Problémy s manželem. Co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 15:46
Problémy s manželem a co dělat

Čauky prosím vás o radu. Jsem s chlapem asi 7 let, vždy nám bylo krásně a to je i teď, ale on prostě vybouchne, řekne hnusné a sprosté věci, pak si myslí, že se omluví a bude tulit a je vše v pořádku. Chová se tak poslední půl rok co má novou práci, stresující a nervuje se tam i doma na mě. Třeba dnes, měl mít dovolenou, já jsem v práci a nakonec se dozvím, že jel zase do práce teda jen na skok, ale jel, zbytečně, přitom doma je spousty práce, která je potřeba udělat. Tak jsem mu řekla i dost hnusně jestli si dělá srandu, že doma je práce jak na kostele, že má dovolenou tak co tam zase leze atd.. ale on mě začal urážet co mi je do toho kde je, že jsem *** a že mě má u pr*** a takový hnusný slova. Pak přijel a dělal jakože nic, jakože si to zasloužím. Já ale sprostá jakože ho urážím nikdy nejsem. On se takhle ale nikdy nechoval byl prostě ke mě hodný, to je i ted, ale prostě mu vzteky rupne a nevidí si do huby. Ted jsem s ním tehotná a připadám si jako v pasti :,( já z toho i brečím a on to neřeší, prostě se omluví, snaží se tulit a slíbí že se to nebude dít a pak zase to udělá, ale vždy jen když se mi nelíbí něco, třeba že dělá, že někam jede atd… kdyby aspon takový byl i dřív tak si řeknu, že jsem byla kráva, ale on opravdu nebyl… ted mi klidně řekne at ho nevotravuju, at jdu tam a tam nebo ze ho nezajímam a takový :nevim: je to fakt hrozný a hlavně pak se dokáže chovat zase jako milionový chlap… nechápu, nerozumím…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4412 příspěvků 16.05.19 15:51

Pokud takový nikdy nebyl a začlo to s novou prací, měli byste si slušně a bez emocí promluvit o nastalé změně, vlivu na vás vztah a nejlépe práci vyměnit. Očividně je tam hodně nespokojený.

Mona8633
Povídálka 15 příspěvků 16.05.19 16:00

Kdyby tam byl nespokojený tak by tam přeci nejel, když má dovolenou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 16:00

Nemusí to být jen tou stresující prací, ale i tím, že si myslí, že tě má jistou (jsi těhotná). Jasně bych mu řekla, že takoví jednání si líbit nenecháš! Α kdyby to pokračovalo, navrhla bych mu návštěvu manželské poradny. Takhle se začal chovat můj muž, když byly naší dceři cca 2-3 měsíce a postupně to gradovalo, došlo i na fyzický útok. Já jsem mu nikdy sprostě nenadávala, maximálně jsem mu řekla, že se chová jako primitiv. V současnosti je náš vztah v rozkladu a já pracuji na svém odchodu.
Prosím o zachování anonymu, díky.

Demi
Závislačka 3813 příspěvků 16.05.19 16:05

Z popisu jsem pochopila, že ani ty na něj nejsi zrovna nejmilejší. Na druhou stranu chápu, že tohle musí štvát. Ale svého manžela asi znáš nejlépe sama a sama budeš muset odhadnout, jak s ním jednat. Chlap ve stresu je obvykle hodně výbušný, a pokud má svůj temperament neovladatelný, tak tím hůř. Je to na něm, aby se uměl usměrnit, i na tobě, abys s ním uměla mluvit v různých situacích. A klidně mu čas od času říkej, že si představuješ vaši komunikaci jinak a ať po tobě neřve.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9368 příspěvků 16.05.19 16:08
@Anonymní píše: Čauky prosím vás o radu. Jsem s chlapem asi 7 let, vždy nám bylo krásně a to je i teď, ale on prostě vybouchne, řekne hnusné a sprosté věci, pak si myslí, že se omluví a bude tulit a je vše v pořádku. Chová se tak poslední půl rok co má novou práci, stresující a nervuje se tam i doma na mě. Třeba dnes, měl mít dovolenou, já jsem v práci a nakonec se dozvím, že jel zase do práce teda jen na skok, ale jel, zbytečně, přitom doma je spousty práce, která je potřeba udělat. Tak jsem mu řekla i dost hnusně jestli si dělá srandu, že doma je práce jak na kostele, že má dovolenou tak co tam zase leze atd.. ale on mě začal urážet co mi je do toho kde je, že jsem *** a že mě má u pr*** a takový hnusný slova. Pak přijel a dělal jakože nic, jakože si to zasloužím. Já ale sprostá jakože ho urážím nikdy nejsem. On se takhle ale nikdy nechoval byl prostě ke mě hodný, to je i ted, ale prostě mu vzteky rupne a nevidí si do huby. Ted jsem s ním tehotná a připadám si jako v pasti :,( já z toho i brečím a on to neřeší, prostě se omluví, snaží se tulit a slíbí že se to nebude dít a pak zase to udělá, ale vždy jen když se mi nelíbí něco, třeba že dělá, že někam jede atd… kdyby aspon takový byl i dřív tak si řeknu, že jsem byla kráva, ale on opravdu nebyl… ted mi klidně řekne at ho nevotravuju, at jdu tam a tam nebo ze ho nezajímam a takový :nevim: je to fakt hrozný a hlavně pak se dokáže chovat zase jako milionový chlap… nechápu, nerozumím…

Ahoj,

určitě bych si s ním promluvila o náhlé změně v jeho chování. A pokud se cítí pod tlakem, tak at práci zase změní. Věř, že není větší pohody, když jsou oba dva v psychické pohodě, harmonii i za cenu méně peněz - no tak nebudete mít spoustu vymožeností dnešní doby, povedete skromnější, ale daleko spokojenější život. :nevim:
V životě mě manžel nenazval ničím, co bych musela vypípat ;) Není to hezké, nezasloužíš si to a neměl by se tak k tobě chovat.

Lalelale
Závislačka 4412 příspěvků 16.05.19 16:09
@Mona8633 píše:
Kdyby tam byl nespokojený tak by tam přeci nejel, když má dovolenou.

ale jel. Viděla jsem to v životě už mockrát. Člověk to má v práci blbé a bojí se špatného ohodnocení. Takže dělá přesčasy, víkendy, a protože se nikdy nezavděčí, přitvrzuje… Logicky to je úplně na hlavu, ale opravdu jsem tohle chování viděla u velké spousty lidí. Jak to má doma zakladatelka samozřejmě nevíme nikdo, jen typuju

Mona8633
Povídálka 15 příspěvků 16.05.19 16:13

@Lalelale
tak s tím jsem se jěště nesetkala, ba naopak že si hledaj záminku, aby nemuseli do práce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 16:22

No, tak kdysi jsem byla za prchlivce vdaná. Tak tohle bych se snažila udusit v zárodku. Pokud to dřív nedělal, tak nyní, když jsi těhotná, by to obzvlášť dělat neměl. Promluvit, navrhnout řešení v podobě manželské poradny a pokud to neustane nebo se dokonce bude zhoršovat, na nic nečekat a vzít nohy na ramena.

Annabela11
Závislačka 3626 příspěvků 16.05.19 18:23
@Anonymní píše: Čauky prosím vás o radu. Jsem s chlapem asi 7 let, vždy nám bylo krásně a to je i teď, ale on prostě vybouchne, řekne hnusné a sprosté věci, pak si myslí, že se omluví a bude tulit a je vše v pořádku. Chová se tak poslední půl rok co má novou práci, stresující a nervuje se tam i doma na mě. Třeba dnes, měl mít dovolenou, já jsem v práci a nakonec se dozvím, že jel zase do práce teda jen na skok, ale jel, zbytečně, přitom doma je spousty práce, která je potřeba udělat. Tak jsem mu řekla i dost hnusně jestli si dělá srandu, že doma je práce jak na kostele, že má dovolenou tak co tam zase leze atd.. ale on mě začal urážet co mi je do toho kde je, že jsem *** a že mě má u pr*** a takový hnusný slova. Pak přijel a dělal jakože nic, jakože si to zasloužím. Já ale sprostá jakože ho urážím nikdy nejsem. On se takhle ale nikdy nechoval byl prostě ke mě hodný, to je i ted, ale prostě mu vzteky rupne a nevidí si do huby. Ted jsem s ním tehotná a připadám si jako v pasti :,( já z toho i brečím a on to neřeší, prostě se omluví, snaží se tulit a slíbí že se to nebude dít a pak zase to udělá, ale vždy jen když se mi nelíbí něco, třeba že dělá, že někam jede atd… kdyby aspon takový byl i dřív tak si řeknu, že jsem byla kráva, ale on opravdu nebyl… ted mi klidně řekne at ho nevotravuju, at jdu tam a tam nebo ze ho nezajímam a takový :nevim: je to fakt hrozný a hlavně pak se dokáže chovat zase jako milionový chlap… nechápu, nerozumím…

No myslim ze si je tebou jistý jsi těhotná…tak si dovoluje!

Tajemný ráček
Kecalka 184 příspěvků 16.05.19 18:54

Nevím jaké byly ostatní situace, ale předpokládám, že do práce bezdůvodně nejel. No a upřímně každá akce vyvolává reakci. Prostě si hnusné chování nenechal líbit a vrátil jí to s tím člověk musí počítat.

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 16.05.19 19:30

No evidentně máte oba problém, jak spolu komunikovat. Jestli je ve stresu a ty ho sjedeš jako malýho parchanta, tak se nelze zase taky divit, že bouchne. I když teda ty jeho slova na tvůj účet je už dost přestřel.

Malina7
Závislačka 2826 příspěvků 16.05.19 22:21

Zakladatelko, není v tom náhodou jiná žena? Právě v té firmě? Změna chování, jezdí tam i v době dovolené, s Tebou jedná najednou jak s onucí, má Tě na háku… Byla bych obezřetná být Tebou, a to nechci malovat čerta na zeď… :nevim:

dedrichov
Závislačka 3418 příspěvků 16.05.19 22:29

@Malina7
měla jsem stejný nápad

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 07:53

@Malina7 Ne on takový není a ani tam žádnou nemají, netají přede mnou mobil, vdžy řekne kde je atd… Jen má svého šéfa rád a i když ho odvolá z dovolené, nadává, ale prostě jede. Tvrdí mi, že doma sám nevydrží, já jsem v práci a jeho to tam nebaví, přitom je tam práce jak na kostele. Kdybych doma byla tak je taky. On vždy přinese nejakou tu korunu, je ted na peníze uplný magor. Ale štve mě, že si nevidí do pusy, když se hádáme a to od té doby co je v té nové práci. Rok neměl dovolenou, pokaždé ho odvolají, jenže on si ji ani nevezme, když nejsem doma, bud by jel zase na firmu aspoň, nebo by si sehnal kšeft s kamarádem nebo by lítal kde se dá po kamarádech, doma by byl jen, kdyby jsem měla i já dovolenou, ale to stejně nevyjde, protože jeho odvolají :nevim: Jeho ta práce většinou baví, jen ho nebaví přístup šéfa, jenže asi se bojí o místo tak poslouchá a vnucuje se :roll: on dostane 45k výplatu a je mu to málo a pořád chce někde domýšlet kšefty nebo v sobotu na té firmě ještě dělat, mě už to leze krkem tak vyskočím, ale nikdy ho sprostě neurážím, to on poslední dobou mě v hádce ano, sice se omluví, ale já tohle chování nebudu akceptovat, at hudruje, ale ne sprostě a slovy, které ubližují

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama