Problémy s partnerovou dcerou

Anonymní
3.3.16 08:27

Problémy s partnerovo dcerou

S přítelem jsme spolu 2 roky a skoro stejně dlouhou dobu spolu bydlíme.
Přítel má z prvního manželství 14-ti letou dceru. Veděla jsem to od začátku našeho vztahu a neviděla jsem v tom problém, vzhledem k tomu, že s manželkou spolu už nebydleli (ona opustila jeho).

S dcerkou jsem neměla nejmenší problém. Když byla na víkend u nás a přítel byl třeba zrovna v práci, tak jsme si povídaly, koukaly na televizi či pekly apod.
Před rokem jsme zjistila, že jsem těhotná a přítel to nevydržel ani do první kontroly a hned to dcerce řekl. Ta se radovala s námi, dokonce s náma byla na potvrzení srdíčka. Ten den nám řekla, že nám to moc přeje, ale že nechce aby její mamka měla mimino (měla těsně před porodem).

Uplynulo pár měsíců a vše bylo jinak…
V létě byla u nás měsíc na prázdninách. V té době já byla skoro v 7 měsíci. Doma jsem dělala vše, uklízela, vařila, chystala na mimino.., hlavně několikrát denně po ní sbírala oblečení, které se válelo všude kolem. Nějak jsem to neřešila, udělala to ikdyž jsem se už těžko pohybovala a hlavně ty vedra mi nedělali vůbec dobře. Jednoho dne dcerka telefonovala s mamkou a já telefonát slyšela. Bavily se o tom, jak máme hnusnej kočárek - že oni mají lepší, že si neumí představit jak s ním budeme jezdit, hlavně tedy já. Dále, že jsem jak velryba - ano, nikdy jsem nebyla postavou modelka, ale kdo by jako velryba v 7 měsíci nebyl. Pak se zmínily o tom, že přítel nemusel ten měsíc platit alimenty, když byla celý měsíc o tom a že je utrácí za malého což je kravina. Ten měsíc co byla u nás jsme pro malého koupili pouze 1 balík plenek a nějakou kosmetiku. Spíš by si měli spočítat kolik jsme jí dali za ten měsíc pěněz - resp. kolik nás stálo každodenní chození na koupaliště a občerstvení tam… ale to tady řešit nechci.

V létě jsme si udělali výlet a dcerka jela s námi. Cestou jsme se bavili o všem možném a my se zmínili, žebychom si chtěli nechat vyfotit jí a malého až se narodí. Neodpověděla nám na to, ale neřešili jsme to. Pár dní na to odjela domu, za svou mámou a v tom přišla příteli zpráva na FB, že se s malým fotit nebude, že to NENÍ A NIKDY NEBUDE JEJÍ BRATR. Tuto větu mám do dnes v hlavě a jentak jí z hlavy nedostanu. Přítel jí vysvětloval, že náš malej bude bratr stejně jako klučina co má máma s přítelem. Na to se nám dostalo odpovědi, že není ze stejné vagíny a přítel, ale ze stejné spermie. Furt mlela, že to není její bratr. V tu chvíli jsem měla jasno, že ona ho nemá ráda už teď a nikdy mít nebude.

Na víkendy k nám jezdila dále (každý víkend) jelikož si tu našla kluka. Přišlo mi, že jsem už opravdu jezdí jen k vůli němu a ne kvůli tátovi. Se mnou začala komunikovat čím dál méně a dost mě to štvalo, protože si nejsem vědoma toho, že bych jí něco udělala či něco řekla.

Na konci října jsem porodila syna. Hned jsme to dali všem vědět. Já to dala na FB, protože to bylo rychlejší a v té chvíli pro mě méně náročné než všechny obvolávat. Mé i přítelovi kamarádi, příbuzní… nám hned gratulovaci, či dali „to se mi líbí“. Dcerka ani jedno. Dost mě to mrzelo. S malinkým jsme díky žloutence zkončili na Neonatologii. Tam za námi kromě přítele a „tchánovců“ přijela podívat i dcerka. Dívala se na něj, jak ležel v inkubátoru, říkala jak je malinkej apod. Tak jsem doufala, že když ho vidí, že si k němu najde cestu a bude ho mít ráda.

První víkend co jsme byli s malinkým doma za námi opět přijela a hned si cho chtěla pochovat, tak jsem si říkala, super, už ho bere jako bráchu. OMYL! Pár víkendů na to už ho silně ignorovala, vadilo jí, že dávám na FB jeho fotky a vše co týče jeho. Nevím čemu se díví, když je to mé první dítě a možná i jediné dítě.

Blížili se Vánoce a mi řešili dárek pro ni. V dárku jsme měli jasno už dávno, chtěli jsem pro ni notebooka, jelikož PC který má už nic nezvládá, seká se… Pořád jsme řešili jak to udělat, abychom to finančně zvládli. Nakonec to dopadlo dobře a notebooka jsem jí opravdu mohli pořídit.

Na Vánoce k nám přijela 27.12. Přijela i se svým přítelem. Hned jsme chtěli aby si rozbalila dárek, který na ní čekal pod stromečkem. Papír hned roztrhala, ale krabici dělala, že neumí ani rozbalit (no, strašná komedie). Když se konečně dostala k notebooku, tak ani ne řekla jé děkuju nebo něco takového jen se smála jak pitomá. A hned ho zase zabalila. Počítala jsem, že si ho hned bude prohlížet apod… to jsem se bohužel mýlila.

Silvestr trávila i s přítelem u nás. My s přítelem jak blbci připravovali mini řízečky, chlebíčky, jednohubky… a oni? skoro se toho nedotkli. Když budou u nás trávit silvestr, tak jsem si myslela, že se budeme společně dívat na televizi, hrát nějakou stolní hru, pouštět písničky… Omyl. Já s přítelem se dívala na televizi a oni si pouštěli na telefonu nějaké filmy. Což mě naštvalo a v 22 jsem si šla lehnout. Přítel mě vzbudil na přípitek a zase jsem šla spát. Druhý den jsem byla naštvaná a příteli řekla, že mám pocit že nesnáší mě i syna a on, že to určitě není pravda. Když jí poté vezl domu, tak se jí na to prý zeptal a řekla, že nás má ráda (buď kecala ona nebo on).
V lednu si mě dcerka odebrala na FB z přátel, prý to FB udělal sám (tomu jsem ale nevěřila), tak si mě zase přidala.

Zhruba v půlce ledna byla na operaci se slepákem. V neděli jsme jí jeli navštívit. Celá návštěva byla divná, povídali jsme si s ní a ona skoro nekomunikovala, pořád si s někým psala na mobilu. Pár dní na to jsem se z přítelova chatu s její mamou dověděla, proč mě tam bral, že mě nemá ráda, že kluk jen řval… To se mi utvrdilo co jsem si myslela už dávno a hlavně kluk řval pouze tehdy, když dostal hlad a to bylo jen chvíli, než dostal flašku.

Blížili se jarní prázdniny a tím se zvětšovali má alergie na ní. Představa že tu bude týden, že tu týden bude nepořádek pod. Přijela opravdu na týden a hlavně i s tím klukem!. Mě silně ignorovala, bavila se se mnou jenom v nutnosti. Celý den se ty dva váleli jenom na rozkládacím gauči, bordel kam se člověk podíval. Ale já to neuklízelo, nebudu pořád ze sebe dělat blbce. Jaký bordel dokázali ti dva udělat viděl i její děda a babička. Kteří jen zírali.

Poté co jsme ji odvezli domu to začalo. Příteli psala, že já žaluji že dělají bordel což nemusím když to každej vidí, že každej žije jenom malým, že ji nedáváme peníze… že k nám přijede jen když tam nebudu já… nebudu to dál rozvádět ale byla jsem jak opařená když jsem to četla. Mě si na FB zablokovala. Říkala jsem si kdyby tohle vše dělala když jsme s přítelem začínali bych to pochopila, ale teď.. to opravdu nechápu.
Můj názor na ní teď je… že je rozmazlená, že je to nevychovanej spratek… Občas mi přijde že k nám jezdila jen kvůli penězům.

Mám chuť sbalit sebe a malého a na čas odjet pryč. Od všeho si odpočinout, je toho na mě v poslední době nějak moc.

Co by jste na mém místě udělali vy? S přítelem není rozumná řeč. Vím, je to jeho dcera ale jsou přeci nějaké hranice.

Omlouvám se za takto dlouhý článek, ale muselo to ze mě ven.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3285
3.3.16 08:35

Nečetla jsem celé, chápu, že tě to mrzí, ale je v pubertě, byla jedináček, naráz 2 mimina v rodině…má to těžké, jestli je někdo na vině, tak její matka, která ji v tom podporuje-to se pak nediv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
3.3.16 08:38

Mě to spíš příjde jako puberta. Ono jí to časem dojde. Teď bych jí asi nechala co nejvíc být a nevšímala si jí. Předně by to asi měl řešit tvůj přítel, ty toho asi moc nezmůžeš. Určitě taky na malého žárlí. Bůh ví jak o tobě mluví jeho bejvalka. To tomu asi taky nepřidá. Držím palce a pevné nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
3.3.16 08:41

Puberta :) bud se zklidni nebo časem dospěje a odcizi se. Nepřijde mi to ještě tak hrozne. Přestala bych sledovat fb a věnovala se sve rodině

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1742
3.3.16 08:42

Řekla bych, že slečna je v těžké pubertě. Zkusila bych se na to podívat z jejího pohledu najednou má dva nové sourozence a ona je na druhé koleji u obou rodičů. Nastavila bych jí pravidla u vás doma, ale na tom se musíš domluvit s přítelem a měl by jí to vysvětlit on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5418
3.3.16 08:43

Ahojky anonymní,

moc mě mrzí, v jaké se nacházíš situaci. Musí to být hrozně těžké. Tvoje dcera to není a tak nemůžeš zakročit tak, jak by si zakročila, kdyby si matkou byla.

Ty rozhodně nikam neodjížděj. Tam, kde ty jsi, je tvůj domov, kde máš rodinu. To je první věc. Za druhé, mluv o tom s přítelem. I když je zatvrzelí a paličatý. Je pochopitelné, že pokud se jedná o dceru, některé nedostatky u ní přehlídne, aby jí neztratil. Ovšem je rodič, a on tak musí zakročit. Ty jsi jeho přítelkyně a musí tě jeho dcera respektovat. Takže nastav pravidla, kterými se budou řídit všichni, pokud tam bude na návštěvě. Ona si rozhodně nebude dikovat, že tamm pojede pokud ty tam nebudeš, NAOPAK: TY jsi tam doma a ustupovat jí nebudeš. A přítel se za tebe musí postavit, jsi součást jeho nové rodiny. Dcera je v pubertě a časem jí to přejde. VĚŘ MI!… Můj táta s eoženil a přiženil si k tomu nevl. syna a nevl. dceru. Ta ho DVA ROKY nemohla vystát, dneska? Je to nejlepší přítel na světě a bylo jí tolik, kolik dceři tvého přítele. Takže nevěš hlavu. Je to určitý druh vzdoru a přejde. Jen vytrvej!! A nenechse zastrašit od nějaké rozmazlené cácorky :-)

Při další její návštěve se neboj zasahovat. Jsi člověk, dospělý člověk, kterého ona musí respektovat, ať už jsi přítelkyně, učitelka nebo kdokoli jiný a k dospělému mají mít děti respekt. Nebojse dupnout a říct, ať si jde uklidit svůj bordel, že doma mamince taky jistě nedělá takový. Peníze? Žádné bych jí nedala, pouze za odměnu čidobrý prospěch ve škole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
3.3.16 08:48
@Anonymní píše:
Přítel má z prvního manželství 14-ti letou dceru. Veděla jsem to od začátku našeho vztahu a neviděla jsem v tom problém, vzhledem k tomu, že s manželkou spolu už nebydleli (ona opustila jeho).

S dcerkou jsem neměla nejmenší problém. Když byla na víkend u nás a přítel byl třeba zrovna v práci, tak jsme si povídaly, koukaly na televizi či pekly apod.
Před rokem jsme zjistila, že jsem těhotná a přítel to nevydržel ani do první kontroly a hned to dcerce řekl. Ta se radovala s námi, dokonce s náma byla na potvrzení srdíčka. Ten den nám řekla, že nám to moc přeje, ale že nechce aby její mamka měla mimino (měla těsně před porodem).

V létě byla u nás měsíc na prázdninách. V té době já byla skoro v 7 měsíci. Doma jsem dělala vše, uklízela, vařila, chystala na mimino.., hlavně několikrát denně po ní sbírala oblečení, které se válelo všude kolem. Nějak jsem to neřešila, udělala to ikdyž jsem se už těžko pohybovala a hlavně ty vedra mi nedělali vůbec dobře. Jednoho dne dcerka telefonovala s mamkou a já telefonát slyšela. Bavily se o tom, jak máme hnusnej kočárek - že oni mají lepší, že si neumí představit jak s ním budeme jezdit, hlavně tedy já. Dále, že jsem jak velryba - ano, nikdy jsem nebyla postavou modelka, ale kdo by jako velryba v 7 měsíci nebyl. Pak se zmínily o tom, že přítel nemusel ten měsíc platit alimenty, když byla celý měsíc o tom a že je utrácí za malého což je kravina. Ten měsíc co byla u nás jsme pro malého koupili pouze 1 balík plenek a nějakou kosmetiku. Spíš by si měli spočítat kolik jsme jí dali za ten měsíc pěněz - resp. kolik nás stálo každodenní chození na koupaliště a občerstvení tam… ale to tady řešit nechci.

V létě jsme si udělali výlet a dcerka jela s námi. Cestou jsme se bavili o všem možném a my se zmínili, žebychom si chtěli nechat vyfotit jí a malého až se narodí. Neodpověděla nám na to, ale neřešili jsme to. Pár dní na to odjela domu, za svou mámou a v tom přišla příteli zpráva na FB, že se s malým fotit nebude, že to NENÍ A NIKDY NEBUDE JEJÍ BRATR. Tuto větu mám do dnes v hlavě a jentak jí z hlavy nedostanu. Přítel jí vysvětloval, že náš malej bude bratr stejně jako klučina co má máma s přítelem. Na to se nám dostalo odpovědi, že není ze stejné vagíny a přítel, ale ze stejné spermie. Furt mlela, že to není její bratr. V tu chvíli jsem měla jasno, že ona ho nemá ráda už teď a nikdy mít nebude.

Na víkendy k nám jezdila dále (každý víkend) jelikož si tu našla kluka. Přišlo mi, že jsem už opravdu jezdí jen k vůli němu a ne kvůli tátovi. Se mnou začala komunikovat čím dál méně a dost mě to štvalo, protože si nejsem vědoma toho, že bych jí něco udělala či něco řekla.

Na konci října jsem porodila syna. Hned jsme to dali všem vědět. Já to dala na FB, protože to bylo rychlejší a v té chvíli pro mě méně náročné než všechny obvolávat. Mé i přítelovi kamarádi, příbuzní… nám hned gratulovaci, či dali „to se mi líbí“. Dcerka ani jedno. Dost mě to mrzelo. S malinkým jsme díky žloutence zkončili na Neonatologii. Tam za námi kromě přítele a „tchánovců“ přijela podívat i dcerka. Dívala se na něj, jak ležel v inkubátoru, říkala jak je malinkej apod. Tak jsem doufala, že když ho vidí, že si k němu najde cestu a bude ho mít ráda.

První víkend co jsme byli s malinkým doma za námi opět přijela a hned si cho chtěla pochovat, tak jsem si říkala, super, už ho bere jako bráchu. OMYL! Pár víkendů na to už ho silně ignorovala, vadilo jí, že dávám na FB jeho fotky a vše co týče jeho. Nevím čemu se díví, když je to mé první dítě a možná i jediné dítě.

Blížili se Vánoce a mi řešili dárek pro ni. V dárku jsme měli jasno už dávno, chtěli jsem pro ni notebooka, jelikož PC který má už nic nezvládá, seká se… Pořád jsme řešili jak to udělat, abychom to finančně zvládli. Nakonec to dopadlo dobře a notebooka jsem jí opravdu mohli pořídit.

Na Vánoce k nám přijela 27.12. Přijela i se svým přítelem. Hned jsme chtěli aby si rozbalila dárek, který na ní čekal pod stromečkem. Papír hned roztrhala, ale krabici dělala, že neumí ani rozbalit (no, strašná komedie). Když se konečně dostala k notebooku, tak ani ne řekla jé děkuju nebo něco takového jen se smála jak pitomá. A hned ho zase zabalila. Počítala jsem, že si ho hned bude prohlížet apod… to jsem se bohužel mýlila.

Silvestr trávila i s přítelem u nás. My s přítelem jak blbci připravovali mini řízečky, chlebíčky, jednohubky… a oni? skoro se toho nedotkli. Když budou u nás trávit silvestr, tak jsem si myslela, že se budeme společně dívat na televizi, hrát nějakou stolní hru, pouštět písničky… Omyl. Já s přítelem se dívala na televizi a oni si pouštěli na telefonu nějaké filmy. Což mě naštvalo a v 22 jsem si šla lehnout. Přítel mě vzbudil na přípitek a zase jsem šla spát. Druhý den jsem byla naštvaná a příteli řekla, že mám pocit že nesnáší mě i syna a on, že to určitě není pravda. Když jí poté vezl domu, tak se jí na to prý zeptal a řekla, že nás má ráda (buď kecala ona nebo on).
V lednu si mě dcerka odebrala na FB z přátel, prý to FB udělal sám (tomu jsem ale nevěřila), tak si mě zase přidala.

Zhruba v půlce ledna byla na operaci se slepákem. V neděli jsme jí jeli navštívit. Celá návštěva byla divná, povídali jsme si s ní a ona skoro nekomunikovala, pořád si s někým psala na mobilu. Pár dní na to jsem se z přítelova chatu s její mamou dověděla, proč mě tam bral, že mě nemá ráda, že kluk jen řval… To se mi utvrdilo co jsem si myslela už dávno a hlavně kluk řval pouze tehdy, když dostal hlad a to bylo jen chvíli, než dostal flašku.

Blížili se jarní prázdniny a tím se zvětšovali má alergie na ní. Představa že tu bude týden, že tu týden bude nepořádek pod. Přijela opravdu na týden a hlavně i s tím klukem!. Mě silně ignorovala, bavila se se mnou jenom v nutnosti. Celý den se ty dva váleli jenom na rozkládacím gauči, bordel kam se člověk podíval. Ale já to neuklízelo, nebudu pořád ze sebe dělat blbce. Jaký bordel dokázali ti dva udělat viděl i její děda a babička. Kteří jen zírali.

Poté co jsme ji odvezli domu to začalo. Příteli psala, že já žaluji že dělají bordel což nemusím když to každej vidí, že každej žije jenom malým, že ji nedáváme peníze… že k nám přijede jen když tam nebudu já… nebudu to dál rozvádět ale byla jsem jak opařená když jsem to četla. Mě si na FB zablokovala. Říkala jsem si kdyby tohle vše dělala když jsme s přítelem začínali bych to pochopila, ale teď.. to opravdu nechápu.
Můj názor na ní teď je… že je rozmazlená, že je to nevychovanej spratek… Občas mi přijde že k nám jezdila jen kvůli penězům.

Mám chuť sbalit sebe a malého a na čas odjet pryč. Od všeho si odpočinout, je toho na mě v poslední době nějak moc.

Co by jste na mém místě udělali vy? S přítelem není rozumná řeč. Vím, je to jeho dcera ale jsou přeci nějaké hranice.

Omlouvám se za takto dlouhý článek, ale muselo to ze mě ven.

No potěš, to si tahá brzy kluka domů, proč jí to dovoluješ, má svoji matku ne, tak ho má tahat k sobě domů, moc ji rozmazlujete, má údobí vzpoury, jde do puberty a nebude s ní řeč. Ono je jedno, kdo koho opustil, ona si bude mlet svoje. Možná si řekneš, že se lehce radí, ale mám hodně zkušeností, ale mému nejstaršímu synovy je 24 let a moji nejmladší dceři 3 roky, mezi tím jsou další děti. Prošla jsem všechny etapy dítěte, od dětského vzdoru do blbých nápadů a chování pubertáků. Začni se chovat tvrději, nenech si ve vlastním bytě dělat bordel. Už je dost velká, aby něco dělala. Musí být nastavený pravidla. Nezlob se, ale mě připadá, že ji lezete s přítelem do zadku, a ona z toho těží. Kdyby byl tvůj přítel rozumný, tak by dcerunce nafackoval, za její chování k tobě. Máš dvě možnosti, bud si uděláš doma pořádek nebo budeš mít pořád stejné problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
3.3.16 09:00
@Anonymní píše:

Omlouvám se za takto dlouhý článek, ale muselo to ze mě ven.

Možná jí očkuje její maminka, žádná máma(až na výjimky) nechce vidět jak má její dítě rádo v podstatě cizí,,macechu,, tím to neomlouvám, je to hrozné chování a měla by tam fungovat komunikace mezi vámi a matkou dcery, protože pokud se tohle chování přiživuje a následně toleruje tal se pěstuje nehezký návyk. Být tebou nikam bych nedocházela, držela bych si nadhled, absolutně bych ignorovala to zlé, zaměř se na synka a manžela a i když tam bude dcera, udělejte si ty dny hezké, ať vidí, že kvůli ní rozhodně slunce nesvítí a že se z jejího chování nepo..rete, pardon :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6371
3.3.16 09:00

Ani jsem nemela silu to docist cele. Ale napisi na to jedine- cim vic se s hovn… mazete, tim vic smrdi.
Je uz dost velka a tak at travi cas primo jen se svym otcem, misto toho, aby se valela u vas doma a mela z vas jenom prd… Tak at ji pritel vezme na vylet nebo do divadla, ja nevim. Ale nechapu smysl tehle vikendu u vas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
3.3.16 09:02

Je v pubertě, nic za tím nehledej. Navíc se nechá ovlivnit maminkou.. aji to se stává.. nechte to na ní - buď pochopí, jak hloupě se chová nebo taky ne.. Pokud ji ale neusměrní sám chlap, Ty nic neuděláš. Tohle musí on. POkud to tak cítíš, odjeď :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
3.3.16 09:02

Ja jsem teda asi ze „stare skoly“, ale tohle bych netolerovala. Respekt k rodicum a lidem, u kterych travim cas, spim u nich doma a jim z jejich taliru, je neco, co by si ta mlada „pipka“ mela uvedomit. U nas by mela teda jinej rezim a dostala by peknou cocku. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
3.3.16 09:06

Narodila se ji konkurence. Zatímco ona ztratila uplnou rodinu, vy si uzivate stesti s miminkem. Jednoduse zarli a do toho je v puberte, tak se chova klackovite.

Ja vim, ze zit v tom je neprijemne, ale v jejim veku se deti chovaji hrozne k vlastnim rodicum, natoz k nevlastnim.

Ja osobne bych se snazila podporit partnera. Prudi ho dite, exka a jeste ty… Zkus obratit a mit nad tema dvema navrch. Nemlcela bych, ale zase bych pred partnerem zbytecne nenadavala, spis bych mu navrhla, ze to jeste zkusite. Ne pres drahe darky, ale pres laskavy pristup, treba by dcera potrebovala i chvilku sama s tatou, zajit s nim do kina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
3.3.16 09:31

Je to pubertacka!!! Necekej nadseni miminem :mrgreen: Nebo odvaz z toho, ze s vama bude hrat hry :mrgreen: :mrgreen: Mlati to s ni, rodice rozvedeni… :nevim:. Neprekvapuje me to. Deti byvaj nevdecny, dokonce i ty vlastni ;) Srovnat si ji musi chlap. Bordel bych netolerovala. Jinak bych ji nechala zit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8797
3.3.16 09:32

Puberťačka, a navíc zamilovaná :nevim: mám doma patnáctiletou dceru a její facebook mě „sám nějak“ z přátel odstranil už asi před třemi lety. bordel kolem sebe trousí neustále, a kdybych po ní cíleně nešla, klidně by si v té hromadě špinavého oblečení, obalů od sušenek a učebnic udělala pelíšek. mobil nedá z ruky, společenskou hru si s námi nezahrála už hodně dlouho a na výlety odmítá chodit s mladším bráchou - a to ten není žádné mimino, ale je jenom o necelých pět let mladší. nevím, co by dělala, kdybychom já nebo její otec (taky jsme rozvedení) čekali mimino, ale troufám si odhadnout, že by se za nás nejspíš styděla - že někdo tak starej (je jí přece už patnáct, takže její rodiče už by spíš měli vyhlížet vnoučata, než plodit vlastní děti) ještě sexuje a ani se nechrání a plodí další sviště. a že zamilovaná puberťačka radši stráví čas se svým přítelem než se svojím otcem a macechou, na tom bych neviděla už vůbec nic divného.

ALE puberta je vysvětlení, ne omluva. pokud je u vás, záleží na vás, jaká si nastavíte pravidla. co budete v rámci klidu ochotní přehlídnout a v čem jí naopak budete šlapat na paty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27402
3.3.16 09:37

Neřeš, to je puberta, až z ní vyroste, všechno se srovná. Je to těžký, dělat se s tím nedá nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama