Problémy s MS po porodu

699
25.11.15 12:59

Problémy s MS po porodu

Ahojte, jsem 5,5 měsíců po porodu a mám problémy s menstruaci. Prakticky celé šestinedělí jsem dost silně krvácela a hned jsem to zase dostala, takže dohromady to bylo 8 dlouhých týdnu. Malého jsem kojila 2 měsíce, pak jsem o mléko přišla. Na kontrolu po šestinedělí jsem šla právě po těch dvou měsících, kdy mě dr prohlédl a vše bylo v pořádku, tedy krom dělohy, která se nechtěla zavinout a ještě tam byla nějaká sliznice. Píchli mi injekci na dočištění, napsal mi nizkohormonalni antikoncepci a šla jsem. MS jsem dostala do dvou dnů a zase se to vleklo 3 týdny :( Ani tomu nepřidala ta antikoncepce, je to antikoncepce kdy berete 24 aktivních pilulí a 4 placeba, kde jsou nějaké vitamíny. MS bych tedy měla mít jen v dnech kdy mám brát placebo, jenže je to přesně opačně, MS mám 24dní kdy beru aktivní pilule, je mi hrozně zle, migrény a otoky jakmile najedu na placebo, MS přestane a všechny problémy taky. Po načatí 4 pláta už mi došla trpělivost a došla jsem znova na gyndu kde jsem mu vše řekla, že už se to nedá, tak mi řekl ať antikoncepci doberu a napsal mi jinou ve které není estrogen, tedy pro kojící. Na utz zjistil že tam je sliznice, jelikož jsem prakticky neměla normální menstruaci kde by se odloučila. Takže mi dal zase injekci a já to dostala ještě ten den. No konečně jsem si myslela že je konec a dneska je to tu zas, mezi nimi byla pauza jen 3 dny :pocitac: Zatím teda dobíram ještě tu původní antikoncepci a ještě mi asi týden zbývá, pak mám bez pauzy najet na tu novou. Už jsem u toho vážně v háji, sex jsme s přítelem kvůli tomu měli od porodu jen asi 3X. Už jsem u toho zoufalá mám pocit že je to běh na dlouhou trať, už přestávám doufat že jakmile najedu na tu novou antikoncepci že se něco změní :nevim: Měla jste nebo máte někdo podobnou zkušenost? Co by jste v mém případě udělali vy? Už mě to nebaví, hlavně to strašně leze do peněz je to spotřeba jak blázen :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.11.15 13:05

Tak zkušenost nemám, ale pokud se ptáš, co bychom dělaly..tak já bych zahodila pilule a nechala tělo se z toho minimálně pár měsíců vzpamatovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 13:06

@PM94 no po porodu trvá cca 6 menstruačních cyklů než se tělo nějak ustálí. Ty ale bereš antikoncepci, tak přirozenou ms nemáš. Vysadila bych antikoncepci a chránila se jinak do té doby, než se tělo trochu vzpamatuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
25.11.15 13:57

Tak už to neber, ať se tělo dá dohromady. Až budeš mít zase normální cyklus, tak něco nasadíš.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama