Problemy s otěhotněním + krvavá ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 09:09
Problemy s otěhotněním + krvavá ovulace

Ahoj holky, chtěla bych se Vám svěřit a zároveň se zeptat na Váš názor.
Už od puberty jsem měla problémy s menstruací (pokud jsem nebrala HA, tak jsem ji vlasně ani neměla. Vysadila jsem ji a po čtyřech letech se mi teprve začala opravdu objevovat. Nejprve jednou za dva měsíce, pak pauza a po pul roce třeba opět takhle). V posledních dvou letech je to lepší. Dokonce teď už ji mám nějaké čtyři měsíce, plus jsem začala ovulovat. Předtím to bylo jak kdy, někdy se ovulace dostavila, jindy zase ne. Zkratka.. hrozný chaoz v tom byl, ale chtěla jsem to už nechat na přírodě. Nicméně celé ty roky se s přítelem snažíme o miminko. Vždy to bylo neuspěšné, bohužel. Ale dalo se to čekat. (Ovšem podle mé gynekoložky jsem po ženské stránce v pořádku). Už jsem ztrácela naději, že by se to mohlo povést. Před pár dny, když jsem podle hlenu myslela, že mi už končí ovulace, tak jsme se s přítelem o to pokusili opět (zrovna to blbě vycházelo a on nebyl doma dřív), říkala jsem si, že lepší pozdě, než nikdy. Po styku jsem si všimla, že byl od velice světlé krve. Zarazilo mě to, protože jsem si myslela, že mi pouze končí podle hlenu (průhledný, jak kdyby bílek od vajíčka, táhlý), ale menstruaci jsem mít ještě neměla. Ovšem po sexu mi to přišlo ještě zvláštnější, protože, když byl on od krve, tak jsem čekala, že budu krvácet dál, místo toho jsem jen hoooodně malinko špinila pouze den po. Nic víc. Zajíímala jsem se proto o to, co se mohlo stát a příšla jsem na jakousi krvavou ovulaci. Nikdy se mi nic podobného nestalo, a proto jsem se přišla zeptat Vás zkušenějíších :)
Myslíte si, že se opravdu mohlo jednat o krvavou ovulaci, při níž je největší naděje na oplodnění? Opět se bojím zklamání, ovšem trochu to ve mně probudilo pocit opětovné naděje na vysněné miminko.
Děkuji za Váš názor :)

Reakce:
naka1911
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 31.08.19 10:41

Ja mam krvavou ovulaci casto, nevim jestli pri ni je vyssi sance na otehotneni ale moje gyn mi to vysvetlila jako bourliva ovulace a na svedomi to maji hormony :)

Adrina1
Stálice 65 příspěvků 31.08.19 11:43

Napis mi sz, taky jsem neco podobneho mela..

Váš příspěvek
Reklama