Má menstruace je opět rozházená - antikoncepce

Anonymní
16.11.19 19:09

Problémy s menstruací ANTIKONCEPCE

Dobrý den, mám dotaz.
O prázdninách jsem trpěla na nepravidelnou menstruaci, brala sem v tu dobu už 2 roky antikoncepci yosefinne. Doktorka mi napsala novou ayeen. Měsíc sem byla bez hormonů a vše vypadalo dobře, ale při prvním menstruačním dni jsem si vzala pilulku ayreen a ukrutně mě bolel podbřišek a měla jsem horečku a večer mi bylo opravdu špatně.
To se druhý den ustálilo. Ayreen už beru pátý den a má menstruace je opět rozházená. Mám silnou menstruaci. První den normálně silná a celý den, druhý den jen ráno a přes den jen trochu, třetí den jen špinění, čtvrtý nic.
Tak se si říkala super konec, ale z ničeho nic zas tvrdé břicho a bolesti a silná MS.

Máte s tím někdo zkušenost?
Mám počkat, nebo rovnou k doktorce?
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
16.11.19 19:59

Zdravím, taky jsem to takhle měla. Bude lepší když zajdeš ke svému gynekologovi/gynekoložce a probereš to s ní, budeš mít alespoň odbornou pomoc než tady na internetu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Micky174
2.12.19 17:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz.
O prázdninách jsem trpěla na nepravidelnou menstruaci, brala sem v tu dobu už 2 roky antikoncepci yosefinne. Doktorka mi napsala novou ayeen. Měsíc sem byla bez hormonů a vše vypadalo dobře, ale při prvním menstruačním dni jsem si vzala pilulku ayreen a ukrutně mě bolel podbřišek a měla jsem horečku a večer mi bylo opravdu špatně.
To se druhý den ustálilo. Ayreen už beru pátý den a má menstruace je opět rozházená. Mám silnou menstruaci. První den normálně silná a celý den, druhý den jen ráno a přes den jen trochu, třetí den jen špinění, čtvrtý nic.
Tak se si říkala super konec, ale z ničeho nic zas tvrdé břicho a bolesti a silná MS.Máte s tím někdo zkušenost?
Mám počkat, nebo rovnou k doktorce?
Děkuji.

Pokud beres ha nemas menstruaci ale krvaceni z vysazeni hormonu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat