Problémy s močovým měchýřem v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 22:55
Problémy s močovým měchýřem v těhotenství

Poprosím vás o radu. Jsem v 26 tt, vím, že problémy s častým odchodem na WC mít budu, už se budím i v noci, ale to co se mi děje považuji asi už za nenormální. Prostě z ničeho nic (hlavně když sedím a vstanu) se mi strašně chce na malou. Jakoby ztěškne břicho a začíná tlačit močák s nutkáním na malou. Po čase při sexu citim nutkání na malou. Mám doma jen čistý brusinkovým sirup. Nevíte náhodou o něčem, co mohu používat na močové cesty v těhotenství?
V poradně na papírku o moči ani ťuk. Jen nepatrně zvýšené bílkoviny v moči.
K tomu mám ještě nějaký vaginální zánět takže bomba. Jenze na gynde mi s tím jaksi neumí poradit a třeba zdali je to jedno s druhým nějak nezjišťuje, ale ráda by jsem se zbavila obojího :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 23:03

Stěry a kultivaci někdo dělal + na ureoplasmata a další? Močák a pochva jsou propojené. Pokud jste v 2. trimestru a výš, můžete Flor femina od Dr. Max. Jsou to probiotika na zavádění. Mně pomohla několikrát..

Masina
Kecalka 134 příspěvků 12.08.19 00:33

A není to klasické tvrdnutí břicha? Já mám při každém těhotenství dráždivou dělohu a projevuje se to přesně takhle. Zkus brát magnésium (poraď se s gynekologem), jeden čas jsem měla brát třeba 8 tablet denně. Mně to tedy nepomohlo nikdy, pomohlo až porodit…ale některým holkám to pomáhá.

Mooomaaa
Kecalka 350 příspěvků 12.08.19 07:11

@Masina Mám to samé…jakmile břicho tvrdne, mám pocit ze je děsně těžké a napnuta a ze se pocuram. Pak to povolí a je klid.

AlexaD
Stálice 53 příspěvků 12.08.19 18:36

Tohle se mi děje taky, obvykle když vstanu a děloha se navalí na pánevní dno a tím i močák. Také je ta frekvence strašná :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama