste to některá? Připadá mi už uhozené řešit kojení u tak velkého mimča ale co už :oops:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 21.07.18 13:37

@Markii2 a zkoušíš příkrmy nebo celkové jídlo podávat i mezitím? Možná to může být tím i tím horkem.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 21.07.18 14:11

Zkousela bych prikrmy. Prso proste nedat, musi se naucit jist i jinak. Brzy pochopi a da si.

Jake prikrmy jsi zkousela? Jen zeleninu? Nebo uz i ovoce? Treba ji pojede vic. Moje holky treba mrkev nesnasi a miluji broskvovou oresnidavku. Ale ja zacal s prikrmy uz v jejich 4 mesicich..

kyticka86
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 21.07.18 14:12

Jinak to necurani bych videla jako problem…To neni dobre pro ledviny.. A doganet to v noci uz vubec ne.. Pres noc by si mely odpocinout..

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 21.07.18 14:27

Problém je, že tolik kojíš. Omez kojení a dítě ti začne jíst a pít i jiné věci. Sice se bude dva dny vztekat, ale rychle to přejde. Vlastní zkušenost. Ono ti sice přibírá, ale pro rozvoj mozku potřebuje i jiné potraviny než mléko.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 21.07.18 14:30

@Janli Presne. Jde jen o to vydrzet a prso nedat. Treba si pres den zalepit bradavky, ze neni a bude az vecer :nevim:

Uvidi, ze neni a treba lip pochopi.

Ale bude to chtit pevne nervy. A hlavne neco udelat s tim pitim.. Bala bych se o ty ledviny v tomto vedru..

Capretta
Kecalka 364 příspěvků 21.07.18 16:08

A zkousela jsi blw (zagoogluj „jidlo do tlapky“) ? preskoc pyre a nabidni opecenou /povarenou zeleninu do ruky, spagety, ryzove nudle. Uvar nebo upec kulicky z kvalitniho mleteho masa. Porid si plnitelny kapsicky na jogurt s pomackanym bananem, meho maleho bavi, kdyz nabidne mne a pak si cucne sam, mne a sobe, dokola.

Flasku a detske hrnicky nikdy moc nechtel, ale pije vodu s pomoci z normalniho hrnku, upije ode me pokazdy, kdyz vidi, ze piju sama. Kdyz se vzbudi v noci, nabidnu mu nejdriv vodu z hrnku a pak kolikrat ani nechce prikojit - slibuji si od toho, ze brzo se obslouzi sam. Drzim palce :)

Markii2
Povídálka 13 příspěvků 21.07.18 19:50

Holky zkoušela jsem už všechno, i doktorka mi říkala ať se na to vyprdnu že je malá prostě mlíková. Ona vždycky jídlo vyzkouší ale zatím jí nic neříká, a myslim že takových mimin je spoustu :-)… Ale muj dotaz zněl, jestli se vám stávalo, že po změně prostředí vám mimčo na nějakou dobu přestalo pít?? Už se mi to jednou stalo, ale může to být jenom náhoda ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama